Hazırlık Maçları Programı
2019-2020 futbol sezonuna hazırlanan İstanbul takımlarının hazırlık maç programı ve sonuçları haberin devamındadır.
Yeni sezona hazırlanan İstanbul takımlarının hazırlık maçlarının listesi haberin devamındadır.
04 Ağustos 2019 Pazar
18.00 Ayazağaspor 0-3 Okmeydanı Fetih (Ayazağa Atatürk)
06 Ağustos 2019 Salı
17.00 Bakırköyspor 4-1 Okmeydanı Fetih (Bakırköy Belediye)
07 Ağustos 2017 Çarşamba
17.30 Feriköy 2-0 Okmeydanı Fetih (Feriköy)
09 Ağustos 2019 Cuma
15.00 İstanbul Sinop 1-3 Avcılarspor (K.Çekmece Kemal Aktaş)
18.00 Beşyüzevler 3-0 Eyüpspor U19 (İBB Bayrampaşa)
10 Ağustos 2019 Cumartesi
10.30 Kavacıkspor 2-2 Okmeydanı Fetih (Kavacık 15 Temmuz Şehitleri)
16.00 Gazi Mahallesispor 2-2 Kartaltepespor (Gazi Mahallesi)
15 Ağustos 2019 Perşembe
17.30 Kavacıkspor 0-2 Beşyüzevler (Kavacık 15 Temmuz)
16 Ağustos 2019 Cuma
17.00 Halide Edip Adıvar 1-1 Ortaköyspor (Şişli Belediyesi Yusuf Tunaoğlu)
17 Ağustos 2019 Cumartesi
15.30 Esenyurt Acarspor 4-4 Sultanmuratspor (Esenyurt Belediye)
16.00 İstanbul Bulancakspor 3-0 HAVATAŞ (İSTOÇ)
16.00 İstanbul Sinop 5-0 Kartaltepespor (K.Çekmece Kemal Aktaş)
16.30 Sancaktepe Belediyespor U19 3-2 Atlasspor (Sarıgazi)
17.00 Beşyüzevlerspor 0-1 Vefa (İBB Bayrampaşa)
17.00 Çamlıcaspor 0-1 İstanbul Kemah (Selimiye-Yemen Ekşioğlu Turnuvası)
17.00 Ayazağaspor 4-2 Muradiye Gençlerbirliği (Ayazağa Atatürk)
18.00 Osmaniye İstiklalspor 3-0 Şehzadebaşıspor (Bakırköy Belediye)
19.00 Selimiyespor 2-1 Tunusbağıspor (Selimiye-Yemen Ekşioğlu Turnuvası)
18 Ağustos 2019 Pazar
10.00 İstanbul Kastamonuspor 0-1 Aksarayspor (Fatih Mimarsinan)
16.00 Sultanmuratspor 2-4 Bayrampaşa Teknikspor (K.Çekmece Kemal Aktaş)
16.00 Öz Karacaahmet-Valide Tayfunspor (Selimiye-Yemen Ekşioğlu Turnuvası)
17.00 Çıksalınspor 0-0 Okmeydanı Fetih (Beyoğlu)
17.00 Halilrıfatpaşa 0-3 Ayazağaspor (Şişli Belediyesi Yusuf Tunaoğlu)
17.00 Büyükçekmece Belediyespor 1-3 İstanbul Sinopspor (B. Çekmece)
18.00 Bağcılar Güneşlispor 1-2 İkitellispor (Bağcılar Belediye Mahmutbey)
18.00 Kanaryaspor 0-2 Gazi Mahallesispor (Kanarya)
18.00 Kuştepespor 3-3 Cankurtaran (Nurtepe)
18.00 Selamsız-Bağlarbaşıspor (Selimiye-Yemen Ekşioğlu Turnuvası)
19.30 Zeytinburnu Yıldız 3-6 Davutpaşaspor (Z. Burnu Hasan Doğan)
20 Ağustos 2019 Salı
17.00 Ortaköyspor 0-1 Beşyüzevlerspor (Beşiktaş Belediyesi İsmet İnönü)
21 Ağustos 2019 Çarşamba
20.30 İFA 2-1 Bağcılar Güneşlispor (İFA)
22 Ağustos 2019 Perşembe
19.00 Ayazağaspor 2-2 Kağıthanespor (Ayazağa Atatürk)
