Dolar 31,0391
Euro 33,6226
Altın 2.032,18
BİST 9.374,20
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 18°C
Açık
İstanbul
18°C
Açık
Cts 18°C
Paz 15°C
Pts 13°C
Sal 15°C

İstanbul SAL’da Haftanın Hakemleri

A+
A-
12.01.2024

İstanbul Süper Amatör Ligde, 13 ve 14 Ocak 2024 tarihlerinde oynanacak olan maçların Hakemleri belli oldu.

Ev sahibi takımların alfabetik sıralamasına göre listelenmiş olan Haftanın Hakemleri şu isimlerden oluşuyor:

1877 Alemdağ-Trabzon 1453: Ertuğrul Kösterelioğlu
Anadolu Hisarı İY-Kuruçeşme: İbrahim Zeydan
Bahçelievler Gümüşhane-Arnavutköy Taşoluk: Ercan Olgun
Sancaktepe FK-Beykoz 1908: Batuhan Kurşun
Bahçelievler Olimpik-Modafen: İsmail Mece
Bakırköyspor-Öz Karacaahmet: Oktay Koçak
Balkan Yeşilbağlar-Gürpınar: Mertcan Tubay
Başakşehirspor-Çamlıcaspor: Gürcan Bayraktar
Batı Trakya-Bağlarbaşı: Ruken Dağ
Bayrampaşa Teknik-Paşabahçe: Muhammed Emin Gül
Cankurtaran-Çekmeköyspor: İbrahim Kapılar
Çekmeköy Belediye Alemdağ-Cevizli Anadolu: Barış Kaan Doğancı
Dudullu-Sultangazi: Alp Tanırgan
Galata-Gülsuyu: Tolga Akbaba
Gazi Mahallesi-Küçükköy: Mehmet Alperen Güçyetmez
Gültepe-Leventspor: Resul Bostancı
Güzelce-Merkezefendispor: Mustafa Demir
İstanbul Bafra-Ayazağaspor: Erkan Erzen
İstanbul Gümüşhane-İstinye: İsmail Mece
İstanbul Mesudiye-Kuştepe: Yusuf Burak Özyüzer
İstanbul ve Esenyurt Ordu-Selimiye: Hüseyin Ahmet Ocaklı
İzzetpaşa-Büyükçekmece Belediye: Oğuzcan Duran
Kağıthanespor-THY: Erkan Erzen
Kartaltepe-Gaziosmanpaşa: Şenol Bektaş
Küçükayasofya-Dikilitaş: Mehmetcan Güler
Küçükçekmece İY-Eroğluspor: Berkay Tezel
Küçükçekmece Tokat Bereketli-Kocasinan: Abdelsalam Refaat A. Salem
Nartspor-Beşyüzevler: Abdullah Murat Yoldaş
Orhanlı-Çayırbaşı: Sinan Demir
Ortaköy-Beykoz İdman Yurdu: Deniz Dilşen
Osmaniye İstiklal-Avcılar Tahtakale Kartalları: Ayberk Burhan
Şilespor-Güngörenspor: Ebubekir Bayrambey
Taşlıtarlaspor-Şirintepe: Görkem Sefa Menekşe
Tepebağ Kültür-Denizköşkler: Deniz Güven
Üsküdar Anadolu-Yenibosna: Aslı Köse Güllüdere
Yeniköyspor-Tuzla Şifa: İsmail Barkın Özsavlu
Yeşilköy- Sefaköy Kartal: Enes Ömer Beşirlioğlu

AmatorLig.Net

error: İzinsiz kopyalanamaz!