DOLAR 9,2546
EURO 10,7781
ALTIN 530,69
BIST 1.435
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 18°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
18°C
Parçalı Bulutlu
Per 18°C
Cum 19°C
Cts 19°C
Paz 18°C

İstanbul’da oynanacak hazırlık maçlarının programı

08.10.2021
A+
A-

Bölgesel Amatör Lig ve Süper Amatör Lig takımları yeni sezona hazırlanıyor. Ekim’in ilk haftasına ait muhtemel maç programları haberin devamındadır.

6 Ekim 2021 Çarşamba
14.00 Kapaklıspor 0-4 Nişantaşıspor (Kapaklı)
15.00 İstanbul Sinop 1-1 Alibeyköy (Küçükçekmece Kemal Aktaş)
15.30 İstanbul Beylikdüzü 0-2 Çerkezköy 1911 (Beylikdüzü)
19.00 Kuruçeşmespor-Kilyos (Çilekli)

07 Ekim 2021 Perşembe
13.00 Beykoz 1908 2-2 Kuştepespor (Beykoz)
20.30 Irmakspor 0-1 Şehremini (Merkezefendi)

8 Ekim 2021 Cuma
19.00 Çekmeköy Belediye Alemdağ 1-0 Sancaktepespor (Alemdağ)

9 Ekim 2021 Cumartesi
13.00 Vefa 4-2 İstanbul Siirtspor (İBB Şenlikköy)
13.30 Alibeyköy 2-1 Kuruçeşmespor (Alibeyköy)
14.00 İstanbul Bulancakspor 2-1 Tunaspor (Mahmutbey)
14.00 Rumelihisarı U16-Örnek Gençlik U16 (İÜ Orman Fakültesi)
14.00 İFA 1-1 Yeniköy (İFA)
15.00 Şehremini 5-0 Batı Trakya (Namık Sevik)
15.00 Tunusbağı 0-2 Çamlıcaspor (Beylerbeyi)
15.00 Kuştepespor 2-1 Çubukluspor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
15.00 Leventspor 1-0 Dikilitaş (Çilekli)
16.00 Beykoz Çavuşbaşı 4-2 İstanbul Mesudiyespor (M. Hanefi Dilmaç)
16.00 Ayazağaspor 4-1 Eyüp Şafakspor (Ayazağa Atatürk)
16.00 Küçükçekmece-Muratbeyspor (Metin Oktay)
17.00 Beylerbeyi 1-2 Bağlarbaşı (Beylerbeyi)
17.00 Yeşilova Esnaf 0-2 Gazi Mahallesi (K. Çekmece Kemal Aktaş)
17.30 HAVATAŞ U18 2-0 Bayrampaşa Doğan U18 (Albayrak suni çim)
18.00 Osmaniye İstiklalspor 7-1 Kocasinan (Bakırköy)

9 Ekim 2021 Pazar
11.00 Beykoz 1908 2-3 Bayrampaşa Teknik (Beykoz)
12.00 İstanbul Bulancakspor 4-2 Mecidiyeköy (Mahmutbey)
13.00 Selimiyespor-Yeldeğirmeni (Selimiye)
14.00 Çınarcık Belediyespor-Aksarayspor (Yalova)
14.00 Rumelihisarı U16-Şişli Yayla U16 (İÜ Orman Fakültesi)
14.00 İstanbul Esenyurt ve Ordu 2-1 Yeşil Esenyurt (Esenyurt Belediye)
14.00 Başakşehirspor 2-5 Osmaniye İstiklalspor (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
15.00 Haliç 3-2 Okmeydanı Fetih (Namık Sevik)
15.00 Küçükköyspor 4-0 Akşemsettin Parseller (Küçükköy)
15.30 Feriköy 2-2 Kağıthanespor (Feriköy)
16.00 Kanlıcaspor-Darıca GB U18 (Kanlıca)
16.00 Yahya Kemal İY 2-1 Kartaltepe (Yahya Kemal)
16.00 Galata 2-1 Kulaksız Okspor (Beyoğlu)
16.00 Kapaklıspor 1-0 Sultangazi (Kapaklı)
16.00 Altınova Belediyespor 2-1 Bulvarspor (Altınova)
16.00 Yamanspor-Ataşehir Çamoluk (Ümraniye Hekimbaşı)
16.00 1877 Alemdağ 3-3 İstanbul Mesudiyespor (Alemdağ)
16.00 Hadımköy 0-4 Yükselen Mimaroba (Hadımköy)
16.00 Ortaköy 0-0 Çekmeköy Belediye Alemdağ (Çilekli)
17.00 HAVATAŞ 3-0 Pazariçi Köprülü (Albayrak suni çim)
17.00 Paşabahçe-İstinyespor (Paşabahçe)
18.00 Başaksehir Kartal 4-3 Şehzadebaşı (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
18.00 Balatspor 3-2 Rumelikavağı (Fatih Mimarsinan)
19.00 K. Yeşilova Esnaf 2-1 Muratbey (Kemal Aktaş)

Ali Kemal Demir

Liste sürekli olarak güncellenecektir

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!