18.00 Bakırköyspor 1-2 Karagümrük U19 (Bakırköy Belediye)
18.00 Nişantaşıspor 1-2 Batı Trakya (Şişli Belediyesi Yusuf Tunaoğlu)
23 Ağustos 2019 Cuma
19.00 Kartaltepespor 0-1 Bayrampaşa Teknikspor (B. Paşa Belediye-Kocatepe)
20.30 İstanbul Erzincan 2-4 Siirt İstanbul Yavuz Selim (Halkalı Etap)
24 Ağustos 2019 Cumartesi
10.30 Ayazağaspor 0-3 Sarıyer U19 (Ayazağa Atatürk)
11.00 HAVATAŞ 1-6 Beşyüzevler (Albayrak Çim)
13.00 İstanbul Kayaşehir-Merkez Kayaşehir (Şehit Komiser Erdem Özçelik) İptal
14.00 Küçükçekmece İY 3-1 Aksarayspor (Halkalı Etap)
16.00 İkitellispor 2-1 Z.Burnu Damlaspor (Halkalı Etap)
16.00 İstanbul Sinop 3-0 Başakşehirspor (K.Çekmece Kemal Aktaş)
16.00 Vefa 2-2 Atlasspor (Fatih Mimarsinan)
16.30 Nişantaşıspor 1-1 Gazi Mahallesi (Şişli Belediyesi Yusuf Tunaoğlu)
17.00 Alibeyköyspor 3-1 İstanbul Bayburt (Alibeyköy)
17.00 Yeniköy 5-2 Cankurtaran (Çayırbaşı)
17.00 Okmeydanı Fetih 2-0 Çapa (Okmeydanı Ahmet Turan)
17.00 Kanaryaspor 1-3 Çıksalınspor (Kanarya)
17.00 İFA 3-3 İstanbul Bulancak (İFA)
18.00 Çeliktepespor 2-1 İstanbul Gümüşhanespor (Seyrantepe)
18.00 Bakırköyspor 2-0 Osmaniye İstiklalspor (Bakırköy Belediye)
18.00 Sultanmuratspor 4-4 Fatih Mimarsinan (K.Çekmece Kemal Aktaş)
18.00 Kağıthanespor 2-3 Şirintepespor (Nurtepe veya Yahya Kemal)
18.00 Yeşil Esenyurt 2-2 Kuştepespor (Esenyurt Belediye Turgut Özal)
25 Ağustos 2019 Pazar
10.00 İstanbul Kastamonu 4-3 Merter (F. Mimar Sinan)
13.00 Yedikulespor 0-1 Tophane Tayfun (Fatih Mimarsinan)
13.00 Yeni Gayret 3-3 Kocamustafapaşa(Fatih Mimarsinan)
14.00 Gelişimspor 3-3 Hamidiyespor (Beyoğlu)
14.00 İstanbul Trabzon 1-4 Yeni Ufukspor (K.Çekmece Kemal Aktaş)
17.00 Kartal Bulvar 3- 1 TED Koleji (Bulvar Kubilay Köse)
18.00 Eyüp Şafakspor 2-0 Kumburgaz (Rami)
18.00 Yeni Levent Konaklar 5-2 Yeşilce (Beşiktaş Belediyesi İsmet İnönü)
18.00 Bağcılar Güneşlispor 2-4 Şehzadebaşıspor (Bağcılar Belediye Mahmutbey)
18.00 Şehremini 1-1 Anadolu Esenyurt (Namık Sevik)
18.00 Sultanmuratspor-Siirt İstanbul Yavuz Selim (Halkalı Etap)
18.00 Ortaçeşme 3-0 İstinyespor (Ortaçeşme)
18.00 Gürpınar 5-1 Güzelcespor (Gürpınar)
20.00 1453 Trabzon 2-1 İkitellispor (Bağcılar Belediye Mahmutbey) 81.dakikada tatil
27 Ağustos 2019 Salı
11.00 Kasımpaşa U19 1-2 Alibeyköyspor (Kemerburgaz)
15.00 Çubukluspor 3-1 Çengelköyspor (Kanlıca)
18.00 Sekbanlarspor 3-1 İstanbul Kastamonuspor (İBB Bayrampaşa)
18.00 Bakırköyspor 2-1 Yeni Ufukspor (Bakırköy Belediye) 70.dakikada tatil
28 Ağustos 2019 Çarşamba
