Furkan Samet Seven Uğur Arda’yı yakaladı
İstanbul Süper Amatör Lig’de, 2017-2018 sezonunda gol krallığı sıralamasında üçüncü haftada zirveyi iki oyuncu paylaştılar.
Üçüncü hafta müsabakasında 11-1 biten maçta deplasmanda Gültepe Özgençlik’e 6 gol birden atan Soğuksuspor’un genç forveti Furkan Samet Seven, tecrübeli golcü Uğur Arda’yı yakalamayı başardı. Ayrıca bu hafta listeye yeni giren birçok golcümüz var.
Geçtiğimiz hafta yayınladığımız listede Beyoğlu Yeniçarşıspor’dan Burak Gürsoy ile Uğur Arda’nın bilgilerinde bir hata olduğunu sonradan fark ettik. Listemizde hata olduğunu ve kendisine 2 gol fazla yazıldığını, listenin ilk sırasında ilan ettiğimiz Beyoğlu Yeniçarşıspor’un kaptanı Burak Gürsoy bildirdi… Yeni listemizde Soğuksuspor’dan Furkan Samet Seven ile Uğur Arda zirveyi paylaştılar.
İstanbul Süper Amatör Ligde gol krallığı yarışında üçüncü haftanın bilgileri:
1. Grup
Bünyamin Küçükosman (Leventspor) 3 gol
Erdi Demirkol (Başakşehirspor) 3 gol
Usman Benaffan Kejungkı Wırba (Başakşehirspor) 2 gol
Uğur Yazar (Albayrak) 2 gol
Turgay Purut (Albayrak)2 gol
2. Grup
Berkay Ekici (Kartalgücü) 4 gol
Hamza Altınsoy (Kuştepespor) 4 gol
Yunus Emre Demirezen (Kulaksız Okspor) 3 gol
Abdoul Azız Boubacar Bagagi (Dikilitaş) 2 gol
Umut Aydın (Dikilitaş) 2 gol
3. Grup
Furkan Samet Seven (Soğuksuspor) 7 gol
Uğur Arda (Beyoğlu Yeniçarşı) 7 gol
Burak Gürsoy (Beyoğlu Yeniçarşı) 5 gol
Alper Kabacalı (Çapa) 3 gol
David Bindia (Çapa) 3 gol
Saruhan Müşkül (Çapa) 3 gol
Cihat Antapa (Beyoğlu Yeniçarşı) 2 gol
Murat Çakal (Beyoğlu Yeniçarşı) 2 gol
Sezer Erdoğan (Ortaköy) 2 gol
4. Grup
Nail Tilbaç (Başakşehir Kartal) 4 gol
Gökhan Tandoğan (Küçükköyspor) 3 gol
Kadir Köse (GOP Yeniköy) 3 gol
Berkay Yuvakuran (Karabekirspor) 2 gol
Davut Aslan (Büyükçekmece Belediyespor) 2 gol
Burak Can (Ramispor) 2 gol
Ercan Sadi (Barbarosspor) 2 gol
Doğan Akça (Ramispor) 2 gol
Serkan Afşar (Nişantaşı) 2 gol
5. Grup
Önder Hakan Aydemir (Kavacık) 4 gol
Yunus Topal (Kilyos) 3 gol
Aziz Can Kale (Kilyos) 2 gol
Harun Dörtkulak (Kanaryaspor) 2 gol
6. Grup
Emre Türko (İstanbul Güngörenspor) 2 gol
Oğuz Alp Tekin (Osmaniye İstiklalspor) 2 gol
Salih Çelik (Yıldıztabyaspor) 2 gol
7. Grup
Aliou Faye (Vefa) 2 gol
Burak Toprak (Kaynarcaspor) 2 gol
Emirhan Apul (Avcılar Belediyespor) 2 gol
Gökhan Özer (Gazi Mahallesi) 2 gol
Mert Yiyit (Hasköyspor) 2 gol
Muhammet Gürdap (Bağlarbaşıspor) 2 gol
Yılmaz Gözütok (Gazi Mahallesi) 2 gol
8. Grup
Ahmet Taş (Küçükçekmece İY) 3 gol
Batuhan Kireçtepe (Kağıthanespor) 3 gol
Emre Yatan (Ataşehir Çamolukspor) 3 gol
Halil İbrahim Alan(Kağıthanespor) 3 gol
İsmail Aksu (Ataşehir Çamoluk) 3 gol
Rüşan Mehmet Akdağ (Kartaltepespor) 3 gol
Alper Melik Gökçe (Kartaltepespor) 2 gol
9. Grup
Barış Yılmaz (Araphanspor) 4 gol
İhsan Onat (İstanbul Malatyaspor) 2 gol
Muhammet Enes Erdem (Kemahspor) 2 gol