İstanbul Süper Amatör Lig 6. Hafta Maç Programı
İstanbul Süper Amatör Lig 6. Hafta maçları 14 Ekim Cumartesi ve 15. Ekim Pazar günleri oynanacak maçlarla tamamlanacak.
2, 4, 6 ve 8. Grup takımları maçlarını 14 Ekim 2017 Cumartesi günü oynarken 1, 3, 5 ,7 ve 9. Grup takımları maçlarını 15 Ekim 2017 Pazar günü oynayacak.
14 Ekim 2017 Cumartesi
2. Grup
12.30 Zeytinburnu 1957 – Dikilitaş (Mezkezefendi)
14.30 Ayazağa – 1877 Alemdağ (Ayazağa Atatürk)
14.30 Sekbanlarspor – Okspor (Bayrampaşa İBB)
14.30 Topkapı – Yeşil Esenyurt (Fatih Mimar Sinan)
14.30 Kuştepe – Sultanbeyli (Nurtepe)
— . — Kartalgücü (BAY)
4. Grup
14.00 Küçükyalı Yelken – Karabekirspor (Başıbüyük)
14.30 Başakşehir Kartal – Nişantaşı (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
14.30 Büyükçekmece Belediye – GOP Yeniköy (Büyükçekmece)
14.30 Rami – Beykoz 1908 (Rami)
14.30 İstanbulspor Kulübü – Küçükköy (K. Metin Oktay)
— . — Barbaros (BAY)
6. Grup
13.30 İstanbul Mesudiye – Mustafa Kemalpaşa (Paşabahçe)
14.00 Bağcılar Güneşli – Yıldıztabya (Mahmutbey)
14.30 Tunaspor – Çeliktepe (Bayrampaşa Belediye)
14.30 İstanbul Güngören – Pendik Kavakpınar (Mimar Yahya Baş)
14.30 Kadırga – Osmaniye İstiklal (Namık Sevik)
— . — Topçular (BAY) (Hükmen Mağlup)
8. Grup
14.30 Ömerli Köyü – Cevizli Anadolu (Hadımköy)
14.30 Kestanelik – Küçükçekmece İY (İzzettin)
14.30 Irmakspor – Kartaltepe (Merkezefendi)
14.30 Çayırbaşı – Yedikule (Çayırbaşı)
14.30 Paşabahçe – Kağıthane (Paşabahçe)
— . — Ataşehir Çamoluk (BAY)
15 Ekim 2017 Pazar
1. Grup
12.30 Başakşehir Çubuklu (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
12.30 Esentepe Adıyaman – Dudullu (Zara Ekinli)
14.30 Davutpaşa – Gültepe (Namık Sevik)
14.30 Yenibosna – İstanbul Bafra (Bahçelievler İl Özel İdare)
18.00 Levent – Albayrak (Çilekli)
— . — Güngörenspor (BAY)
3. Grup
14.30 Arnavutköy Belediye – Bağcılar İSTOÇ (Bolluca)
14.30 Yıldırımbosna – Beyoğlu Yeniçarşı (Bayrampaşa Belediye)
14.30 Beşyüzevler – İstanbul Kayaşehir (Bayrampaşa İBB)
14.30 Soğuksuspor – Çapa (Paşabahçe)
16.00 Dolayoba – Gültepe Özgençlik (Dolayoba)
— . — Ortaköy (BAY)
5. Grup
12.30 Terazidere – Merkezefendi (Bayrampaşa Belediye)
14.00 Kurtköyspor – Kocasinan (Dolayoba)
14.30 İstanbul Siirtspor – Mahmutbey (Fatih Mimarsinan)
14.30 Kanarya – Sultanbeyli Uzundere
15.00 Kavacık – Kilyos (Kavacık)
— . — Bostancı (BAY)
7. Grup
14.30 Hasköy – Avcılar Belediye (Beyoğlu)
14.30 Gazi Mahallesi – Vefa (Gazi Mahallesi)
14.30 Yahya Kemal – Ortaçeşme (Yahya Kemal)
15.00 Kaynarca – Bağlarbaşı (Kaynarca)
16.00 Akatlar – Kartal Belediye (Çilekli)
— . — Şafakspor (BAY)
9. Grup
12.00 Araphan – Fikirtepe Dumlupınar (Çilekli)
14.30 Başakşehir İkitelli – Bakırköy
14.30 İFA – Pazariçi Köprülü (İFA)
14.30 Zara Ekinli – Bayrampaşa Altıntepsi (Zara Ekinli)
15.30 Kemahspor – İstanbul Malatyaspor (Selimiye)
AmatorLig.Net