DOLAR 9,6155
EURO 11,2367
ALTIN 554,31
BIST 1.480
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Az Bulutlu
İstanbul
20°C
Az Bulutlu
Paz 15°C
Pts 15°C
Sal 16°C
Çar 18°C

İstanbul SAL’da Gruplar belirlendi

13.10.2021
A+
A-

İstanbul’da 2021-2022 futbol sezonunda Süper Amatör Ligde mücadele edecek takımların yer aldığı Gruplar belirlendi.

1.GRUP
1) Altıntepsi
2) Akşemsettin Parseller
3) Kilyosspor
4) Ataşehir Çamoluk
5) İstanbul ve Esenyurt Ordu
6) Yeşilova Esnafspor
7) Orhanlıspor
8) Hadımköyspor
9) Çekmeköy Bld Alemdağspor
10) Aksarayspor
11) Büyükçekmece Mimarsinanspor
12) Ortaçeşmespor

2.GRUP
1) Levent
2) Batı Trakya
3) Yücespor
4) Denizköşkler
5) İstanbul Gümüşhane
6) Şehremini
7) Şafakspor
8) Kumburgaz
9) Beylikdüzü
10) Bayrampaşa Teknik
11) Kurtköy
12) Soğuksuspor

3.GRUP
1) Bayrampaşa Tuna
2) İstanbul Mesudiyespor
3) Gaziosmanpaşa
4) Mecidiyeköy
5) Valide Tayfunspor
6) Kulaksız Okspor
7) Kanlıcaspor
8) Kestanelikspor
9) Söğütlüçeşmespor
10) Balatspor
11) Bahçelievlerspor

4.GRUP
1) Küçükçekmece
2) Kartal
3) Gülsuyuspor
4) Avcılar Belediye
5) Sancaktepespor
6) Şirintepe
7) Dikilitaş
8) Çubukluspor
9) Ferahevler
10) Başakşehirspor
11) Yeldeğirmeni

5.GRUP
1) Çıksalın
2) Yahya Kemal İY
3) Yenibosna
4) Feriköy
5) Başakşehir Kartal
6) Yamanspor
7) Paşabahçe
8) İFA
9) Taşolukspor
10) Tunusbağı
11) Kartaltepespor

6.GRUP
1) Bağlarbaşıspor
2) Pazariçi Köprülü
3) Kuştepespor
4) Çakmakspor
5) Büyükçekmece Mimarobaspor
6) Çavuşbaşıspor
7) İstanbul Bulancak
8) Kartalgücü
9) Piyalepaşaspor
10) Çeliktepe Ümitspor
11) Rumeli Kavağıspor

7.GRUP
1) Galata SK
2) Bahçelievler Olimpikspor
3) İstinyespor
4) Tuzla Şifaspor
5) Haliç
6) Küçükköyspor
7) Gümüşsuyuspor
8) Çamlıcaspor
9) Esenler Tokatspor
10) Marmara Karayolları SK
11) İstanbul Bafraspor

8.GRUP
1) İkitelli Köyiçi SK
2) Beylerbeyispor
3) Çengelköyspor
4) Kartal Yunusspor
5) Gültepespor
6) Albayrak
7) Gökçealispor
8) Fatih Mimarsinanspor
9) Yeni Ufukspor
10) Kocasinan
11) Ayazağa

9.GRUP
1) Büyükçekmece Belediye
2) Cankurtaran
3) Selimiyespor
4) Şehzadebaşı
5) Okmeydanı Fetih
6) Yeşil Esenyurt
7) Kağıthane
8) Muratbeyspor
9) Osmaniye İstiklal
10) Küçükçekmece İdman Yurdu
11) Havataş

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!