2. Amatör Lig 3. Hafta Programı
İstanbul 2. Amatör Lig’de 3. hafta maçları hafta sonu oynanacak. 4 Mart Cumartesi ve 5 Mart Pazar programı haberimizin devamındadır.
4 Mart Cumartesi
1. Grup
13:30 Seymenköy – Karacaköy Belediye (Silivri Ortaköy )
13:30 Kabakça – Büyük Çavuşlu (Çatalca)
13:30 Gümüşyaka – Arnavutköy (Silivri Stadı)
15:30 Öz Örencik Köyü – Dağyenice (Çatalca)
15:30 Celaliye – Taşoluk (Celaliye Cemal Karasu)
3. Grup
11:30 Çeltikköy – Firuzköy (Silivri Stadı)
11:30 Ovayenice – Kumburgaz (Çatalca)
15:00 Gümüşpınar – Haraççı (İzzettin)
15:30 Silivri Kadıköy – Ambarlı Işık (Silivri Ortaköy)
15:30 Çantaköy – Tem Terkos (Silivri STadı)
5. Grup
15:00 Neslişah – Tozkoparan (Fatih Mimarsinan)
15:30 Şirintepe – Beylikdüzü 2011 (Kağıthane Yahya Kemal)
15:30 Mecidiyeköy Tayfun – Eyüp Çırçır İmar (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
15:30 Beştelsiz – Özgenspor (Merkezefendi)
16:30 Emirgan – Bağcılar Evren (Beşiktaş Çilekli Tesisleri)
7. Grup
13:30 Bağcılar Ordu – Öz Şişli (Albayrak Suni Çim)
13:30 Sarıyer F.S.M.- Esentepe Şahin (Çayırbaşı)
15:30 Haznedar Çetinkaya – Zeytinburnu Yeşiltepe (Sefaköy Kartal)
15:30 Esenay – Küçükköy Kültür (Alibeyköy Stadı)
__ __ Sakarya İMÇ. (BAY)
9. Grup
12:30 Bağcılar G.Gücü – Muratpaşa (Bağcılar Mahmutbey)
13:30 Yenidoğan Güneş – İstanbul Balkanspor (Merkezefendi)
15:30 Öz Yarımburgaz – Fatihspor (Halkalı Etap)
15:30 Sağmalcılar – Nurtepe Güneyyıldızı (Albayrak Suni Çim)
__ __ Büyükdere (BAY)
11. Grup
13:30 İstanbul Gençlergücü – Söğütlüçeşme (Gazi Mahallesi)
15:30 Gop. Şemsipaşa – Kemerburgaz (Gaziosmanpaşa Stadı)
15:30 Aslantepe – İ.T.Ü (Kağıthane Sadabad)
15:30 İstanbul Ünye – Altınyıldız (Kocasinan)
__ __ Zaferspor (BAY)
13. Grup
15:30 Ferahevler – Kısırkaya (Çayırbaşı)
15:30 İstanbul Giresun – Halilrıfatpaşa (Bayrampaşa Belediye)
15:30 Göktürk Saray – İstanbul Artvin (Göktürk)
__ __ Büyük Ümitler 3-0 Esenler Turgutreis (Hükmen)
__ __ Emlakbank (BAY)
15. Grup
15:00 Girne Gençlik – Kozyatağı (Maltepe Başıbüyük)
15:00 Sitespor – Ataşehir Yoncaspor (İstanbul Site )
15:00 Ataşehirgücü – Kirazlıtepe (Sultanbeyli Sahası)
15:30 Selamsız – FK 1864 (Selimiye)
16:00 Sultan Mehmed Han – Pendik Esenyalı (Maltepe İdealtepe Suni Çim)
17. Grup
14:00 Esenkent – Rüzgarlıbahçe (Gülsuyu Asım Kara Stadı)
15:30 Anadolu Kartalları – Selami Ali Yeşilsaha (Pendik Kurtköy)
15:30 Marmara Karayolları – Öz Karacaahmet (Kartal Yunus )
15:30 Atalar – Üsküdar Çınarspor (Kartal Bulvar)
15:30 Onayspor – Üsküdar Salacakspor (Tuzla)
19. Grup
12:30 Altınaslar – Yıldız Kanaryalar (Bayrampaşa Belediye)
