Dolar 18,8144
Euro 20,7410
Altın 1.184,06
BİST 4.713,39
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 8°C
Az Bulutlu
İstanbul
8°C
Az Bulutlu
Cum 7°C
Cts 4°C
Paz 3°C
Pts 3°C

İstanbul SAL’da Haftanın Hakemleri açıklandı

A+
A-
02.12.2022

İstanbul Süper Amatör Ligde, 3-4 Aralık 2022 günlerinde oynanacak maçların Hakemleri, İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

Liste alfabetik sıraya göre şöyledir:

Akşemsettin Parseller – Sarıyer Yeni Mahalle: Erhan Sarğın
Alibeyköyspor – Orhanlıspor: İsmail Barkın Özsavlu
Anadolu Hisarı İY – Küçükayasofya: Bektaş Onur Eren
Bahçelievler Gümüşhane – Beykoz İdman Yurdu: İsmail Mece
Bahçelievler Soğanlı – İzzetpaşa: Hüseyin Ahmet Ocaklı
Beşyüzevler – Özkaracaahmet: Sinan Ertinğü
Beykoz 1908 – Leventspor: Sedat Etik
Beykoz Çavuşbaşı – Tophane Tayfun: Hazar Küçükgenç
Boyacıköyspor – Balatspor: Hacı Şakir Eti
Büyükçekmece Belediye – Paşabahçe: Oğuzhan Talha Karakuş
Çekmeköy Belediye Alemdağ – Küçükçekmece Yeşilova Esnaf: Sercan Yılmaz
Denizköşkler – Pazariçi Köprülü: Mustafa Demir
Dikilitaş – Kartalgücü: Hüseyin Ahmet Ocaklı
Fikirtepe Dumlupınar – Balkan Yeşilbağlar: Yunus Emre Bolat
Galata – Nart Spor Kulübü: Mehmet Tolga Tarık
Gültepe – İstanbul Bafra: Servet Ölekli
Irmakspor – Küçükköyspor: Hatem Yarar
İFA – Çamlıcaspor: Hatem Yarar
İstanbul Mesudiye – Bayrampaşa Altıntepsi: Denizhan Aydın
İstinye – Cevizli Anadolu: İbrahim Kapılar
Kartaltepe – Bağlarbaşı: Emine Öz
Küçükçekmece İY – Yamanspor: Ercan Olgun
Küçükçekmecespor – Kağıthanespor: Remzi Mert Coşkun
Küçükyalı Yelken – İstanbul Gümüşhane: Kerem Barutçu
Mecidiyeköy – Taçspor: Adem Arğın
Merkezefendispor – İstanbul ve Esenyurt Ordu: Süleyman Yavaşoğlu
Okspor – Maltepespor: Deniz Dilşen
Ortaçeşme – Taşlıtarlaspor: Erdem Bayık
Selimiye – İstanbul Anadolu Futbol Aş: Bahtiyar Birinci
Şilespor – İstanbul Bulancak: Alp Tanırgan
Tunaspor – Ayazağaspor: Berkay Urlu
Yenibosna – İshaklı Köyü:  Erkan Erzen
Yeniköyspor – Avcılar Belediye: Abdullah Murat Yoldaş
Yeniufuk – Soğuksuspor: Gökmen Dağ
Yeşilbayır – Mimarsinan: Semih Soytürk
Yeşilköy – Çıksalınspor: Oğuzcan Duran
Zeytinburnuspor – Pınarspor: Sinan Ertinğü

error: İzinsiz kopyalanamaz!