1. Amatör Lig 11. Hafta Maç Bülteni
İstanbul 1. Amatör Ligde haftanın programı açıklandı. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 ve 18. grup takımları maçlarını 23 Kasım 2019 Cumartesi günü oynarken 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 ve 15. grup takımları 24 Kasım 209 Pazar günü oynayacak.
23 Kasım 2019 Cumartesi Maç Programı
2. Grup
10:00 Anadolu Esenyurtspor – Esenyurtspor (Esenyurt Belediye Stadı)
12:00 Esenyurt Acarspor – Güzelcespor (Esenyurt Belediye Stadı)
12:30 Merkez Kayaşehirspor – Çatalca Çiftlikköyspor (Başakşehir Bld.Şehit Erdem Özçelik Sahası)
14:30 Gazitepespor – İzzettinspor (Silivri Ortaköy Sahası)
14:30 Gökçealispor – Hadımköyspor (Çatalca Ziya Altınoğlu Stadı)
4. Grup
14:30 Bahçeköyspor – Mimarsinanspor (Bahçeköy Orman Fakültesi Sahası)
14:30 Bağcılar Güneşlispor – Davutpaşa (Bağcılar Mahmutbey Stadı)
14:30 Sefaköy Kartalspor – Bahçelievler İdman Yurdu (Sefaköy Kartal Sahası)
17:00 Esenlerspor – Gelişimspor (Esenler İlçe Stadı)
18:30 Muradiye – İzzetpaşa (Beşiktaş İsmet İnönü Sahası)
6. Grup
10:45 Başakşehir Kartalspor – Tozkoparan Birlikspor (Başakşehir Bld.Şehit Erdem Özçelik Sahası)
12:30 Güneşlispor – Bahçelievler Olimpikspor (Bağcılar Mahmutbey Stadı)
14:30 Kazım Karabekir Mevlanaspor – Seyrantepe Yeşilcespor (Albayrak Suni Çim Sahası)
14:30 Kumkapı Sarıçubuk – İkitellispor (Namık Sevik Stadı)
14:30 Zeytinburnu Zaferspor – Vardarspor (Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan Sahası)
8. Grup
10:45 Çankırı Marufspor – Esenayspor (İBB Bayrampaşa Stadı)
14:30 Akatlarspor – İstanbul Kastamonu Gençlikspor (Beşiktaş İsmet İnönü Sahası)
14:30 Kilyosspor – K.Çekmece Yeşilova Esnafspor (Kilyos Stadı)
14:30 Merkezefendispor – Olimpiyatspor (Merkezefendi Stadı)
— . –Rumeli İdman Yurdu 0-3 h Halil Rıfat Paşa
10. Grup
10:45 Mahmutbey – Ayazağaspor (Bağcılar Mahmutbey Stadı)
12:30 Cankurtaranspor – Siirt İst.Yavuz Selim Okulu (Namık Sevik Stadı)
12:30 Merterspor – Ulutepespor (Albayrak Suni Çim Sahası)
12:30 Tophane Tayfunspor – Çeliktepespor (Beyoğlu İlçe Stadı)
— . — Damlaspor 3-0 h Söğütlüçeşme Birlikspor
12. Grup
12:30 Etiler Kartalspor – İstanbulspor Kulübü (Beşiktaş İsmet İnönü Sahası)
12:30 Şirinevlerspor – İstanbul Gümüşhanespor (Şenlikköy Stadı)
19:00 Esenler Kent Yıldızspor – Tepebağ Kültürspor (Esenler İlçe Stadı)
— . — Emirganspor 0-3 h Sultanmuratspor
14. Grup
12:00 Kartal Çavuşoğluspor – İstanbul Sitespor (Kartal Yunus Sahası)
14:00 Öz Karacaahmetspor – Yeldeğirmenispor (Selimiye Stadı)
14:30 Kanlıcaspor – Sapanbağlarıspor (Kanlıca Stadı)
15:00 Sultanbeylispor – Maltepe Yıldızspor (Sultanbeyli Bld.Sahası)
16. Grup
14:00 Ümraniye Yamanspor – İstanbul Esnafspor (Ümraniye Bld.Suni Çim Saha)
14:00 Kartal Yunusspor – Pendik Kavakpınarspor (Kartal Yunus Sahası)
14:30 Aydınlıspor – Adalarspor (Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadı)
