DOLAR 12,6306
EURO 14,2880
ALTIN 729,73
BIST 1.786
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Kuvvetli Sağanak
İstanbul
21°C
Kuvvetli Sağanak
Sal 15°C
Çar 12°C
Per 14°C
Cum 17°C

İstanbul SAL’da üçüncü hafta Hakemleri belli oldu

12.11.2021
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde sezonun üçüncü hafta maçlarını yönetecek Hakemler, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

Takımların isimleri alfabetik sıraya göre dizilmiştir

13 Kasım 2021 Cumartesi
Ataşehir Çamoluk-Bayrampaşa Altıntepsi: Erkan Tellioğlu
Başakşehir Kartal-Kartaltepe: Mehmet Emir
Feriköy-Çıksalın: Bayram Başkan
Gaziosmanpaşa-İstanbul Mesudiye: Gökhan Tezgel
Gümüşsuyu – İstanbul Esenler Tokat: Barış Kaan Doğancı
Hadımköy-Ortaçeşme: İsmail Mece
Haliç-İstanbul Bafra: Semih Gökmen
İstanbul ve Esenyurt Ordu-B. Mimarsinan: Ertuğrul Yolcu
İstinye-Bahçelievler Soğanlı: Mehmet Alperen Güçyetmez
Küçükçekmece Yeşilova Esnaf-Aksaray: Burak Taşkınsoy
Kağıthane-Osmaniye İstiklal: Özer Bektaş
Kanlıca-Söğütlüçeşme: Denizhan Aydın
Kilyos-Akşemsettin Parseller: Remzi Mert Coşkun
Küçükköyspor-Marmara Karayolları: Hakan Tezcan
Mecidiyeköy-Tunaspor: Gökalp Özen
Okmeydanı Fetih-Havataş: Ayberk Burhan
Okspor-Balat: Berkay Urlu
Orhanlıspor-Çekmeköy Belediye Alemdağ: Emrah Asil Büyükyıldırım
Paşabahçe-Taşoluk: Mehmet Ali Aydemir
Selimiye-Cankurtaran: Serkan Hanoğlu
Şehzadebaşı – Büyükçekmece Belediye: Deniz Güven
Tuzla Şifa-Galata: Uğur Kam
Valide Tayfun-Bahçelievler: Çağrı Kaya
Yamanspor-Tunusbağı: Sercan İçöz
Yenibosna-Yahya Kemal: Sinan Ertinğü
Yeşil Esenyurt-Küçükçekmece İY: Gökmen Dağ

14 Kasım 2021 Pazar
Albayrak-Kocasinanspor: Ozan Ergün
Avcılar Belediye-Küçükçekmecespor: Ruken Dağ
Beykoz Çavuşbaşı-Çeliktepe Ümit: Sinan Karakaş
Büyükçekmece Mimaroba-Rumeli Kavağı: Ertuğrul Yolcu
Çengelköyspor-Beylerbeyispor: Oğuzhan Gökçen
Denizköşkler-Leventspor: Sezer Yalçın
Dikilitaş-Ferahevler: Yasin Sayır
Gökçeali-Yeniufuk: Gökmen Dağ
Gülsuyu-Kartal: Oktay Koçak
Gültepe-Ayazağaspor: Burak Taşkınsoy
İstanbul Bulancak-Piyalepaşa: Abdurrahman Duman
İstanbul Gümüşhane-Kurtköyspor: Erkan Erzen
Kartal Yunusspor-Başakşehir İkitelli: Abdullah Talha Tosun
Kuştepe-Pazariçi Köprülü: Bayram Başkan
Sancaktepe-Yeldeğirmeni: Cihat Şamil Ulutaş
Şafakspor-İstanbul Beylikdüzü: Yasin Satır
Şehremini-Bayrampaşa Teknik: İlker Kara
Şirintepespor-Başakşehirspor: Hakan Sarısoy
Yücespor-Batı Trakya: Berke Akpınar

AmatorLig.Net

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!