U14 Türkiye Şampiyonası 1. Tur sonuçları (Final)
U14 Türkiye Şampiyonası 1. Turda alınan sonuçlar haberin devamındadır.
İSTANBUL
12 Mayıs Cuma
14:00 Beylikdüzüspor-Libadespor 2-0
16:00 Çakmakspor-Esenyurtspor 1-2
13 Mayıs Cumartesi
12:00 Libadespor-Çakmakspor 0-0
14:00 Esenyurtspor-Beylikdüzüspor 0-0
14 Mayıs Pazar
12:00 Esenyurtspor-Libadespor 2-1
14:00 Beylikdüzüspor-Çakmakspor 3-2
Statü gereği şampiyonu belirlemek için penaltı atışları sonucu
Beylikdüzüspor-Esenyurtspor 5-4 pen
A Grubu
11 Mayıs Perşembe
15:00 İstanbul Damlaspor-Kapaklı Sitespor 5-3
Derince Belediye Demirspor-Bay
12 Mayıs Cuma
17:00 Kapaklı Sitespor-Derince Bld Demir 1-1
İstanbul Damlaspor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
15:00 İstanbul Damla-Derince Bld Demir 4-2
Kapaklı Sitespor-Bay
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
17:00 İFA-Çayırovaspor 1-0
Kırklarelispor-Bay
12 Mayıs Cuma
15:00 Çayırovaspor-Kırklarelispor 3-0
İstanbul Halkalı İFA-Bay
13 Mayıs Cumartesi
17:00 İFA-Kırklarelispor 7-2
Çayırovaspor-Bay
FİNAL
14 Mayıs Pazar
12:00 İstanbul Damla-Halkalı İFA 1-1 (pen.3-1)
SAKARYA (Erenler)
A Grubu
11 Mayıs Perşembe
14:00 Beykoz 1908 SK-Zonguldak Saray 3-1
Gebze Beylikbağıspor-Bay
12 Mayıs Cuma
16:00 Zonguldak Saray-Gebze Beylikbağı 1-1
Beykoz 1908 SK-Bay
13 Mayıs Cumartesi
14:00 Beykoz 1908 SK-Gebze Beylikbağıspor 3-0 h
Zonguldak Sarayspor-Bay
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
16:00 Siyavuşpaşaspor-Dilovası Bld 2-1
Yalovagücüspor-Bay
12 Mayıs Cuma
14:00 Dilovası Bld-Yalovagücüspor 2-2
İstanbul Siyavuşpaşaspor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
16:00 Siyavuşpaşaspor-Yalovagücüspor 4-1
Kocaeli Dilovası Belediyespor-Bay
FİNAL
14 Mayıs Pazar
15:00 Beykoz 1908 SK-Siyavuşpaşaspor 2-0
* Beykoz 1908 SK 1-0 önde iken 60.dakikada tribün olayları nedeniyle Gebze Beylikbağıspor sahadan çekildi.
ÇANAKKALE (Eceabat)
A Grubu
11 Mayıs Perşembe
15:00 Sultangazispor-Edirne Köprücespor 4-0
Bursa Arabayatağıspor-Bay
12 Mayıs Cuma
17:00 Arabayatağıspor-Edirne Köprücespor 5-0
İstanbul Sultangazispor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
15:00 Arabayatağıspor-Sultangazispor 3-1
Edirne Köprücespor-Bay
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
17:00 Çeliktepespor-Bandırmaspor 1-0
Bursa Zaferspor-Bay
12 Mayıs Cuma
15:00 Bursa Zaferspor-Bandırmaspor 4-0
İstanbul Çeliktepespor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
17:00 Bursa Zaferspor-Çeliktepespor 3-1
Bandırmaspor-Bay
FİNAL
14 Mayıs Pazar
13:00 Bursa Arabayatağı-Bursa Zaferspor 2-1
KÜTAHYA (Altıntaş)
A Grubu
11 Mayıs Perşembe
14:30 Pendik Esenyalıspor-Ç.Barbarosspor 3-0
Bursa Yıldırım Belediye Jimnastikspor-Bay
12 Mayıs Cuma
17:00 Yıldırım Bld JSK-Ç.Barbarosspor 2-1
Pendik Esenyalıspor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
14:30 Yıldırım Bld JSK-Pendik Esenyalıspor 2-1
Çanakkale Barbarosspor-Bay
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
17:00 Altınsabanspor-Adapazarıspor 2-1
İstanbul Erokspor-Bay
12 Mayıs Cuma
14:30 Adapazarıspor-Erokspor 2-0
Bursa Altınsabanspor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
17:00 Erokspor-Bursa Altınsabanspor 3-1
Adapazarıspor-Bay
Statü Gereği Birinci Belirleme
Erokspor-Adapazarıspor 4-2 pen
Bursa Altınsabanspor-Erokspor 5-4 pen
FİNAL
14 Mayıs Pazar
11:00 Yıldırım Bld JSK-Bursa Altınsabanspor 1-2
UŞAK
A Grubu
11 Mayıs Perşembe
15:30 Soma Zaferspor-Albayrakspor 3-3
İzmir Denizspor-Bay
12 Mayıs Cuma
16:00 İzmir Denizspor-Soma Zaferspor 2-1
İstanbul Albayrakspor-Bay
13 Mayıs Cumartesi
16:00 Albayrakspor-İzmir Denizspor 4-0
Soma Zaferspor-Bay
B Grubu
11 Mayıs Perşembe
17:00 Balıkesir Menteşspor-Afjet Afyonspor 0-0
İstanbul Söğütlüçeşme Birlikspor-Bay
12 Mayıs Cuma
18:00 Söğütlüçeşme Birlik-Balıkesir Menteş 0-0
Afjet Afyonspor -Bay
13 Mayıs Cumartesi
17:30 Söğütlüçeşme Birlik-Afjet Afyonspor 2-1
Balıkesir Menteşspor-Bay
FİNAL
14 Mayıs Pazar
12:00 Albayrakspor-Söğütlüçeşme Birlik 2-0