DOLAR 12,6498
EURO 14,2662
ALTIN 729,84
BIST 1.784
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Kuvvetli Sağanak
İstanbul
21°C
Kuvvetli Sağanak
Sal 14°C
Çar 11°C
Per 14°C
Cum 16°C

İstanbul SAL’da dördüncü hafta Hakemleri belli oldu

19.11.2021
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde sezonun dördüncü hafta maçlarını yönetecek Hakemler, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

Takımların isimleri alfabetik sıraya göre dizilmiştir

Aksaray-Orhanlıspor: Erkan Tellioğlu
Akşemsettin Parseller-Ataşehir Çamoluk: Mehmet Alperen Güçyetmez
Ayazağaspor-Albayrak: Umutcan Bayram
Bağlarbaşı-Büyükçekmece Mimaroba: Mehmet Ali Aydemir
Bahçelievler Soğanlı-Tuzla Şifa: Berkay Urlu
Bahçelievlerspor -Okspor: İsmail Çetin
Balat-Kanlıca: Süleyman Yavaşoğlu
Başakşehir İkitelli-Gültepe: İsmail Çetin
Başakşehirspor-Dikilitaş: Abdurrahman Duman
Batı Trakya-Denizköşkler: İsmail Çalışkan
Bayrampaşa Altıntepsi-İstanbul Ve Esenyurt Ordu: Gökalp Özen
Bayrampaşa Teknik-Şafakspor: İlker Yasin Avcı
Beylerbeyispor-Kartal Yunusspor: Ali Koç
Büyükçekmece Belediye-Okmeydanı Fetih: Yasin Sayır
Büyükçekmece Mimarsinan-K. Yeşilova Esnaf: Cihan Ataş
Cankurtaran-Şehzadebaşı: Ruken Dağ
Çekmeköy Belediye Alemdağ-Hadımköy: Oktay Koçak
Çeliktepe Ümit-İstanbul Bulancak: Adem Türkmen
Çıksalınspor-Başakşehir Kartal: Hüseyin Ahmet Ocaklı
Ferahevler-Çubuklu: Yasin Satır
Galata-Haliç: İbrahim Kapılar
Havataş-Yeşilesenyurt: Mehmet Akif Asar
İstanbul Bafra-Küçükköyspor: Erkan Erzen
İstanbul Esenler Tokat-Çamlıcaspor: Abdurrahman Duman
İstanbul Mesudiye-Mecidiyeköy: Ali Koç
Kartalspor-Avcılar Belediye: Sedat Etik
Kartaltepe-Yamanspor: Bestami Yeğen
Kocasinanspor-Gökçeali: Abdulkadir Düzgün
Kurtköyspor-Şehremini: İdriscan Ocakdan
Küçükçekmece İY- Kağıthane: Samet Tükenmez
Küçükçekmecespor-Sancaktepe: Gökmen Dağ
Leventspor-İstanbul Gümüşhane: Özer Bektaş
Marmara Karayolları-Gümüşsuyu: Sercan İçöz
Ortaçeşme-Kilyos: Emrah Altındağ
Osmaniye İstiklal-Muratbey: Kaan Aksoy
Piyalepaşa-Kartalgücü: Barış Kaan Doğancı
Rumeli Kavağı-Beykoz Çavuşbaşı: Hakan Tezcan
Soğuksuspor-Yücespor: İbrahim Erman Kartaler
Söğütlüçeşme-Kestanelik: İsmail Mece
Taşolu-İFA: Musa Çetin
Tuna Spor-Valide Tayfun: Sinan Ertinğü
Tunusbağı-Paşabahçe: Serkan Hanoğlu
Yahya Kemal-Feriköy: Özer Bektaş
Yeldeğirmeni-Şirintepe: Çağrı Kaya
Yeni Ufuk-Mimarsinan: Samet Tükenmez

AmatorLig.Net

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!