SAL’da hafta içi maçlarının Hakemleri
İstanbul Süper Amatör Ligde, 24 ve 25 Ekim tarihlerinde oynanacak olan maçların Hakemleri, İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.
24 Ekim 2018 Çarşamba
Araphan-Dikilitaş: Ertuğrul Yolcu
Atlasspor-Feriköy: Onur Özütoprak
Barbaros-Küçükköy: Kıvanç Ayyıldız
Batı Trakya-Siirt İstanbul Yavuz Selim: Gökmen Dağ
Beykoz 1908-İstanbul Bulancak: Erkan Yurtsever
Çamlıcaspor-Yıldıztabya: Muhammet Mete Dirice
Davutpaşa-Levent: Özer Bektaş
Gümüşsuyu-Kestanelik: Seyfettin Alper Yılmaz
Hasköy-Sultanbeyli: Bekir Özcan
Irmakspor-Bağlarbaşı: Mehmet Tolga Tarık
İstanbul Ağrıspor-İstinye: Uğur Kam
İstanbul Mesudiye-İstanbul Kayaşehir: Göksel Göktürk
Kanarya-Kadırga: Kemal Mavi
Kartalgücü-İstanbul Sinop: Selamet Yılmaz
Kaynarca-Cevizli Anadolu: Sercan İçöz
Küçükçekmece İY-İstanbul Bafra: Kadir Cengiz
Muratbey-Bayrampaşa Altıntepsi: Arda Merdin
Nişantaşı-Beyoğlu Yeniçarşı: Emre Malok
Okspor-Denizköşkler: Kadir Halit Altıntaş
Osmaniye İstiklal-Çıksalın: İsmail Barkın Özsavlu
Sekbanlar-Kocasinan: Murat Yaroğlu
Şirintepe-Çantaköy: Ahmet Tunç Şen
Yahya Kemal-Yenibosna: Mehmet Demirel
Yıldırımbosna-Mecidiyeköy: Muhammed Oğulcan Malkoç
25 Ekim 2018 Perşembe
Arnavutköy Belediye-Avcılar Belediye: Cemal Bingül
Bakırköyspor-1453 Fatih Gençlik: İsmail Çetin
Büyükçekmece Belediye-Ayazağa: Orkun Aktaş
Çakmakspor-Çeliktepe: Uğur Kam
Davutpaşa-Levent: Özer Bektaş
Dolayoba-İFA: Çağdaş Altay
Gazi Mahallesi-Rami: Murat Toraman
İstanbul Beylikdüzü-Ataşehir Çamoluk: Muhammet Dursun
İstanbul Siirtgücüspor-İstanbul Güngören: Hakan Deniz
İstanbul Türk Telekomspor-Şafakspor: Emre Çiğdem
Karabekirspor-Soğuksuspor: Muhammet Mete Dirice
Kartaltepe-Piyalepaşa: Furkan Türkyılmaz
Kavacık-Kurtköyspor: Mehmet Ali Aydemir
Mahmutbey-İstanbul Sahilspor: Gökçen Seven
Maltepe Yıldız-Ortaköy: Oğuzhan Demir
Merkezefendi-Albayrak: Kadir Kerem Erdal
Paşabahçe-Çekmeköy Belediye Alemdağ: Erkan Yurtsever
Reşitpaşa-Başakşehir: Habip Tiryaki
Silivri Alibey-Hamidiyespor: Yunus Yavuz
Sütlüce-Pazariçi Köprülü: İlker Kara
Tunaspor-Bulvarspor: Berkay Urlu
Üsküdar Anadolu-Kağıthane: Selamet Yılmaz
Yeniköy-Kuştepe: Mert Güzenge
AmatorLig.Net
Takımlar listede alfabetik olarak dizilmiştir