Dolar 18,8197
Euro 20,3115
Altın 1.128,47
BİST 4.997,63
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 5°C
Hafif Yağmurlu
İstanbul
5°C
Hafif Yağmurlu
Pts 2°C
Sal 4°C
Çar 5°C
Per 7°C

İstanbul 1. Amatör Lig 2 Haziran 2022 Perşembe Maç Sonuçları

A+
A-
02.06.2022

1. GRUP
14.00 Akalanspor-S.Ortaköyspor (Çanakça) 2-5
14.00 Akörenspor-Anadolu Esenyurtspor (M.Gürsu) 2-1
16.00 Selimpaşaspor-İstanbulspor (M.Gürsu) 4-1
16.00 Karaağaçspor-İzzettinspor (B.Çekmece) 3-0
16.00 Yeniköy 1924 SK-Karacaköy Bld (Terkos) 5-1

3. GRUP
14.00 B.Karadeniz İO-Gümüşpınarspor (B.Çekmece) 1-1
16.00 Esenkent Gençlik-Örnek İY (Esenyurt Bld) 3-5
16.00 Tepecik Anadoluspor-Gümüşyakaspor (Tepecik) 2-2
16.00 Bollucaspor-Değirmenköy 1963 (Bolluca) 0-2
17.00 Çanakçaspor-Ormanlıspor (Çanakça) 2-3

5. GRUP
16.00 B.Paşa Doğanspor-Malkoçoğluspor (B.Paşa Bld) 0-2
16.00 Şişli Gençlikspor-Büyükderespor (Beyoğlu) 3-1
16.00 Haydarspor-S.Çeşme Birlikspor (Albayrak) 3-0 h (Birlikspor sahaya çıkmadı)
16.00 Barışspor-Yeşil Ilgazspor (Bakırköy 2) 0-2
16.00 Yeşildirekspor-Yeni Yüzyılspor (Mimarsinan) 3-7

7. GRUP
12.00 Ayazağa Esenspor-Güzelhisarspor (Ayazağa Atatürk) 0-2
12.00 Ulutepespor-Kanaryaspor (Y.Tunaoğlu) 0-3
16.00 Sağmalcılarspor-Hürriyet Eğitimspor (İBB B.Paşa) 2-0
16.00 Taşlıtarlaspor-Cevizlispor (Küçükköy) 5-0
–.– Siirt İst.Yavuzselimspor-Z.Burnu 1957 SK 3-0 h

17. GRUP
15.00 Gülensuspor-Örnekspor (Gülsuyu) 4-2
16.00 Selamsızspor-Beykoz Yenimahalle (Selimiye) 0-1
16.00 Sapanbağlarıspor-Karabekirspor (Kartal 75. Yıl) 0-1
16.00 Sitespor-Fikirtepe Dumlupınar (Esatpaşa) 1-2
–.– Çavuşoğluspor-Güllübağlarspor 3-0 h

21.GRUP
13.00 Harb İşspor-Sarıgazispor (Gülsuyu) 0-3
14.00 Hasanpaşaspor-Kartal Elçispor (Selimiye) 3-0 h (Elçispor sahaya çıkmadı)
15.00 Anadolu Hisarı İY-Çamlıkspor (Kavacık) 3-0’ken dk 12’de konuk ekip 6 kişi kaldı, tatil oldu
16.00 Tuzla G.Birliği-Anadolu Üsküdar (Orhanlı) 5-2

AmatorLig.Net

ETİKETLER:
error: İzinsiz kopyalanamaz!