20.00 Yeni Levent Konaklar 2-8 Kuruçeşme (Beşiktaş Belediyesi İsmet İnönü)
20.30 Tophane Tayfun 1-3 Aksarayspor (Beyoğlu)
20.30 Akşemsettin Parseller 2-2 Karadolap (Parseller)
29 Ağustos 2019 Perşembe
19.00 Yeni Ufukspor-Yedikulespor (K.Çekmece Kemal Aktaş)
20.00 Esenler Kentyıldız 4-1 Söğütlüçeşme
30 Ağustos 2019 Cuma
10.00 Nişantaşı-Cankurtaran (Şişli Belediyesi Yusuf Tunaoğlu) iptal
10.00 Beykoz 1908 0-2 Tunusbağı (Beykoz)
17.00 Alibeyköyspor 2-0 Sağmalcılar (Alibeyköy)
18.00 Ortaçeşme-İstanbul Mesudiyespor (Ortaçeşme)
18.00 Çeliktepespor 2-1 Şirintepespor (Seyrantepe)
18.30 Yeni Levent Konaklar-Şişli Yayla (Beşiktaş Belediyesi İsmet İnönü)
19.00 Kartaltepe 2-1 Sekbanlarspor (Bayrampaşa Belediye/Kocatepe)
21.30 Merterspor 1-1 Aksarayspor (Bayrampaşa İBB)
31 Ağustos 2019 Cumartesi
10:00 Çıksalınspor 2-1 İstanbul TED Koleji (Beyoğlu)
10.00 Soğuksuspor 2-3 Orhanlıspor (Beykoz)
15.00 Ataşehir Çamolukspor 1-5 Çengelköyspor (Maltepe Başıbüyük)
16.00 Yeşilköyspor 2-2 Atlasspor (Bakırköy Belediye)
16.00 Mimarsinan 2-1 Esenay (Fatih Mimarsinan)
16.00 Batı Trakya 2-2 İstanbul Bayburt (Merkezefendi)
16.00 Gülsuyu-Yabancılar Karması (Gülsuyu Asım Kara)
16.00 Gümüşsuyu 3-1 Mecidiyeköyspor (Kanlıca)
17.00 Kuştepespor 1-1 Yeniköy (Nurtepe)
17.00 Kavacıkspor-Çubukluspor (15 Temmuz Şehitleri)
17.00 Gazi Mahallesi 1-0 Kuruçeşme (Gazi Mahallesi)
18.00 Bakırköyspor 3-1 Altıntepsi (Bakırköy Belediye)
18.00 Merkezefendi 0-3 Şehzadebaşı
18.00 Avcılarspor 4-3 Mustafa Kemal Paşa (Avcılar)
18.00 Ayazağaspor 3-1 Haliç (Atatürk)
18.00 İFA 2-0 Çapa (İFA)
19.00 Boğaziçispor 1-1 Yeşilcespor (Beşiktaş İsmet İnönü)
19.00 Tekirdağspor 1-1 Beyoğlu Yeniçarşı (Bolu)
01 Eylül 2019 Pazar
10.00 Nişantaşıspor 3-1 Kanarya (Şişli Belediyesi Yusuf Tunaoğlu)
10.00 Kilyos 3-3 Merter (Kilyos)
10.30 Ayazağaspor 4-2 Çeliktepe Ümit (Atatürk)
11.00 Başakşehir Kartal 4-2 Aksarayspor (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
16.00 Sekbanlarspor 0-2 Irmakspor (İBB Bayrampaşa)
16.00 Yeni Ufukspor 2-0 Mimarsinan (Halkalı Etap)
17.00 Kavacıkspor 3-2 İstanbul Bulancakspor (Kavacık 15 Temmuz Şehitleri)
17.00 Çeliktepespor 1-1 Kuruçeşmespor (Seyrantepe)
17.00 Sultangazispor 1-1 Avcılarspor (İBB Cebeci)
17.00 Rumelikavağı-Yabancılar Karması (Çayırbaşı)
17.00 Albayrakspor 2-0 Akşemsettin Parseller (Albayrak Çim)
17.00 Leventspor 6-0 Yeni Levent Konaklar (Beşiktaş Belediyesi İsmet İnönü)
17.00 Alibeyköyspor 5-1 Yedikulespor (Alibeyköy)
17.00 Edirnespor 2-1 Bayrampaşa Teknik (Edirne)
