Dolar 32,2895
Euro 34,9053
Altın 2.391,30
BİST 10.391,89
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Hafif Yağmurlu
İstanbul
30°C
Hafif Yağmurlu
Cum 26°C
Cts 28°C
Paz 30°C
Pts 29°C

İstanbul SAL’da Haftanın Hakemleri

A+
A-
20.10.2023

İstanbul Süper Amatör Ligde 4. Haftanın Hakemleri, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

Alfabetik sıralamaya göre Haftanın Hakemleri şu isimlerden oluşuyor:

1877 Alemdağ – Beykoz 1908: Atakan Kozik
Anadolu Hisarı İY – Selimiye: Şakir Kepekçi
Avcılar -Ayazağaspor: Berkay Tezel
Bahçelievler Gümüşhane – Leventspor: İsmail Barkın Özsavlu
Bakırköyspor – İstinye Oktay Koçak
Balkan Yeşilbağlar – Sefaköy Kartalspor: Ali Serdar Kankaş
Başakşehirspor – Gaziosmanpaşa: Enes Ömer Beşirlioğlu
Batı Trakya – Modafen: Emre Kanlı
Bayburt 1918 – Eroğluspor: Ahmet Talip Aslan
Bayrampaşa Teknik – Gülsuyu: Gürcan Bayraktar
Çekmeköy Bld. Alemdağ – Arnavutköy Taşoluk: Cihat Şamil Ulutaş
Dudullu – Taşlıtarlaspor: Atakan Kozik
Galata-Güngören: Muhammed Emin Gül
Gazi Mahallesi – Tuzla Şifa: Hüseyin Ahmet Ocaklı
Gültepe – Küçükköyspor: Erkan Erzen
Güzelce – Çekmeköyspor: Ali Eren Talu
İstanbul Bafra – Beykoz İY: Burak Katrancı
İstanbul Bulancak – Paşabahçe: Abdelsalam Refaat A. Salem
İstanbul Esnaf – Avcılar Tahtakale Kartalları: Onur Çakır
İstanbul Mesudiye – Yenibosna: Alp Tanırgan
İstanbul ve Esenyurt Ordu – Yeldeğirmeni: Göksu Sayin
İzzetpaşa – Trabzon 1453: İsmail Mece
Küçükçekmece Yeşilova Esnaf – Büyükçekmece Bld: Oğuzhan Talha Karakuş
Kağıthane – Kuştepe: Ali Bilen
Kartaltepe – Dikilitaş: Ertuğrul Yolcu
Küçükayasofya – Denizköşkler: Ayberk Burhan
Küçükçekmece İY – Kuruçeşme: Furkan Yılmaz
Nartspor – Merkezefendi: Mehmet Çağrı Çavdar
Ortaçeşme – Çayırbaşı: Yunus Emre Bolat
Ortaköy – Beşyüzevler: Oğulcan Özcan
Sancaktepe FK – Öz Karacaahmet: Ruken Dağ
Şilespor – Bağlarbaş: Recep Buğra Demirci
Tepebağ Kültür – Kocasinan: Oğuzcan Duran
Tophane Tayfun – THY: Muhammed Emin Gül
Üsküdar Anadolu – İstanbul 25 Çat: Ali Koç
Üsküdar Selamsız – Cevizli Anadolu: Abdüssamet Ulutaş
Yeşilılgaz – Gürpınar: Batuhan Kurşun
Yeşilköy – Şirintepe: Muhammed Enes Batur

AmatorLig.Net

error: İzinsiz kopyalanamaz!