Dolar 16,9648
Euro 17,4243
Altın 963,07
BİST 2.371,25
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Açık
İstanbul
29°C
Açık
Çar 30°C
Per 30°C
Cum 27°C
Cts 24°C

İstanbul 1.Amatör Ligde günün sonuçları

A+
A-
18.05.2022

İstanbul 1.Amatör Ligde 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü oynanan maçların toplu sonuçları haberin devamındadır.

2. GRUP
16.00 Güzelcespor-Dağyenicespor (Güzelce) 3-1
16.00 Alibeyspor-Arnavutköyspor (M. Gürsu) 3-2
16.00 Subaşıspor-Gazitepespor (Çanakça) 5-4
16.00 Yeşilbayırspor-Esenyurtspor (Hadımköy) 1-0
–.– Çiftlikköyspor-Yalıköyspor 0-3 h

4. GRUP
14.30 Tokat Bereketlispor-Rumeli İY (Yeşilova) 4-2
16.00 25 Çatspor-Kadırgaspor (Cebeci) 1-2
16.00 Sütlücespor-Etiler Kartalspor (Beyoğlu) 1-1
16.00 Merkezefendispor-Sarıyer FSM (Merkezefendi) 2-0
16.00 Şişli Anadoluspor-Teraziderespor (Y. Tunaoğlu) 2-11

6. GRUP
14.00 Halilrıfatpaşaspor-Muradiye GB (Y. Tunaoğlu) 2-2
14.00 Yeşiltepespor-Reşitpaşaspor (Hasan Doğan) 5-2
16.00 Bağcılar İSTOÇ-Gayretspor (Mahmutbey) 3-1
16.00 Güngörenspor-Erzincanspor (Şenlikköy) 4-1
–.– Arena Olimpik GSK-Merkez Kayaşehirspor 0-3 h

8. GRUP
14.00 Şafak 76 -İTÜ (Mahmutbey) 4-1
16.00 GOP Şemsipaşaspor-Öz Alibeyköyspor (Küçükköy) 2-4
16.00 Şirinevlerspor-Altınaslarspor (İl Özel İdare) 0-1
16.00 Çeliktepespor-Kastamonuspor (Seyrantepe) 3-0
–.– İzzetpaşaspor-Sefaköyspor 3-0 h

10. GRUP
16.00 Sanayi Mahallesi-Hasköyspor (Yeşilce) 4-1
16.00 Yeşilkentspor-Sultanmurat (Avcılar Atatürk) 5-1
16.00 Zaferspor-Karadolapspor (Hasan Doğan) 3-1
16.00 Bayrampaşa Demirspor-1863 Boğaziçispor (Bayrampaşa Belediye) 2-2
17.00 Kentyıldızs-Kumkapı Sarıçubuk (İBB Bayrampaşa) 1-4

12. GRUP
12.30 Filizspor-Tophane Tayfun (Yeşilova) 1-2
14.00 Zeytinburnu-Harmantepespor (Merkezefendi) 7-0
16.00 Neslişahspor-Yavuz Sultan Selimspor (Mimarsinan) 9-0
16.00 Esenayspor-Bahçeköyspor (Bahariye) 1-4
–.– Trabzon 1453 -Etilerspor 3-0 h

14. GRUP
14.00 Yeşilcespor-Mahmutşevketpaşaspor (Yeşilce) 2-0
14.00 Esentepe Adıyaman-Esenler Turgutreis (İBB Cebeci) 2-2
15.00 İstanbul Trabzonspor-Davutpaşaspor (Halkayı Etap) 1-4
16.00 Emirganspor-Ateştuğla (Çayırbaşı) 1-2

16. GRUP
14.00 Merter-Sultançiftliğispor (İl Özel İdare) 2-2
16.00 Sefaköy Kartalspor-Vardar (Sefaköy Kartal) 1-1
16.00 Abide-i Hürriyet-KK Mevlanaspor (Nurtepe) 4-2
16.00 Fatih Görkem Atletik-Avcılar G.Birliği (Namık Sevik) 2-2

18.GRUP
14.00 Esenkentspor-Erenköy Acarspor (Sultanbeyli Bld) 1-3
16.00 Haydarpaşaspor-Taşdelenspor (Selimiye) 2-4
16.00 Yenişehir Kartalları-B.Yeşilbağlar (Çamlık) 0-5
16.00 Onayspor-Küçükbakkalköyspor (Orhanlı) 3-1
16.00 Altınordu İY-İnkılapbirspor (Kartal Yunus) 1-2

20. GRUP
14.00 Şilespor-Heybeliadaspor (Şile) 5-0
16.00 İshaklıspor-Bostancıspor (Beykoz) 5-0
16.00 Girne Gençlik-Kavakpınarspor (Başıbüyük) 2-1
16.00 Sultanbeylispor-İcadiyespor (Sultanbeyli Bld) 11-1
16.00 Ataşehirgücü-Hekimbaşıspor (Esatpaşa) 4-3

22. GRUP
15.00 İstanbul Esnafspor-Öz Karacaahmetspor (Sarıgazi) 0-4
16.00 Pendik Kavakpınar-Çiğdemspor (Kaynarca) 1-0
17.00 İdealtepespor-İçerenköy İY (Bulvar) 4-2
–.– Adalarspor-Acıbademspor 3-0 h

ETİKETLER:
error: İzinsiz kopyalanamaz!