17.00 Karadolap 4-0 Kazım Karabekir Mevlana (Karadolap)
17.00 Esenyurt Acarspor 1-1 Başakşehir (Esenyurt Turgut Özal)
17.00 Hadımköy 2-1 GOP Yeniköyspor (Hadımköy)
18.00 Bağcılar Güneşlispor 3-3 Yücespor (Bağcılar Belediye Mahmutbey)
18.00 Sefaköy Kartal – İstanbul Siirtspor (Sefaköy Kartal)
18.00 Osmaniye İstiklalspor 1-1 Söğütlüçeşme (Bakırköy Belediye)
18.00 İstanbul Trabzonspor 5-3 İstanbul Erzincanspor (Halkalı Etap)
19.00 Boğaziçispor 1-1 Yeşilce (Beşiktaş Belediyesi İsmet İnönü)
03 Eylül 2019 Salı
15.30 Vefa 0-1 Hendekspor (Kırkpınar)
17.30 Paşabahçe 4-2 İstanbul Mesudiyespor (Paşabahçe)
17.30 Anadolu Üniversitesispor 0-0 Beyoğlu Yeniçarşıspor (Bolu)
04 Eylül 2019 Çarşamba
16.00 Vefa 1-0 Kocaeli Kullarspor (Kırkpınar)
17.00 Feriköy 2-0 Nişantaşı (Feriköy)
17.00 Küçükçekmece 2-2 Balatspor (K.Çekmece Metin Oktay)
17.00 Anadolu Üniversitesi 2-0 Çengelköyspor (Bolu)
18.00 Kavacıkspor 1-1 Soğuksuspor (Kavacık 15 Temmuz Şehitleri) (50’de tatil)
19.00 Terazidere 3-0 Merter (İBB Bayrampaşa)
05 Eylül 2019 Perşembe
10.00 Alibeyköyspor 0-0 Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor (Bolu)
16.00 Kırkpınar 1-3 Vefa (Kırkpınar)
17.00 İFA 1-5 Yeniköyspor (İFA)
17.00 Tunaspor 1-0 İstanbul Bulancakspor (Bayrampaşa Belediye)
17.00 Paşabahçe 2-2 Çubukluspor (Paşabahçe)
18.30 Albayrak 3-3 Çapa (Albayrak suni çim)
22.00 Esenler Kentyıldız-Sekbanlarspor (Esenler) İptal
06 Eylül 2019 Cuma
17.00 Alibeyköyspor 3-3 Adıyaman 1954 Spor (Bolu)
17.30 Kanaryaspor 3-2 Yenibosna (Kanarya)
18.30 Çıksalınspor 4-1 Gelişimspor (Beyoğlu)
20.00 Piyalepaşa-Galata (Beyoğlu)
20.00 Kurtköy4-2 Kartalgücü (Kurtköy)
07 Eylül 2019 Cumartesi
10.30 Beşyüzevlerspor 1-2 Gazi Mahallesispor (İBB Bayrampaşa)
12.30 Aksarayspor 3-0 Kumkapı Sarıçubuk (Fatih Mimarsinan)
15.00 Erokspor U19 2-1 Sekbanlar (Şenlikköy)
15.00 Feriköy 0-2 Çapaspor (Feriköy)
15.00 Balatspor 0-2 Yeni Gayret (Fatih Mimarsinan)
16.00 Gülsuyuspor 1-0 Tuzla Şifaspor (Gülsuyu Asım Kara)
16.00 Tepebağ Kültür 3-0 Damlaspor (Merkezefendi)
16.00 Kavacıkspor-Çavuşbaşı (15 Temmuz Şehitleri)
17.00 Sultangazi 4-0 Yeşilköyspor (İBB Cebeci)
17.00 Çeliktepespor 2-1 Mecidiyeköyspor (Seyrantepe)
17.00 Denizköşkler 1-1 İkitelli (Firüzköy) (71.Dakika yarıda kaldı)
17.00 İstanbul Kayaşehir 1-2 Yeşil Esenyurt (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
17.00 Leventspor 4-0 Tunusbağı (Beşiktaş Belediyesi İsmet İnönü)
17.00 Karadolapspor 3-2 Bahçelievler Gümüşhane (Karadolap)
