Dolar 18,6319
Euro 19,2712
Altın 1.043,48
BİST 4.923,23
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 14°C
Çok Bulutlu
İstanbul
14°C
Çok Bulutlu
Sal 15°C
Çar 16°C
Per 14°C
Cum 12°C

İstanbul SAL’da 5. hafta Hakemleri belli oldu

A+
A-
04.11.2022

İstanbul Süper Amatör Ligde, 5. hafta maçlarını yönetecek olan Hakemler, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

Albayrak-İstinye: Deniz Güven
Anadolu Hisarı İY-İFA: Sedat Etik
Avcılar Belediye-Okspor: Mehmetcan Güler
Ayazağaspor-Beykoz 1908: Oğuzcan Duran
Bağlarbaşı-Maltepespor: Süleyman Özdemir
Bakırköyspor-Denizköşkler: Erkan Erzen
Balatspor-Bahçelievler Gümüşhane: İsmail Mece
Balkan Yeşilbağlar-Beşyüzevler: Ertuğrul Kösterelioğlu
Başakşehirspor-Şilespor: Gökmen Dağ
Boyacıköy-Mecidiyeköy: Erkan Erzen
Cevizli Anadolu-Bayrampaşa Altıntepsi: Aytaç Geçgel
Çamlıcaspor-İnkılap Spor Kulübü: Bektaş Onur Eren
Çengelköyspor-Galata: Yusuf Bozdoğan
Çıksalın-Çekmeköy Belediye Alemdağ: İlker Yasin Avcı
Dudullu-Zeytinburnuspor: Abdüssamet Ulutaş
Fikirtepe Dumlupınar-Büyükçekmece Belediye: Recep Oğuz Akkuş
Gaziosmanpaşa-Bahçelievler Soğanlı: Berkay Urlu
İshaklı Köyü-Dikilitaş: Oğuzhan Gökçen
İstanbul Anadolu AŞ-1877 Alemdağ: Süleyman Yavaşoğlu
İstanbul Bulancak-Mimarsinan: Mustafa Demir
İstanbul Gümüşhane-Küçükçekmece Yeşilova Esnaf: Deniş Dilşen
İzzetpaşa-Gülsuyu: Özer Bektaş
Kağıthane-Alibeyköy: Bayram Başkan
Küçükayasofya-Akşemsettin Parseller: Hüseyin Ahmet Ocaklı
Küçükçekmecespor-Beykoz Çavuşbaşı: Kadir Akpınar
Nart Spor Kulübü-İstanbul ve Esenyurt Ordu: Gökmen Dağ
Ortaçeşme-Selimiye: Ali Koç
Paşabahçe-Yeşilbayır: Yusuf Burak Özyüzer
Siirt İstanbul Y. Selim-Kartaltepe: Abdurrahman Duman
Soğuksuspor-Irmakspor: Recep Buğra Demirci
Taçspor-Merkezefendi: Sinan Karakaş
Taşlıtarlaspor-Gültepe: Kadir Akpınar
Tophan Tayfun-İstanbul Mesudiye: Remzi Mert Coşkun
Tunaspor-Küçükçekmece İY: Burak Taşkınsoy
Yenibosna-Yeşilköy: Özer Bektaş
Yeniufuk-Yeniköyspor: Safa Yılmaz
Yeşilılgaz-Küçükyalı Yelken: Muhammed Emin Gül

AmatorLig.Net

error: İzinsiz kopyalanamaz!