Dolar 18,8189
Euro 20,7417
Altın 1.183,18
BİST 4.713,39
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 8°C
Az Bulutlu
İstanbul
8°C
Az Bulutlu
Cum 7°C
Cts 4°C
Paz 3°C
Pts 3°C

İstanbul SAL’da Haftanın Hakemleri açıklandı

A+
A-
25.11.2022

İstanbul Süper Amatör Ligde, 26-27 Kasım 2022 tarihlerinde oynanacak olan maçların Hakemleri, İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

Akşemsettin Parseller  – Sarıyer Yeni Mahalle: Erhan Sarğın
Alibeyköy – Orhanlıspor: Ercan Olgun
Anadolu Hisarı İY – Küçükayasofya: Bektaş Onur Eren
Bahçelievler Gümüşhane- Beykoz İdman Yurdu: Ramazan Ordu
Bahçelievler Soğanlı – İzzetpaşa: Serkan Ok
Beşyüzevler – Öz Karacaahmet: Özer Bektaş
Beykoz 1908 – Leventspor: Sedat Etik
Beykoz Çavuşbaşı – Tophane Tayfun: Şakir Kepekçi
Boyacıköyspor – Balatspor: Mehmet Alperen Güçyetmez
Büyükçekmece Belediye – Paşabahçe: İsmail Mece
Çekmeköy Belediye Alemdağ – K. Yeşilova Esnaf: Fevzi Erdem Akbaş
Denizköşkler – Pazariçi Köprülü: Mustafa Demir
Dikilitaş – Kartalgücü: Remzi Mert Coşkun
Fikirtepe Dumlupınar – Balkan Yeşilbağlar: Enes Talha Hanbeyoğlu
Galata – Nart Spor Kulübü: İlkay Selçik
Gültepe – İstanbul Bafra: Oğuzcan Duran
Irmakspor – Küçükköyspor: Oğuzhan Talha Karakuş
İFA – Çamlıcaspor: Sinan Ertinğü
İstanbul Mesudiye – Bayrampaşa Altıntepsi: Erkan Tellioğlu
İstinye – Cevizli Anadolu: Korkut Erkanlı
Kartaltepe – Bağlarbaşı: Erkan Erzen
Küçükçekmece İY – Yamanspor: Muhammed Oğulcan Malkoç
Küçükçekmecespor  – Kağıthane: Hüseyin Ahmet Ocaklı
Küçükyalı Yelken – İstanbul Gümüşhane: Kerem Barutçu
Mecidiyeköy – Taçspor: Hacı Şakir Eti
Okspor – Maltepespor: Abdullah Murat Yoldaş
Ortaçeşme – Taşlıtarlaspor: Süleyman Özdemir
Selimiye – İstanbul Anadolu FK: Erdem Bayık
Şilespor – İstanbul Bulancakspor: Alp Tanırgan
Tunaspor – Ayazağa: Berkay Urlu
Yenibosna – Çubuklu: Erkan Erzen
Yeniköyspor – Avcılar Belediyespor: Emine Öz
Yeşilbayır – Fatih Mimarsinan: Semih Soytürk
Yeşilköy – Çıksalınspor: Oğuzcan Duran
Zeytinburnuspor – Pınarspor: İsmail Mece

AmatorLig.Net

error: İzinsiz kopyalanamaz!