17.00 Ramispor 2-1 Şafakspor (Rami)
17.00 İFA 5-2 Kuştepe (İFA)
17.00 Bakırköyspor 1-0 Kağıthanespor (Bakırköy)
17.00 Kanlıcaspor-Yabancılar Karması (Kanlıca)
18.00 Merkezefendi 1-4 Nişantaşı (Merkezefendi)
18.00 Gültepespor 1-0 Ayazağaspor (Yahya Kemal) (75.Dk yarıda kaldı)
18.00 Yedikulespor 2-4 Cankurtaranspor (Namık Sevik)
18.00 Sancaktepespor-İstanbul Mesudiyespor (Sancaktepe)
18.30 Sütlüce 2-3 Hasköy (Beyoğlu)
19.00 Boğaziçi-Olimpiyatspor (Beşiktaş Belediyesi İsmet İnönü)
20.00 Okspor 2-1 Tophane Tayfunspor (Beyoğlu)
08 Eylül 2019 Pazar
09.30 Fatih Mimarsinanspor 5-4 Tozkoparanspor (Mimar Sinan)
10.00 Etiler Kartalspor 1-5 Taksim (Beşiktaş Belediyesi İsmet İnönü)
10.00 İstanbul Bafraspor 5-1 Kartaltepespor (Bayrampaşa Belediye)
11.00 İstanbul Siirtspor 3-2 Kadırga (Mimar Sinan)
11.00 Çubukluspor 3-3 Soğuksuspor (Beykoz)
15.00 Beykoz 1908 1-1 Hekimbaşıspor (Beykoz)
16.00 Bartınspor 3-1 Şehreminispor ( Bartın Atatürk)
16.00 Kavacıkspor-İstanbul Kayaşehir (15 Temmuz Şehitleri)
16.00 Atlasspor 5-0 Kurtköyspor (Mimar Kubilay Köse)
16.00 1868 Boyabatspor 3-2 İstanbul Sinopspor (Sinop)
16.00 Tepebağ Kültür 4-1 İstanbul Barışspor (Merkezefendi)
16.30 Halilrıfatpaşa 5-4 İkitelli (Şişli Belediyesi Yusuf Tunaoğlu)
17.00 Yeniköy 0-1 Nişantaşıspor (Orhan Keçeli)
17.00 Kocamustafapaşa 2-2 Sakarya İMÇ (Namık Sevik)
17.00 Kartalgücü 1-2 Cevizli Anadolu (Kartal 75. Yıl)
17.00 Sefaköy Kartal 5-1 Şehzadebaşı (Sefaköy Kartal)
17.00 Osmaniye İstiklal 3-1 Batı Trakya Türkleri (Bakırköy Belediye)
17.00 Sultançiftliğispor 3-5 Kazım Karabekir Mevlanaspor (Albayrak)
17.00 Avcılarspor 3-1 Bağcılarspor (Avcılar)
17.00 Çayırgücü 5-2 Bayrampaşa Doğanspor (Küçükköy)
17.00 Beykoz 1908 0-0 TED Koleji (Beykoz)
18.00 Muratbey 1-1 Davutpaşa (Çatalca)
18.00 Bağcılar Güneşlispor 1-4 Kanaryaspor (Bağcılar Belediye Mahmutbey)
18.00 Ayazağaspor 1-0 İstanbul Gümüşhanespor (Ayazağa Atatürk)
18.00 Çakmakspor-Gümüşsuyu (Çakmak)
18.30 Çıksalın 1-0 Galata (Beyoğlu)
19.00 Boğaziçi 2-6 Kuruçeşmespor (Beşiktaş Belediyesi İsmet İnönü)
20.00 Piyalepaşa 0-3 Gelişim (Beyoğlu)
09 Eylül 2019 Pazartesi
18.30 Sütlücespor 0-1 Tophane Tayfun (Beyoğlu)
20.00 Okspor 0-1 Hasköy (Beyoğlu)
10 Eylül 2019 Salı
18.30 Çıksalın 9-0 Piyalepaşa (Beyoğlu)
20.00 Gelişimspor 1-1 Galata (Beyoğlu)
11 Eylül 2019 Çarşamba
17.00 Arnavutköy Belediyespor 1-1 Sultangazispor (Bolluca)
17.00 Sekbanlarspor 1-4 Bayrampaşa U19 (İBB Bayrampaşa)
17.00 Tunaspor 1-3 Irmakspor (Bayrampaşa Belediye)
