DOLAR 12,6306
EURO 14,2880
ALTIN 729,73
BIST 1.786
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Kuvvetli Sağanak
İstanbul
21°C
Kuvvetli Sağanak
Sal 15°C
Çar 12°C
Per 14°C
Cum 17°C

İstanbul takımlarının hazırlık maçları

23.10.2021
A+
A-

İstanbul, Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör Lig ve Kadınlar Liglerine ait hazırlık maçlarının listesi haberin devamında listelenmiştir. 

20 Ekim Çarşamba
14.00 Beykoz 1908 2-3 Çayırovaspor (Beykoz)
14.00 Yalovaspor 1-2 Nişantaşıspor (Yalova Atatürk)
15.00 Bağcılarspor 3-0 Çerkezköy 1911 (Mahmutbey)
19.30 Kuruçeşmespor 2-0 Paşabahçe (Çilekli)
20.00 Haliçspor 2-0 Aksaray (İBB Yenikapı)
21.00 Ferahevlerspor 0-5 Soğuksu (Çayırbaşı)

21 Ekim Perşembe
19.00 Gaziosmanpaşa 3-0 Pazariçi Köprülü (Gazi Mahallesi)
19.00 Kartal Yunus 1-2 Ataşehir Çamoluk (Gülsuyu Asım Kara)
19.00 Cankurtaran 3-2 Erokspor U19 (İBB Yenikapı)

22 Ekim Cuma
14.00 Silivrispor 5-0 Uzunköprü (Silivri)

23 Ekim Cumartesi
11.00 Alibeyköy 0-1 Cevizli Anadolu (Alibeyköy)
13.00 Şehreminispor 2-1 Kuştepespor (Namık Sevik)
13.30 İstanbul Gümüşhane 2-5 Gültepe (Mehdi Sancak)
14.00 Büyükçekmece Belediyespor 1-2 Gökçeli (Atatürk Spor Kompleksi)
14.00 Bulvarspor 1-0 Kuruçeşme (Mimar Kubilay Köse)
14.30 Paşabahçe 0-4 Kartalspor (Paşabahçe)
15.00 Nişantaşı 2-2 Bayburt 1918 (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
15.00 İFA 3-4 Küçükçekmecespor (İFA)
15.00 Ataşehir Çamoluk 1-1 İstanbul Mesudiye (Maltepe Başıbüyük)
15.00 Beşyüzevlerspor 1-2 Ortaköy (İBB Bayrampaşa)
15.00 Çubukluspor 1-0 Gümüşsuyu (Beykoz)
16.00 İstanbul Gümüşhane 2-3 Çeliktepe Ümitspor (Yahya Kemal)
16.00 Galata 2-3 Albayrakspor (Beyoğlu)
16.00 Cankurtaran 1-3 Başakşehirspor (İBB Yenikapı)
16.00 Kocaeli Bayan Futbol Kulübü – Galatasaray (Kocaeli Kavaklı)
17.00 Irmakspor 1-3 Vefa (Merkezefendi)

24 Ekim Pazar
11.00 Yücespor 4-0 Şehzadebaşı (Bakırköy Belediye)
12.00 Kocasinan 1-3 İstanbul Esenyurt Ordu (Bahçelievler İÖİ)
12.00 Gazi Mahallesi 3-1 Yeniköy (İBB Cebeci)
13.00 Şafakspor 1-3 Okspor (Eyüp Bld. Bahariye)
13.00 Dudulluspor-Sultanbeyli Belediyespor (Dudullu)
13.00 İstanbul Bafra 0-0 Mecidiyeköy (Bayrampaşa İBB)
13.00 Tunusbağı 5-2 Çengelköyspor (Selimiye)
14.00 Marmara Karayolları-Orhanlı (Kartal Bulvar)
14.00 Nişantaşı 1-2 Yrd kaldı Bayrampaşa Teknik (Yusuf Tunaoğlu)
14.00 Küçükçekmece İdman Yurdu 1-3 Küçükköyspor (Halkalı Etap)
14.00 Çerkezköy 1911 1-2 Sultangazi (Mustafa Uğraş)
14.00 Beykoz 1908 2-4 Osmaniye İstiklalspor (Beykoz)
14.00 Feriköy 7-0 Şirintepespor (Feriköy)
14.00 İstanbul Bulancak 5-0 Bahçelievler Olimpik (Bağcılar)
15.00 Kanlıcaspor 3-4 Yeldeğirmeni (Kanlıca)
15.00 Leventspor 3-1 Yenibosna (Çilekli)
15.00 Balatspor 2-2 İnkilapspor (Namık Sevik)
15.00 Selimiyespor 3-0 Bağlarbaşı (Selimiye)
15.00 K. Yeşilova Esnaf  1-4 İstanbul Sinop (Kemal Aktaş)
15.30 Kağıthanespor 4-2 Çıksalınspor (Hasbahçe)
16.00 İstanbul Gümüşhane 4-3 Pazariçi Köprülü (Mehdi Sancak)
16.00 Altıntepsi 0-1 Gaziosmanpaşa (İBB Bayrampaşa)
16.00 Kavacık 0-4 Çekmeköy Bld. Alemdağ (Kavacık 15 Temmuz)
16.00 İstinyespor 2-1 Soğuksu (Çayırbaşı)
17.00 Yahya Kemal İY 1-2 Gültepespor (Yahya Kemal)
17.00 Dikilitaş 0-0 Akşemsettin Parseller (Çilekli)
18.00 Fatih Mimarsinan 3-0 İstanbul Esenler Tokat (Mimarsinan)
18.00 İkitelli Köyiçi 3-2 Havataş (Şehit Komiser Erdem Özçelik)

Ali Kemal Demir

Maç Listesi sürekli olarak yenilenecektir

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!