Süper Amatör Ligde Hakemler belli oldu
İstanbul Süper Amatör Lig’de, 7 Kasım Cumartesi ve 8 Kasım Pazar günleri oynanacak olan maçların Hakemleri, İstanbul Hakem Kurulu tarafından açıklandı.
1.Grup
Dolayoba – Gazi Mahallesi: İsmail Şen
Çeliktepe Ümitspor – Davutpaşa: İbrahim Halil İleri
Çubukluspor – Rami: Bahtiyar Birinci
Pazariçi Köprülü – Erokspor: Çağrı Kaya
Ortaköyspor – Sultanbeylispor: Volkan Aktan
2.Grup
Çayırbaşı – Bakırköyspor: Atakan Kozik
İstanbul Kastamonu – Çatalca Öznakkaş: Mahmut Hasan Küçük
Çeliktepespor – Ortaçeşme: Tolga Akbaba
Nişantaşı FK – Esenler: Mustafa Can Esen
Şile Yıldız – Çamlıca: Murat Madan
3.Grup
Ayazağaspor – K. Yeşilova Esnaf: Murat Kantekin
Bağcılar – Ataşehir Çamoluk: Mehmet Tolga Tarık
Bağlarbaşı – Nurtepe: Tayfur Özkan
Esenyurt İncirtepespor – Kurtköy: Yiğithan Uçar
Öz Alibeyköyspor – Bostancıspor: Kemal Küçükuysal
Vardar – Yücespor: Hakan Tezcan
4.Grup
Beyoğlu Yeniçarşı – Alibeyköyspor: İbrahim Halil İleri
Irmakspor – Albayrak: Deniz Hasanoğlu
Gürpınar – Osmaniye İstiklalspor: Gökalp Kurt
İstanbulspor Kulübü – Kavacıkspor: Berkay Erdemir
İstanbul Sinopspor – Taksim: Veysel Karatapan
Kartal Belediyespor – Poligon Fethiyespor: Onur Hakan Doğan
5.Grup
Karabekirspor – Acıbademspor: Onur Eser
Bahçelievler Gümüşhane – Avcılar Belediyespor: Sezer Yalçın
Damlaspor – Pendikgücü: Burak Kaplan
Hasköy – Gülsuyu: Fikret Hakan Abay
Soğuksu – Silivri Alibey: Fevzi Erdem Akbaş
Yeşilpınar – Kadırga: Serhat Ateş
6.Grup
Kaynarcaspor – Şafakspor: Oğuzhan Çakır
Kocasinan – Beykozspor 1908: Sedat Etik
Kocamustafapaşa – Çıksalın: Gökmen Dağ
Küçükköy – Küçükçekmece: Sezer Yalçın
Modafen – Selimiyespor: Emre Kosif
Şafak 76 – Batı Trakyaspor: Recep Buğra Çetin
7.Grup
Alibeyköy Parseller – İstinyespor: Can Cengiz
Dudullu – Güneşlispor: Hakan Karaburunoğlu
Kestanelik – Selimpaşa: Direnç Tonusluoğlu
Mecidiyeköyspor – Esentepe Adıyamanspor: Erhan Sargın
Zeytinburnuspor – Çekmeköyspor: Fahri Var
8.Grup
Galata – Zara Ekinli: Hakan Karaburunoğlu
İzzettin – Selvispor: Mehmet Murat Kurt
Ömerli Köyü – Kağıthanespor: İsa Koçman
Topkapı – Beylikdüzüspor: Fevzi Erdem Akbaş
Yeniköyspor – Yenibosna: Hakan Tezcan
Yeşilköy-Feriköy: Bahtiyar Birinci