15:00 Halkalı Çamlıkaltı – Langa (İFA)
15:30 Alemdar – Zekeriyaköy (Gazi Mahallesi)
15:30 Yıldıztabya Mimarsinan – Türk Telekomspor (Yıldıztabya)
__ __ Öz Yavuz Selimspor (BAY)
5 Mart Pazar
2. Grup
12:30 Akörenköy – Çakılköy (Silivri Stadı)
14:30 Avcılar 1903 – Ambarlı (Avcılar Belediye Stadı)
15:30 Esenyurt Acar – Esenyurt Örnek İ.Y. (Esenyurt Belediye)
15:30 Silivri Mimarsinan – Yalıköy (Silivri Müjdat Gürsu Stadı)
16:30 Sayalarspor – Esenkent Gençlik (Silivri Stadı)
4. Grup
13:00 Hürriyet Eğitim – Gelişimspor (Kağıthane Hasbahçe)
15:30 Ayazağa Esen – İst. Gençlerbirliği (Ayazağa Atatürk Stadı)
15:30 Halkalı Taştepe – Sarıgöl Birlik (Halkalı Etap)
16:00 Söğütlüçeşme Birlik – Gedikpaşa (İFA)
16:00 Yeşilılgaz – Çayırbaşı Özkan (Merkezefendi)
6. Grup
14:30 Yeni Ufuk – Rumeli Hisarı (Yeşilova Kemal Aktaş)
15:30 Samatya – Yenigayret (Namık Sevik)
15:30 Gençosman – T.H.Y (Albayrak Suni Çim)
15.30 Çınaraltıspor – İncirlispor (Bahçeköy Orman Fakültesi)
15.30 Gop. Barbaros – Esenler Kentyıldız (Küçükköy Stadı)
8. Grup
11:00 Molla Aşkı – 1453 Fatih Gençlik (Fatih Mimarsinan)
13:30 Altınok – Çatalzeytin Zümrüt (Namık Sevik)
14:00 Telsiz – Halkalı (Merkezefendi)
15:30 Gürzafer – Cankurtaran (Bayrampaşa Belediye)
15:30 Beyoğluspor – Karaağaç (Beyoğlu Stadı)
10. Grup
11:30 Yavuz Sultan Selimspor – Bayrampaşa Doğan (Namık Sevik)
15:00 Şenlik Gençlerbirliği – Rumel İdmanyurdu (Şenlikköy Stadı)
15:30 Göktürkspor – Haznedar İdman Ocağı (Göktürk)
15:30 Çağlayan Gençlerbirliğ – Etiler Kartal (Kağıthane Nurtepe)
__ __ Çelikspor (BAY)
12. Grup
14:30 İzzetapaşa – Güzelhisar (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
15:30 Emniyettepe – Kireçburnu (Alibeyköy Stadı)
15:00 Yeni Ortabayır – Ulusspor (Kağıthane Seyrantepe)
15:30 Bahçelievler İdmanyurdu – Esenyurt Kartal (Kocasinan)
__ __ Bağcılar Asil Kartal (BAY)
14. Grup
14:00 Haydarpaşa Demir – Harb-İş (Çakmak)
14:30 Kartal Yuvasıspor – Öz Ataşehir (Kartal Yunus)
16:00 İstanbul Ağrıspor – Pendik Doğan (Kaynarca)
16:00 Erenköy Gençlik – Küçüksu Yeni Mahalle (Yeni Sahra )
__ __ Kavakpınar (BAY)
16. Grup
14:00 Esenköy Acar – Örnekspor (Yeni Sahra)
14:30 Feneryolu – Ferahspor (Maltepe İdealtepe Suni Çim)
15:30 Üsküdar İcadiye – Doğangüneş (Çavuşbaşı)
15:30 Rivaspor – Çekmeköy Çarşı (Riva)
15:30 Tokatköy – Şile (Ortaçeşme)
18. Grup
10:30 Fetih Kelkit – Tunusbağı (Maltepe İdelatepe Suni Çim)
12:30 Küçükbakkalköy – Maltepe Belediye (Dudullu)
13:30 Beykoz Göllü Köyü – Denizcilik İşletmeleri (Riva)
14:30 Hasanpaşa – Kınalıada (Gülsuyu Asım Kara Stadı)
16:00 1453 Maltepe Gençlik – Ortadağspor (Maltepe Başıbüyük)
AmatörLig.Net