Dolar 31,0391
Euro 33,6226
Altın 2.032,18
BİST 9.374,20
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 18°C
Açık
İstanbul
18°C
Açık
Cts 18°C
Paz 15°C
Pts 13°C
Sal 15°C

İstanbul 1. Amatör Küme’de Haftanın Hakemleri

A+
A-
12.01.2024

İstanbul 1. Amatör Ligde, 13 ve 14 Ocak 2024 tarihlerinde oynanacak olan maçların Hakemleri belli oldu. Biz de bu maçlardan bazılarının Hakemlerin liste halinde size sunuyoruz.

Ev sahibi takımların alfabetik sıralamasına göre listelenmiş olan 40 maçta Haftanın Hakemleri şu isimlerden oluşuyor:

1923 Esenkentspor – Kurtköyspor: İbrahim Erman Kartaler
Akalan-Gazitepe: Ertaç Serhat Doğan
Albayrak-Etiler Kartal: Kaan Taha Duman
Ataşehir Doğuş-Pendik Kavakpınar: Mehmet Ali Aydemir
Bahçeköyspor-Yahya Kemal: Erdinç Zengi
Beykoz Yenimahalle-Pendik Doğan: Caner Turan
Çavuşbaşıspor Kulübü-Pendik Emekspor: Kenan Sağlam
Çeliktepe-Yıldırımbosna: Mehmet Salih Özer
Emirefendi-Kanarya: Ali Ramazan Kuzu
Emirgan-Balatspor: Onur Öztürk
Erenköy Acar-Ortadağ: Berat Cemil Kant
Esenyurt-Rami: Cemal Nair
Fatih Hilal-Avcılar Gençlerbirliği: Ömer Faruk Ak
Ferahevler-Çıksalınspor: Gürcan Bayraktar
Fikirtepe Dumlupınar-Dolayoba: Can Durak
Göktürk-Çelikspor: Zekeriya Öztürk
Gümüşsuyu-Kartalgücü: Ahmet Duman
Hamidiyespor-Halilrıfatpaşa: Resul Bostancı
Haydarspor-Filizspor: Gökhan Hacıoğlu
Irmakspor-İkitelli: Umut Dolaş
Kavakpınar-Tunusbağı: Ümit Öndin
Kaynarcaspor-Acıbadem: Mehmet Ali Şöhmelioğlu
Küçükyalı Yelken-Çekmeköy Çarşı: Sercan İçöz
Malkoçoğlu-Yeni Özkartal: Ali Bilen
Merter-Şişli Yayla: Oğulcan Özcan
Muradiye-İstanbul Kastamonu: Davut Serhat Terzioğlu
Oklalıspor-Yeniköy 1924: Murat Toraman
Okspor-Zeytinburnu Zafer: Murat Furkan Söyler
Pendik Kaynarca-Küçükbakkalköy: Ali Serdar Kankaş
Pınarspor-Akşemsettin Parseller: Mesut Şahin
Samandıra-Tuzla Gençlerbirliği: Uğur Eşsiz
Selimpaşa-Muratbey: Ahmet Yakup Akçal
Telsiz-HAVATAŞ: Semih Çilka
Topkapı-Florya AS: Burak Şandan
Tunaspor-Gayretspor: Büşra Aydoğdu
Tuzla 1954 – Anadolu Üsküdar: Orhan Mergavul
Ulutepe-Pazariçi Köprülü: Furkan Yılmaz
Yakacık-Sultan Mehmed Han: Emirhan Gürlevük
Yamanspor-Kanlıca: Berke Berk Oksay
Yeniyüzyıl Gençlik-Sağmalcılar: Yusuf Akköse

Listeye baktığınızda ‘Neden bizim maçın Hakemini yazmadınız?’ diye soracak olursanız. Algoritma bu maçları seçti cevabını alacağınız için lütfen bu soruyu sormayınız. Diğer maçların Hakemlerini de TFF İstanbul İl Temsilciliğinin Sitesinden görebilirsiniz…

AmatorLig.Net

ETİKETLER: ,
error: İzinsiz kopyalanamaz!