Dolar 32,2020
Euro 35,0069
Altın 2.504,53
BİST 10.643,58
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Az Bulutlu
İstanbul
22°C
Az Bulutlu
Pts 22°C
Sal 25°C
Çar 22°C
Per 23°C

İstanbul SAL’da Haftanın Hakemleri

A+
A-
24.03.2023

İstanbul Süper Amatör Ligde, 25 ve 26 Mart 2023 tarihlerinde oynanacak olan maçların Hakem ve Yardımcı Hakemleri İstanbul İHK tarafından yayınlanan bülten ile ilan edildi.

Buna göre, ev sahibi takımların alfabetik sıralamasına göre Hakemler şu isimlerden oluşuyor:

Albayrak – Kağıthanespor: Hatem Yarar
Alibeyköyspor – Bayrampaşa Altıntepsi: Tolga Akbaba
Anadolu Hisarı İY – Çamlıcaspor: Sinan Karakaş
Bahçelievler Gümüşhane – İstanbul ve Esenyurt Ordu: Serkan Erekin
Bahçelievler Soğanlı – Leventspor: Gürcan Bayraktar
Bakırköyspor – Küçükayasofya: Burhan Öztürk
Başakşehirspor – Balkan Yeşilbağlar: Mustafa Demir
Beşyüzevler – Mimarsinan: Tevrat Efe Güler
Beykoz 1908 – Gülsuyu: Mehmet Ali Aydemir
Beykoz Çavuşbaşı – Cevizli Anadolu: Ali Serdar Kankaş
Büyükçekmece Belediye – İstanbul Bulancak: Bayram Başkan
Çengelköyspor – Balatspor: Halil İbrahim Ekmekci
Denizköşkler – Sarıyer Yeni Mahalle: Berkay Tezel
Dikilitaş – Küçükçekmece Yeşilova Esnaf: İsmail Mece
Dudullu – Taşlıtarlaspor: Mertcan Tubay
Fikirtepe Dumlupınar – Paşabahçe: Erkan Tellioğlu
Galata – Beykoz İY: Tolga Akbaba
Gaziosmanpaşa – Ayazağaspor: Oğuzcan Duran
Irmakspor – Maltepespor: Hatem Yarar
İFA – Pazariçi Köprülü: İsmail Işık
İstinye – Orhanlıspor: Safa Yılmaz
Kartaltepe – Küçükköyspor: İsmail Mece
Küçükçekmece İY– İzzetpaşa: Muhammed Emin Gül
Küçükçekmecespor  – Tophane Tayfun: Erkan Erzen
Mecidiyeköy – Nart Spor Kulübü: Batuhan Kurşun
Ortaçeşme – İstanbul Anadolu Futbol: Uğur Kam
Şilespor – Özkaracaahmet: Burak Sökütlü
Tunaspor – Yamanspor: Özer Bektaş
Yeni Ufuk – Avcılar Belediye: Burhan Öztürk
Yenibosna – Çıksalınspor: Oğuzcan Duran
Yeniköyspor – Bağlarbaşı: Kadir Akpınar
Yeşilılgaz – Çubuklu: Gökhan Hacıoğlu
Yeşilköy – İstanbul Gümüşhane: Kadir Demir
Zeytinburnuspor – İstanbul Bafra: Fırat Erad

AmatorLig.Net

error: İzinsiz kopyalanamaz!