18.30 Sütlücespor 1-2 Okspor (Beyoğlu)
18.30 Ayazağaspor 4-2 İstanbul Kastamonu (Azayağa Atatürk)
19.00 Çeliktepespor 3-1 Küçükpazarspor (Seyrantepe)
20.00 Hasköy 4-3 Tophane Tayfunspor (Beyoğlu)
12 Eylül 2019 Perşembe
11.00 Yeşilköyspor 0-1 Beykoz 1908 (Bakırköy Belediye)
11.00 Nişantaşı 2-1 Beyoğlu Yeniçarşı (Şişli Belediyesi Yusuf Tunaoğlu)
17.00 Yalovaspor 2-0 Tunusbağı (Yalova Atatürk)
18.00 Yenibosnaspor -Zeytinburnu Yıldızspor (Bahçelievler İÖİ)
19.00 Atlaspor 0-0 Cevizli Anadolu (Gülsuyu Asım Kara)
13 Eylül 2019 Cuma
18.30 Çıksalınspor 1-1 Hasköy (Beyoğlu)
20.00 Kulaksız Okspor 1-1 Galata (Beyoğlu)
14 Eylül 2019 Cumartesi
10.00 Nişantaşı 2-1 Bayrampaşa Teknikspor (Şişli Belediyesi Yusuf Tunaoğlu)
15.30 Gümüşsuyu-Taşdelen (Kanlıca)
17.00 Karadolapspor 1-2 Gaziosmanpaşa (Karadolap)
17.00 Albayrak 1-1 Gazi Mahallesi (Albayrak çim)
16.00 Arnavutköy Belediyespor 1-2 Şafakspor (Bolluca)
16.00 Aksarayspor 1-3 Cankurtaran (Namık Sevik)
16.00 Bağcılarspor 0-0 Çengelköyspor (Mahmutbey)
16.00 Kanarya 3-1 Yeşil Esenyurt (Kanarya)
16.00 İstanbul Bayburt 6-1 Tophane Tayfun (Nurtepe)
16.00 İstanbul Siirtgücü 0-2 Fatih Mimarsinan (Fatih Mimarsinan)
16.00 Esentepe Adıyaman 2-1 İstanbul Bafra (İBB Cebeci)
17.00 Yeniköy 5-2 Ortaköy (Çayırbaşı)
17.00 Okmeydanı Fetih 1-0 Yücespor (Okmeydanı Ahmet Turan)
17.00 İstanbul Güngören 1-2 Kocasinan (M. Yahya Baş)
17.00 Çakmakspor 2-1 İstanbul Mesudiyespor (Çakmak)
18.00 Sultanmuratspor 4-1 Şehzadebaşı (Küçükçekmece Kemal Aktaş)
18.00 Ataşehir Çamolukspor 1-2 Tunaspor (Maltepe Başıbüyük)
18.00 Çapa 0-4 İstanbul Bulancakspor (Namık Sevik)
18.00 Bakırköyspor 2-1 Beykoz Çavuşbaşıspor (Bakırköy Belediye)
18.00 İFA 3-0 Küçükpazarspor (İFA)
19.00 Gelişimspor 1-1 Damlaspor (Beyoğlu)
20.00 Esenler Kentyıldız 1-1 Başakşehir İkitelli Köyiçi (Esenler)
20.00 İstanbul Sinopspor 2-3 Irmakspor (K. Çekmece Kemal Aktaş)
15 Eylül 2019 Pazar
10.30 Cevizli Anadolu 3-2 Tuzla Şifaspor (Kartal 7. Yıl)
11.00 Beşyüzevler 1-0 Beyoğlu Yeniçarşı (Albayrak Çim)
14.00 Soğuksuspor 1-1 Kemahspor (Paşabahçe)
16.00 Kuştepespor 3-2 İstanbul Ünye ( Nurtepe)
16.30 Kadırgaspor 1-2 Davutpaşa (Fatih Mimarsinan)
17.00 Sultangazispor 3-0 Pötürge Belediyespor (Cebeci)
17.00 Paşabahçe 3-2 Balatspor (Paşabahçe)
17.00 Leventspor 1-0 Çeliktepespor (Beşiktaş Belediyesi İsmet İnönü)
17.00 Kanlıca 0-1 İstanbul Mesudiyespor (Kanlıca)
17.00 Gebzespor 0-1 Arnavutköy Belediye (Gebze Alaettin Kurt)
17.00 Tekirdağspor 2-0 Avcılarspor (Tekirdağ Namık Kemal)
