Dolar 33,0860
Euro 36,2805
Altın 2.620,52
BİST 11.180,51
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 33°C
Açık
İstanbul
33°C
Açık
Cum 33°C
Cts 32°C
Paz 32°C
Pts 31°C

İstanbul SAL’da son hafta Hakemleri açıklandı

A+
A-
07.04.2023

İstanbul Süper Amatör Ligde, düşecek ve Klasman Grubuna kalacak takımların da belli olacağı son hafta maçlarının Hakemleri, İHK tarafından açıklandı.

Ev sahibi takımların alfabetik sıralamasına göre yapılan listede maçları yönetecek Hakemlerin isimlerini görebilirsiniz.

Albayrak-Cevizli Anadolu: Berkay Urlu
Anadolu Hisarı İY-Sarıyer Yeni Mahalle: Yusuf Burak Özyüzer
Ayazağaspor-Yamanspor: Görkem Sefa Menekşe
Bakırköyspor-Pazariçi Köprülü: Göksu Sayın
Balatspor-Taçspor: Ruken Dağ
Balkan Yeşilbağlar-Paşabahçe: Sercan İçöz
Başakşehirspor-İstanbul Bulancak: Yakup Coşkun
Beykoz Çavuşbaşı-Bayrampaşa Altıntepsi: Denizhan Aydın
Çengelköyspor-Nart Spor Kulübü: Yunus Emre Bolat
Galata-Merkezefendispor: Yalçın Taşkınfurat
Gaziosmanpaşa-İzzetpaşa: Muhammed Enes Batur
İshaklı Köyü-Çıksalınspor: Oğuzhan Demir
İstanbul Siirt 56-Bağlarbaşı: Berat Yazıcı
İstinye-İstanbul Mesudiye: Erhan Sargın
Kağıthanespor-Tophane Tayfun: Korkut Erkanlı
Küçükayasofya-Çamlıcaspor: Kaan Aksoy
Küçükçekmece İY-Gülsuyu: Özer Bektaş
Küçükçekmecespor-Orhanlıspor: Kadir Demir
Küçükyalı Yelken-Çekmeköy BLD. Alemdağ: Mehmet Ali Şöhmelioğlu
Mecidiyeköy-İstanbul ve Esenyurt Ordu: Tevrat Efe Güler
Ortaçeşme-İstanbul Bafra: Egemen Temizel
Şilespor-Yeşilbayır: Sinan Demir
Taşlıtarlaspor-İstanbul Anadolu FAŞ: Hatem Yarar
Tunaspor-Leventspor: Remzi Mert Coşkun
Yeniköyspor-Maltepespor: İsmail Barkın Özsavlu
Yeniufuk-Küçükköyspor: Berkay Urlu
Yeşilılgaz-İstanbul Gümüşhane: Bayram Başkan
Yeşilköy-Küçükçekmece Yeşilova Esnaf: Hatem Yarar
Zeytinburnuspor-1877 Alemdağ: Burhan Öztürk

AmatorLig.Net

error: İzinsiz kopyalanamaz!