Dolar 32,5004
Euro 34,6901
Altın 2.496,45
BİST 9.693,46
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Az Bulutlu
İstanbul
20°C
Az Bulutlu
Pts 21°C
Sal 24°C
Çar 22°C
Per 20°C

İstanbul SAL’da Haftanın Hakemleri açıklandı

A+
A-
03.03.2023

İstanbul Süper Amatör Ligde verilen aradan sonra maçlar yeniden başlıyor. İHK’de maçları yönetecek Hakemleri açıkladı.

Buna göre, maçları yönetecek Hakemler şu isimlerden oluşuyor:

Albayrak-Beykoz Çavuşbaşı: Mehmet Alperen Güçyetmez
Avcılar Belediye-Irmakspor: Gökmen Dağ
Ayazağaspor-Bahçelievler Soğanlı: İsmail Barkın Özsavlu
Bakırköyspor-İFA: Cihan Ataş
Balatspor-Galata: Emine Öz
Balkan Yeşilbağlar-Şilespor: Onur Çakır
Başakşehirspor-Büyükçekmece Belediye: Ali Eren Talu
Beykoz İY-İstanbul ve Esenyurt Ordu: Serkan Hanoğlu
Cevizli Anadolu-İstanbul Mesudiye: Serkan Hanoğlu
Çamlıcaspor-Akşemsettin Parseller: Erkan Tellioğlu
Çengelköyspor-Mecidiyeköy: Mehmet Ali Şöhmelioğlu
Çıksalınspor-Dikilitaş: Mustafa Demir
Çubuklu-Küçükyalı Yelken: Kenan Sağlam
Dudullu-Selimiye: Burak Sökütlü
İstanbul Anadolu Futbol AŞ: Gültepe: Alp Tanırgan
İstanbul Bulancak-Yeşilbayır: İsah Demircan
İstanbul Gümüşhane-Çekmeköy Belediye Alemdağ: Gökhan Hacıoğlu
Kağıthanespor-istinye: Göksu Sayın
Kartalgücü-Küçükçekmece Yeşilova Esnaf: Yusuf Burak Özyüzer
Küçükayasofya-Denizköşkler: Gökmen Dağ
Küçükköyspor-Maltepespor: Sezer Yalçın
Leventspor-Gülsuyu: Ali Bilen
Nart Spor Kulübü-Merkezefendispor: Semih Soytürk
Orhanlıspor-Altıntepsi: Çağrı Kaya
Öz Karacaahmet-Fatih Mimarsinan: Serhad Ürkmez
Paşabahçe-Beşyüzevler: Mehmet Ali Aydemir
Pazariçi Köprülü-İnkılap: Ercan Olgun
Pınarspor-1877 Alemdağ: Mehmet Tolga Tarık
Siirt İst. Y. Selim-Yeniköyspor: Hatem Yarar
Taçspor-Bahçelievler Gümüşhane: İbrahim Zeydan
Taşlıtarlaspor-Zeytinburnuspor: Burhan Öztürk
Tophan Tayfun-Alibeyköyspor: Hüseyin Ahmet Ocaklı
Yamanspor-Beykoz 1908: Mertcan Tubay
Yeşilılgaz-Yeşilköy: Yakup Coşkun

AmatorLig.Net

error: İzinsiz kopyalanamaz!