15:00 Esenkentspor – Üsküdar Anadolu (Gülsuyu Asım Kara Stadı)
24 Kasım 209 Pazar Maç Programı
1. Grup
12:00 Akalanspor – GOP Yeniköyspor (İhsaniye Stadı)
14:30 Büyükçekmece Mimarsinanspor – Karacaköy Belediyespor (Mimarsinan Baba Hakkı Stadı)
14:30 Gürpınarspor – Alibeyspor (Gürpınar Stadı)
14:30 Ormanlı Köyüspor – Silivri Ortaköyspor (İhsaniye Stadı)
14:30 Denizköşklerspor – Doğa Hospital Yeşilkentspor (Avcılar Bld.Atatürk Stadı)
3. Grup
10:45 Kocamustafapaşa – Reşitpaşa (Namık Sevik Stadı)
12:30 Şehreminispor – Okmeydanı Fetihspor (Avcılar Bld.Atatürk Stadı)
14:30 Sağmalcılarspor – Yeni Levent Konaklarspor (İBB Bayrampaşa Stadı)
14:30 Hamidiyespor – Taksimspor (Kağıthane Belediyesi Hasbahçe Sahası)
16:30 Trabzon 1453 Spor – İstanbul Erzincanspor (Bağcılar Mahmutbey Stadı)
5. Grup
09:00 Kadırgaspor – Şişli Yaylaspor (Namık Sevik Stadı)
09:00 Terazidere – Altınovaspor (Bayrampaşa Belediye Stadı)
14:30 Bağcılar İstoçspor – Gültepespor (Bağcılar Bld.İstoç Tesisleri)
16:30 Hasköy – Yeni Ufukspor (Beyoğlu İlçe Stadı)
7. Grup
10:45 İstanbul Barışspor – Sakarya İ.M.Ç. (Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha)
11:00 Bollucaspor – Çeliktepe Ümitspor (Bolluca Stadı)
14:00 Mecidiyeköy Tayfunspor – Sultangazi Sultançiftliğispor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu Stadı)
15:00 Haliçspor – Yıldıztabya (Fatih Mimarsinan Stadı)
15:30 Bahçelievler Gümüşhanespor – Ramispor (Küçükçekmece Metin Oktay Stadı)
9. Grup
14:30 Havataşspor – Bayrampaşa Doğanspor (Albayrak Suni Çim Sahası)
16:30 Eroğluspor – Mustafakemalpaşa (Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan Sahası)
— . — Yeni Ortabayırspor 0-3 h Güngörenspor
— . — Etilerspor 0-3 h Aksarayspor
11. Grup
10:45 Bayrampaşa Demirspor – Gayretspor (Bayrampaşa Belediye Stadı)
13:00 Küçükpazarspor – Esentepe Adıyamanspor (Fatih Mimarsinan Stadı)
14:30 Alibeyköy Parsellerspor – İstanbul Trabzonspor (Eyüp Karadolap Sahası)
14:30 Zeytinburnu Yıldızspor – Boğaziçispor (Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan Sahası)
13. Grup
12:30 Cevizli Gençlergücü – Çubukluspor (Kartal 75.Yıl Sahası)
14:00 Onayspor – İçerenköy İdman Yurdu (Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadı)
14:30 Kaynarcaspor – Yakacıkspor (Kaynarca Sahası)
16:00 Ümraniye Hekimbaşıspor – İstanbul Kemahspor (Ümraniye Bld.Suni Çim Saha)
15. Grup
14:00 Anadolu Üsküdarspor – Heybeliadaspor (Çakmak Sahası)
14:00 Pendik Kaynarcaspor – Tuzla Şifaspor (Sarıgazi Stadyumu)
14:30 Gümüşsuyuspor – 1923 Esenkentspor (Paşabahçe Stadı)
14:30 Atlas Yıldızspor – Ümraniye İnkılapspor (Sultanbeyli Bld.Sahası)
17. Grup
Marmara Karayollarıspor – Pendik 571 Velibaba Şahingücü
12:00 Selamsızspor – Orhanlıspor (Çakmak Sahası)
14:30 Küçükbakkalköyspor – Kartal Elçispor (Yenisahra Suni Çim Stadı)
15:00 Gülensuspor – Ortadağspor (Gülsuyu Asım Kara Stadı)
AmatorLig.Net