Dolar 18,6321
Euro 19,2662
Altın 1.043,22
BİST 4.923,23
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 14°C
Çok Bulutlu
İstanbul
14°C
Çok Bulutlu
Sal 16°C
Çar 16°C
Per 15°C
Cum 14°C

İstanbul SAL’da ilk hafta Hakemleri açıklandı

A+
A-
07.10.2022

İstanbul Süper Amatör Ligde sezon bir hafta gecikmeli başlıyor. Maçların Hakemleri de belli oldu. Haftanın hakemlerini haberin devamında bulabilirsiniz.

Albayrak – Orhanlı Spor: Özer Bektaş
Ayazağaspor – İzzetpaşa: Burak Kaplan
Bahçelievler Soğanlı – Beykoz 1908: Özer Bektaş
Bakırköyspor – Sarıyer Yeni Mahalle: Deniz Güven
Balatspor – Nart Spor Kulübü: Fikret Hakan Abay
Balkan Yeşilbağlar – İstanbul Bulancak: Ertuğrul Kösterelioğlu
Başakşehirspor – Özkaracaahmet: Burak Taşkınsoy
Beykoz Çavuşbaşı – İstanbul Mesudiye: Süleyman Yavaşoğlu
Boyacıköy  – İstanbul ve Esenyurt Ordu: Mehmet Alperen Güçyetmez
Büyükçekmece Belediye – Yeşilbayır: İlker Yasin Avcı
Çengelköyspor – Beykoz İdman Yurdu: Yusuf Bozdoğan
Çubuklu – İstanbul Gümüşhane: Denizhan Aydın
Denizköşkler – Akşemsettin Parseller: Gökmen Dağ
Dudullu – İstanbul Bafra: Atakan Kozik
Fikirtepe Dumlupınar- Fatih Mimarsinan: Sedat Etik
Galata – Bahçelievler Gümüşhane (BGS):  Erkan Erzen
Gaziosmanpaşa-Leventspor: Onur Can Dolğun
İFA – İnkılap Spor Kulübü: Cihan Ataş
İstinye – Alibeyköyspor: Gökalp Özen
Kağıthanespor – Cevizli Anadolu: Berkay Urlu
Kartaltepe -Irmakspor: Kadir Akpınar
Küçükayasofya – Pazariçi Köprülü: Sinan Ertingü
Küçükçekmecespor – Bayrampaşa Altıntepsi: Mustafa Demir
Küçükyalı Yelken-Dikilitaş: Abdüssamet Ulutaş
Mecidiyeköy-Merkezefendispor: Ercan Olgun
Ortaçeşme – Ormanlı Köyü: Gökalp Özen
Selimiye – 1877 Alemdağ: Bahtiyar Birinci
Siirt İst. Y. Selim – Küçükköyspor: Barkın Özsavlu
Soğuksuspor-Bağlarbaşı: Abdüssamet Ulutaş
Şilespor-Beşyüzevler: Seyfettin Alper Yılmaz
Taşlıtarla-Pınarspor: Halil Onur Gürel
Tunaspor – Gülsuyu: Oğuzcan Duran
Yenibosna – Küçükçekmece Yeşilova Esnaf: Fikret Hakan Abay
Yeniköyspor – Kulaksız Okspor: Cihan Ataş
Yeniufuk – Maltepe: Burak Taşkınsoy
Yeşilılgaz – Kartalgücü: Erkan Erzen
Yeşilköy – Çekmeköy Belediyesi Alemdağ: Kadir Akpınar
Zeytinburnuspor- Gültepe: Sinan Ertinğü

Takımlar ev sahibi takımına ve alfabetik sıraya göze yazılmıştır.

error: İzinsiz kopyalanamaz!