SAL’da 5. Hafta Hakemleri açıklandı
İstanbul Süper Amatör Ligde, 7 ve 8 Ekim 2017 tarihlerinde oynanacak maçların Hakemleri, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.
Buna göre, haftanın programı ve Hakemlerin listesi şöyle:
1.Grup
Albayrak – Yenibosnaspor: İlker Kara
Dudullu – Başakşehirspor: Fevzi Erdem Akbaş
Gültepespor – Esentepe Adıyamanspor: Oğuzhan Alkan
Güngörenspor – Leventspor: Oktay Önge
İstanbul Bafraspor – Davutpaşaspor: Emre Malok
2. Grup
1877 Alemdağspor – Topkapıspor: Onur Mert
Dikilitaş – Sekbanlar: Fatih Okhan
Kartalgücüspor – Zeytinburnu 1957: Tolga Ahmet Kalaycı
Kulaksız Okspor – Kuştepespor: Umutcan Bayram
Sultanbeylispor – Ayazağaspor: Süheyl Onur Sırma
3.Grup
Bağcılar İSTOÇ – Yıldırımbosnaspor: Cemal Bingül
Beyoğlu Yeniçarşı – Soğuksuspor: Alpaslan Dedeş
Gültepe Özgençlik – Arnavutköy Belediyespor: İsa Koçman
İstanbul Kayaşehirspor – Dolayobaspor: Mustafa Yılmaz
Ortaköyspor-Beşyüzevler: Emre Yüksel
4.Grup
Barbarosspor – İstanbulspor Kulübü: Muhammet Metin Kankaş
Beykozspor 1908 – Küçükyalı Yelkenspor: Süleyman Yavaşoğlu
GOP Yeniköyspor – Ramispor: Sercan Yalçın
Karabekirspor – Başakşehir Kartalspor: Göksel Göktürk
Küçükköyspor – Büyükçekmece Belediyespor: Burak Taşkınsoy
5.Grup
Bostancıspor – Kavacıkspor: Hacı Yağız Başoğlu
Kilyosspor – Kurtköyspor: Gökalp Kurt
Kocasinanspor – Kanaryaspor: Gökmen Dağ
Mahmutbeyspor – Teraziderespor: Orkun Aktaş
Sultanbeyli Uzunderespor – İstanbul Siirtspor: Onur Karabaş
6.Grup
Çeliktepespor – İstanbul Mesudiyespor: Mert Güzenge
Mustafakemalpaşa – Bağcılar Güneşlispor: Ömer Gülhan
Osmaniye İstiklalspor – İstanbul Güngörenspor: Ertuğrul Yolcu
Pendik Kavakpınarspor – Tunaspor: Sercan Yılmaz
7.Grup
Avcılar Belediyespor – Kaynarcaspor: Can Cengiz
Bağlarbaşıspor – Yahya Kemalspor: Gürkan Mahmutoğlu
Ortaçeşmespor – Gazi Mahallesispor: Yusuf Bozdoğan
Şafakspor – Hasköy: Volkan Gündoğdu
Vefa – Akatlarspor: Sezer Polat
8.Grup
Ataşehir Çamolukspor – Irmakspor: Erdem Bayık
Cevizli Anadolu – Paşabahçespor: Oğuzhan Uğurlu
Kağıthanespor – Çayırbaşıspor: Abdullah Buğra Taşkınsoy
Kartaltepespor – Kestanelikspor: Mehmet Sencer Hayran
Küçükçekmece İY – Ömerli Köyüspor: Fatih Kömel
9.Grup
Altıntepsispor – Kemahspor: Erdoğan Özkaya
Bakırköyspor -İFA: Serdar Akkoçoğlu
Fikirtepe Dumlupınar – Zara Ekinlispor: Bedirhan Yiğitbaş
İstanbul Malatyaspor – Başakşehir İkitellispor: Yiğithan Uçar
Pazariçi Köprülü – Araphanspor: Eren Tur
AmatorLig.Net