DOLAR 12,6306
EURO 14,2880
ALTIN 729,73
BIST 1.786
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Kuvvetli Sağanak
İstanbul
21°C
Kuvvetli Sağanak
Sal 15°C
Çar 12°C
Per 14°C
Cum 17°C

İstanbul SAL’da ikinci hafta Hakemleri belli oldu

05.11.2021
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde sezonun ikinci hafta maçlarını yönetecek Hakemler, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

Takımların isimleri alfabetik sıraya göre dizilmiştir

Aksaray – İstanbul ve Esenyurt Ordu: İsmail Çetin
Ayazağaspor – Kartal Yunusspor: Mehmet Alperen Güçyetmez
Bağlarbaşı – Kuştepespor: Sercan Yılmaz
Bahçelievlerspor-Mecidiyeköy: Yasin Sayır
Balatspor – Valide Tayfun: Bestami Yeğen
Başakşehir İkitelli – Çengelköyspor: Gökhan Tezgel
Başakşehirspor – Sancaktepe: Kadir Akpınar
Bayrampaşa Altıntepsi – Kilyosspor: İlker Yasin Avcı
Bayrampaşa Teknik – İstanbul Gümüşhane: Onur Can Dolğun
Büyükçekmece Belediye – Selimiye: Oğuzcan Duran
Büyükçekmece Mimarsinan – Ataşehir Çamoluk: Gökmen Dağ
Çamlıcaspor – Gümüşsuyu: İbrahim Erman Kartaler
Çekmeköy Belediye Alemdağ – Küçükçekmece Yeşilova Esnaf: İdriscan Ocakdan
Çeliktepe Ümit – Büyükçekmece Mimaroba: Mustafa Demir
Çıksalınspor – Yenibosna: İlker Kara
Çubuklu – Dikilitaş: Murat Madan
Ferahevler – Şirintepe: Ercan Olgun
Galata – İstinye: Fatih Okhan
Hadımköy – Orhanlıspor: Hüseyin Ahmet Ocaklı
Havataşspor – Şehzadebaşı: Özer Bektaş
İFA – Paşabahçe: Deniz Güven
İstanbul Bafra – Tuzla Şifa: Abdulkadir Yılmaz
İstanbul Beylikdüzü – Şehremini: Yakup Coşkun
İstanbul Esenler Tokat – Küçükköyspor: Cihan Ataş
Kartalgücü – İstanbul Bulancak: Sedat Etik
Kartaltepe – Feriköy: Yalçın Taşkınfurat
Kestanelik – Kanlıca: İbrahim Kapılar
Kocasinanspor – Gültepe: Tolga Akbaba
Kurtköyspor – Denizköşkler: Batuhan Bayar
Küçükçekmece İY – Okmeydanı Fetih: Muhammet Dursun
Küçükçekmecespor – Gülsuyu: Abdulkadir Düzgün
Leventspor – Yücespor: Taner Çakır
Marmara Karayolları-Haliç: Ufuk Demircioğlu
Mimarsinan-Gökçeali: İsmail Barkın Özsavlu
Muratbey-Kağıthanespor: Sezer Yalçın
Ortaçeşme – Akşemsettin Parseller: Barış Kaan Doğancı
Osmaniye İstiklal-Yeşilesenyurt: Remzi Mert Coşkun
Piyalepaşa-Beykoz Çavuşbaşı: Mehmet Tolga Tarık
Soğuksuspor-Batı Trakya: Onur Çakır
Söğütlüçeşme-Okspor: Hakan Sarısoy
Taşoluk-Yamanspor: Ayberk Burhan
Tunaspor-Gaziosmanpaşa: Yasin Satır
Tunusbağı – Başakşehir Kartal: Şakir Kepekçi
Yeldeğirmeni-Avcılar Belediye: Sinan Karakaş
Yeni Ufuk-Albayrak: İsmail Çetin

AmatorLig.Net

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!