Dolar 32,5093
Euro 34,9403
Altın 2.433,27
BİST 9.781,31
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Az Bulutlu
İstanbul
20°C
Az Bulutlu
Cum 19°C
Cts 16°C
Paz 16°C
Pts 18°C

İstanbul SAL’da Haftanın Hakemleri

A+
A-
27.01.2023

İstanbul Süper Amatör Ligde, 28 ve 29 Ocak 2023 tarihlerinde oynanacak maçların Hakemleri açıklandı. Alfabetik olarak yazılan listeden Hakemleri öğrenebilirsiniz.

Albayrak-Alibeyköyspor: Muhammed Oğulcan Malkoç
Anadolu Hisarı İY – Denizköşkler: Mehmet Ali Şöhmelioğlu
Avcılar Belediye-Maltepespor: Tolga Akbaba
Bağlarbaşı-Küçükköyspor: Abdüssamet Ulutaş
Bakırköyspor-Akşemsettin Parseller: İbrahim Kapılar
Balatspor – Merkezefendispor: Ali Eren Talu
Balkan Yeşilbağlar-Yeşilbayır: Mahmut Hasan Küçük
Başakşehirspor-Beşyüzevler: Kadir Demir
Cevizli Anadolu-Orhanlıspor: Halil İbrahim Ekmekci
Çengelköyspor-Bahçelievler Gümüşhane: Burak Sökütlü
Çıksalınspor – Küçükçekmece Yeşilova Esnaf: Yakup Özhan
Dudullu-Gültepe: Bektaş Onur Eren
Fikirtepe Dumlupınar-Şilespor: Mustafa Cem Büyük
Gaziosmanpaşa-Beykoz 1908: Cihan Ataş
İshaklı Köyü-Çekmeköy Bld. Alemdağ: abdüssamet ulutaş
İstanbul Bulancak-Özkaracaahmet: Berkay Urlu
İstanbul Gümüşhane-Kartalgücü: Göksu Sayın
İzzetpaşa-Leventspor: Erkan Erzen
Kağıthanespor-İstanbul Mesudiye: Cihan Ataş
Küçükayasofya-İnkılap Spor Kulübü: Gürcan Bayraktar
Küçükçekmecespor-İstinye: Hüseyin Ahmet Ocaklı
Nart Spor Kulübü-Beykoz İdman Yurdu: Kadir Demir
Ortaçeşme-Zeytinburnuspor: Serhad Ürkmez
Paşabahçe-Mimarsinan: Barış Kaan Doğancı
Pazariçi Köprülü-Sarıyer Yeni Mahalle: Semih Soytürk
Pınarspor-İstanbul Bafra: Mehmet Salih Özer
Siirt İstanbul Y. Selim-Irmakspor: Görkem Sefa Menekşe
Taçspor-İstanbul ve Esenyurt Ordu: Enes Talha Hanbeyoğlu
Taşlıtarlaspor-1877 Alemdağ: İsmail Mece
Tophane Tayfun-Bayrampaşa Altıntepsi: Servet Ölekli
Tunaspor-Bahçelievler Soğanlı: Sezer Yalçın
Yamanspor-Gülsuyu: Seyfettin Alper Yılmaz
Yenibosna-Küçükyalı Yelken: Berkay Tezel
Yeniufuk-Kartaltepe: Ruken Dağ
Yeşilılgaz-Dikilitaş: Şenol Bektaş

 

ETİKETLER:
error: İzinsiz kopyalanamaz!