Dolar 32,4870
Euro 34,9006
Altın 2.405,35
BİST 10.391,89
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Hafif Yağmurlu
İstanbul
30°C
Hafif Yağmurlu
Cum 26°C
Cts 28°C
Paz 30°C
Pts 29°C

İstanbul SAL’da kuralar çekildi

A+
A-
29.08.2023

İstanbul’da 2023-2024 futbol sezonu Süper Amatör Lig kuraları Orhan Saka Amatörler evinde çekildi.

30 Eylül Cumartesi 2023 tarihinde başlayacak olan Süper Amatör Lig bu sezon 90 takımla 8 grup üzerinden oynanacak.

Çubukluspor ve Küçükçekmecespor lige girmiyor. Küçükçekmecespor bilindiği gibi BAL’da Büyükçekmece Mimarobaspor’la birleşti.

Her grupta ilk iki takım klasmana kalacak. Klasmanda 8’erli 2 grup olacak. BAL’a kaç takım çıkacağı BAL statüsü ve BAL’da alınacak skorlara göre belli olacak.

Her grupta son 3 takım küme düşecek.

Gruplar

  1. GRUP
    Balkan Yeşilbağlar
    Yeşilköyspor
    Taşlıtarla
    Şirintepespor
    Sefaköy Kartal
    Gürpınar
    Siirt İst. Yavuzseli
    Başakşehir Kartal
    Sultangazi
    Üsküdar Futbol AŞ
    YeşilIlgazspor
    Dudullu
  2. GRUP
    Gültepespor
    Gazi Mahallesi SK
    Yeniköyspor
    Tuzla Şifaspor
    Küçükköy
    Leventspor
    Taşoluk
    Cevizli Anadolu
    Selamsız
    Çekmeköy Bld Alemdağ
    Bahçelievler Gümüşhane
    Kestanelikspor

 

  1. GRUP
    İstanbul ve Esenyurt Ordu
    İstanbul Esnafspor
    İstiklalspor
    Tahtakale Kartalları SK
    Yeldeğirmenispor
    Selimiye
    Kuruçeşmespor
    Eroğlu
    Bayburt 1918 FK
    Küçükçekmece İY
    Anadolu Hisarı İY
  2. GRUP
    Sancaktepe FK
    Bakırköy
    İstanbul Gümüşhane
    İstinyespor
    Öz Karacaahmet
    Beykozspor
    Trabzon 1453 SK
    Büyükçekmece Belediyespor
    Yeşilova Esnafspor
    İzzetpaşa
    1877 Alemdağ
  3. GRUP
    Şilespor
    Batı Trakya
    Bahçelievler Soğanlı Olimpik
    Modafen
    Bağlarbaşı
    Güngörenspor
    Gülsuyu
    Paşabahçespor
    İstanbul Bulancak
    Bayrampaşa Teknik
    Galata
  4. GRUP
    Üsküdar Anadolu
    Ortaçeşme
    Orhanlıspor
    Çayırbaşı
    İstanbul 25 Çat
    Yenibosna
    Kuştepespor
    Türk Hava Yolları
    Tophane Tayfun
    Kağıthanespor
    İstanbul Mesudiyespor
  5. GRUP
    Nartspor
    Güzelcespor
    Cankurtaran
    Çekmeköyspor
    Merkezefendi
    Beşyüzevler
    Beykoz İdman Yurdu
    Ayazağa
    Avcılar Belediyespor
    İstanbul Bafraspor
    Ortaköy
  6. GRUP
    Küçükayasofya
    Tepebağ Kültür
    Küçükçekmece Tokat Bereketli
    Kocasinan
    Denizköşkler
    Dikilitaş
    Gaziosmanpaşa
    Çamlıcaspor
    Kavacıkspor
    Başakşehirspor
    Kartaltepe

AmatorLig.Net

error: İzinsiz kopyalanamaz!