17.00 Ayazağaspor 3-1 Reşitpaşaspor (Ayazağa Atatürk)
17.30 İFA 2-3 Yeşilköy (İFA)
17.30 Kartal Bulvarspor 3-0 Küçükyalı Yelkenspor (Bulvar Kubilay Köse)
18.00 İzzetpaşa 2-4 A.Parsellerspor ( Yusuf Tunaoğlu)
18.00 Yeni Ufukspor-Bayrampaşa Teknikspor (K. Çekmece Kemal Aktaş)
18.00 Ramispor 2-1 İstanbul Kastamonu (Rami)
18.00 Kulaksız Okspor 4-5 Hasköy (Beyoğlu)
18.00 Osmaniye İstiklalspor 5-1 Sekbanlar (Bakırköy Belediye)
18.00 Yedikulespor 1-5 Gazi Mahallesi (Namık Sevik)
18.00 Yamanspor-Çubukluspor (Hekimbaşı)
18.00 Valide Tayfunspor 2-1 Anadolu Üsküdar (Yemen Ekşioğlu Turnuvası FİNAL)
19.00 Kuruçeşmespor 3-1 Mecidiyeköy (Beşiktaş Belediyesi İsmet İnönü)
19.00 Irmakspor 0-3 Batı Trakya (Merkezefendi)
19.30 Eroğlu 4-3 Trabzon 1453 (Zeytinburnu Hasan Doğan)
20.00 Çıksalınspor 1-2 Galata (Beyoğlu FİNAL)
16 Eylül 2019 Pazartesi
17.00 Bakırköyspor 3-0 Bayrampaşa Teknikspor (Bakırköy Belediye)
18 Eylül 2019 Çarşamba
17.00 Sekbanlarspor 1-2 Gaziosmanpaşa (İBB Bayrampaşa)
18.00 Başiskele Doğantepe 3-1 Ataşehir Çamoluk (Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız)
19.00 Kartal Bulvarspor 1-0 Gülsuyu (Bulvar Kubilay Köse)
21.00 Vardarspor 0-0 Küçükpazar (Namık Sevik)
19 Eylül 2019 Perşembe
18.00 Sekbanlarspor 3-3 Sütlücespor (İBB Bayrampaşa)
19.00 Çekmeköy Belediyespor Alemdağ 4-2 Kartalgücü (Alemdağ)
21 Eylül 2019 Cumartesi
13.00 Yahya Kemalspor-İstanbul Bayburtspor (Hasbahçe)
17.00 Başahşehir İkitelli Köyiçi-Bayrampaşa Teknikspor (Şehit Erdem Özçelik)
17.00 Kanaryaspor-İstanbul Bafra (Kanarya)
18.00 İstanbul Bulancak-B.Çekmece Mimaroba (Mahmutbey)
22 Eylül 2019 Pazar
11.00 Yeniköy 1-2 Mecidiyeköy (Şişli Belediyesi Yusuf Tunaoğlu)
16.00 Nişantaşıspor 2-2 Çapa (Şişli Belediyesi Yusuf Tunaoğlu)
17.00 Kartal Bulvarspor 3-0 Okspor (Bulvar Kubilay Köse)
17.00 İFA 2-2 İstanbul Sinop (İFA)
17.00 Kağıthanespor 2-1 Ferahevler (Nurtepe)
17.00 Kavacıkspor 3-1 Altıntepsi (Kavacık 15 Temmuz Şehitleri)
17.00 Ortaçeşme 2-2 Paşabahçe (Ortaçeşme)
18.00 Gazi Mahallesi-Başakşehirspor (Gazi Mahallesi)
18.00 Gaziosmanpaşa-Albayrak (İBB Bayrampaşa)
18.00 Küçükçekmece İdmanyurdu 3-0 Kartaltepespor (Halkalı Etap)
25 Eylül 2019 Çarşamba
18.00 Sekbanlarspor-Bayrampaşa Teknik (İBB Bayrampaşa)
Not: Liste, yeni maç programları geldikçe sürekli olarak güncellenecek.
AmatorLig.Net
Hazırlık maçları arşivi
2015-2016 sezonu için TIKLAYINIZ
2016-2017 sezonu için TIKLAYINIZ
2017-2018 sezonu için TIKLAYINIZ
2018-2019 sezonu için TIKLAYINIZ
AmatorLig.Net