Dolar 18,6253
Euro 19,2719
Altın 1.043,38
BİST 4.923,23
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 14°C
Çok Bulutlu
İstanbul
14°C
Çok Bulutlu
Sal 15°C
Çar 16°C
Per 14°C
Cum 12°C

İstanbul SAL’da 4. Hafta Hakemleri açıklandı

A+
A-
28.10.2022

İstanbul Süper Amatör Ligde, 29 Ekim Cumartesi ve 30 Ekim Pazar günü oynanacak olan 4. Hafta maçlarını yönetecek Hakemler, İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

1877 Alemdağ – Taşlıtarlaspor: Şakir Kepekçi
Akşemsettin Parsellerapor – Bakırköyspor: İsmail Mece
Alibeyköy – Albayrak: İsmail Barkın Özsavlu
Bahçelievler Gümüşhane – Çengelköyspor: Mehmet Tolga Tarık
Bahçelievler Soğanlı – Tunaspor: Recep Buğra Çetin
Bayrampaşa Altıntepsi – Tophane Tayfun: Oğuzcan Duran
Beşyüzevler – Başakşehirspor: Ruken Dağ
Beykoz 1908 – Gaziosmanpaşa: Sedat Etik
Beykoz İdman Yurdu – Nart Spor Kulübü: Mehmet Ali Aydemir
Çekmeköy Belediye Alemdağ – Çubuklu: Süleyman Yavaşoğlu
Denizköşkler – Anadolu Hisarı İY: Oğuzhan Talha Karakuş
Dikilitaş -Yeşilılgaz: Serkan Ok
Galata – Boyacıköyspor: Muhammed Oğulcan Malkoç
Gülsuyu – Yamanspor: Mahmut Hasan Küçük
Gültepe – Dudullu: Mehmet Alperen Güçyetmez
Irmakspor – Siirt İst. Y.Selim: Volkan Gündoğdu
İnkılap Spor Kulübü – Küçükayasofya: Mahmut Hasan Küçük
İstanbul Bafra-Pınarspor: Kadir Akpınar
İstanbul Mesudiye – Kağıthane: Uğur Kam
İstanbul ve Esenyurt Ordu – Taçspor: Remzi Mert Coşkun
İstinye – Küçükçekmecespor: Gökhan Boy
Kartalgücü – İstanbul Gümüşhane: Sercan İçöz
Kartaltepe – Yeniufuk: İsmail Barkın Özsavlu
Küçükçekmece Yeşilova Esnaf – Çıksalın: Hüseyin Ahmet Ocaklı
Küçükköy – Bağlarbaşı: Süleyman Özay
Küçükyalı Yelken – Yenibosna: Halil İbrahim Ekmekçi
Leventspor – İzzetpaşa: İlker Yasin Avcı
Mimarsinan-Paşabahçe: Özer Bektaş
Orhanlı-Cevizli Anadolu: Erkan Tellioğlu
Okspor-Soğuksu: Mustafa Demir
Merkezefendi-Balat: Erkan Erzen
Sarıyer Yenimahalle-Pazariçi Köprülü: Hacı Ali Akbulut
Şilespor-Fikirtepe Dumlupınar: Ferdi Karadoruk
Yeşilbayır-Balkan Yeşilbağlar: Kadir Demir
Zeytinburnuspor-Ortaçeşme: Erdinç Zengi

AmatorLig.Net

error: İzinsiz kopyalanamaz!