2. Amatör Lig 27 Mart Pazar sonuçları
İstanbul 2. Amatör Lig’de 5. hafta karşılaşmaları bugün oynanacak maçlarla sona erecek. Oynanacak olan karşılaşmaların programı haberimizin devamındadır. Güncel skorları görmek için sayfayı yenilemeyi unutmayınız.
Gittiğiniz maçların skorlarını vermek isterseniz 0530 038 19 81 numaralı telefona WhatsApp yada SMS yolu ile mesaj gönderebilirsiniz.
1. Grup
10:45 Akörenspor 5-3 Karaağaçspor (Silivri)
13:30 Esenyurt Acarspor 5-0 Kumburgaz (Esenyurt Belediye)
14:30 Çantaköy 1-3 Akalanspor (Silivri)
15:30 Karacaköy Belediye 1-1 Avcılar Yeşilkent (Karacaköy)
15:30 Öz Örencik Köyüspor 5-0 Tem Terkosspor (İzzettin)
3. Grup
10:45 Altınokspor 0-9 Beştelsiz (Fatih Mimarsinan)
13:00 Rumeli Kavağı 1-0 Yenidoğan Güneş (Sarıyer Çayırbaşı)
13:30 Emirefendi 0-2 Küçükpazar (Feriköy)
14:30 Yeşildirek 4-1 Ulusspor (Fatih Mimarsinan)
00:00 Yenigayret 3-0 Siyavuşpaşa (Hükmen)
5. Grup
11:00 Büyükdere 2-2 Öz Şişli (Sarıyer Çayırbaşı)
15:00 Çayırbaşı Özkan 10-2 Beylikdüzü 2011 (Sarıyer Çayırbaşı)
15:30 Eroğlu 4-1 Rumeli İdman Yurdu (Z.Burnu Hasan Doğan)
00:00 Gürselspor 3-0 İstanbul Ünye (Hükmen)
00:00 Esenler Turgut Reis 0-3 Sultançiftliğispor (Hükmen)
7. Grup
11:00 Bahçelievler 4-0 İstanbul Balkanspor (Kocasinan)
12:30 İstanbul Sivasspor 0-4 Alemdarspor (Bağcılar Mahmutbey)
14:30 Halkalı Taştepe 5-3 Şenlik Gençlerbirliği (Halkalı Etap)
15:30 İstanbul Artvin 1-1 Hürriyet Eğitim (Kocasinan)
15:30 İstanbul Kayaşehir 3-1 Şirintepe (Cebeci Spor Kompleksi)
9. Grup
09:00 Sakarya İmç 0–2 Halkalı Çamlıkaltı (Fatih Mimarsinan)
10:45 Halil Rıfatpaşa 5-2 Sarıgöl Birlik (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
10:45 Çatalzeytin Zümrütspor 1-2 Etiler (Kağıthane Mehmet Akif Ersoy)
14:30 Güzelhisar 2-1 Yeni Ufukspor (Namık Sevik)
15:30 İzzetpaşa 1-2 İstanbul Trabzonspor (Feriköy)
11. Grup
09:00 Pınarspor 1–1 Ferahevler (Sarıyer Çayırbaşı)
10:45 1453 Fatih Gençlik 6-1 Zeytinburnu Yeşiltepe (Namık Sevik)
12:30 Ambarlıspor 0-4 Cevat Köprübaşı (Fıruzköy)
13:30 Bahçelievler İdman Yurdu 3-3 Fıruzköy (Kocasinan)
15:30 Güngören Doğuş 5-2 Beyoğluspor (Albayrak Suni Çim)
13. Grup
10:00 Esenkentspor 0-1 Ünalanspor (Maltepe Başıbüyük)
14:30 İstanbul Altınordu 0-1 1453 Maltepe Gençlik (Kartal Yunus)
14:30 Barbarosspor 4-1 Beykoz İncirköy (Çakmak)
15:00 Denizcilik İşletmeleri 0-3 İstanbul Site (Ortaçeşme)
15:30 Kozyatağı İY 2-5 Harb-İşspor (Yeni Sahra)
15. Grup
15:00 Anadolu Kartalları 5-0 Tunusbağı (Kaynarca)
15:30 Pendik Kaynarca 1-2 Öz Ataşehir (Dolayoba)
15:30 Üsküdar İcadiye 2-1 Örnekspor (Alemdağ)
16:30 Küçükbakkalköy 1-0 Üsküdar Salacak
00:00 Özesatpaşa 0-3 Sancaktepespor (Hükmen)
17. Grup
10:45 Cevizli Anadolu 1-4 Haydarpaşa Demir (Kartal Bulvar)
14:30 Kınalıadaspor 3-0 Hasanpaşa (Kartal Bulvar)
14:30 Üsküdar Ferahspor 1-0 Feneryolu (Dudullu)
15:30 Selamsızspor 2-1 FK 1864 (Selimiye)
AmatorLig.Net