DOLAR 9,6155
EURO 11,2367
ALTIN 554,31
BIST 1.480
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Az Bulutlu
İstanbul
20°C
Az Bulutlu
Paz 15°C
Pts 15°C
Sal 16°C
Çar 18°C

İstanbul takımlarının hazırlık maçları

15.10.2021
A+
A-

İstanbul, Bölgesel Amatör Lig ve Süper Amatör Lig takımlarının bu hafta sonu oynanacak hazırlık maçlarının listesi haberin devamındadır. Yarın gerçekleştirilecek olan SAL kura çekiminden sonra bazı maçların değişme ihtimali var.

13 Ekim 2021 Çarşamba
19.30 Kuruçeşmespor 4-1 Ferahevler (Beşiktaş Çilekli)
20.00 Aksaray 1-2 Batı Trakyaspor (Yenikapı)
20.30 Yenibosna 1-2 Kocasinan (Bahçelievler İl Özel İdare)

14 Ekim 2021 Perşembe
15.00 Sultanbeyli Belediyespor 0-1 Nişantaşı (Sultanbeyli)
18.00 Kulaksız Okspor 0-1 Çıksalınspor (Beyoğlu)
19.30 Bakırköy 1-0 Yücespor (Bakırköy Belediye)
19.30 K. Yeşilova Esnaf 2-1 Muratbey (Kemal Aktaş)
20.00 Gültepe-Yahya Kemal (Yahya Kemal)

15 Ekim 2021 Cuma
11.00 Demre Belediyespor 0-4 Bayburt 1918 FK (Antalya Kemer)

16 Ekim 2021 Cumartesi
11.00 Bahçelievler 2-1 Küçükçekmece İY (Yenibosna İl Özel İdare)
11.00 Kartaltepe 2-2 Bayrampaşa Teknik (Bayrampaşa Belediye)
12.00 Dudullu 3-0 Galatasaray (Dudullu)
12.00 Beylerbeyi 1-2 Beşyüzevler (Beylerbeyi Şehit Erol Olçok)
13.00 Feriköy 2-1 Galata (Feriköy)
13.00 Kuştepespor 3-1 Gazi Mahallesi (Nurtepe)
14.00 Beykoz 1908 1-1 Kuruçeşmespor (Beykoz)
14.00 Çerkezköy 1-0 Silivrispor (Çerkezköy Mustafa Uğraş)
15.00 Nişantaşıspor 2-1 Lüleburgaz (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
15.00 Batı Trakyaspor 4-4 Büyükçekmece Belediyespor (Merkezefendi)
15.00 Alibeyköyspor 1-0 Irmakspor (Alibeyköy)
15.30 Fatih Vatanspor 0-1 Kdz. Ereğli Bld. (Çavuşbaşı)
16.00 Osmaniye İstiklal 0-0 Şafakspor (Bakırköy Belediye)
16.00 Şehremini 2-1 Yeşilova Esnaf (Namık Sevik)
16.00 İstanbul Bulancakspor 0-1 İFA (Mahmutbey)
16.00 Altıntepsi 2-1 Kocasinan (İBB Bayrampaşa)
16.00 Tunusbağı 2-4 Ataşehir Çamoluk (Beylerbeyi)
16.00 Cankurtaran 3-0 Küçükköyspor (Yenikapı)
18.00 Gültepespor 1-4 Havataş (Yahya Kemal)

17 Ekim 2021 Pazar
12.00 Çamlıcaspor 2-3 Bağlarbaşı (Beylerbeyi- Katibim FİNAL)
14.00 Akşemsettin Parseller 7-1 Şehzadebaşı (Şehit Osman Yumuk)
14.00 Albayrakspor 3-0 Kulaksız Okspor (Albayrak çim)
14.00 Ayazağa 3-2 İstanbul Siirtgücü (Ayazağa)
14.00 Küçükçekmecespor 1-3 Mimaroba (Metin Oktay)
14.00 Sultangazi 0-2 Kartal Bulvar (İBB Cebeci)
14.00 İstanbul Gümüşhane 4-3 Şirintepespor (Mehi Sancak)
14.00 İstanbul Bafra 2-1 Pazariçi Köprülü (Bayrampaşa Belediye)
15.00 İstanbul Kastamonuspor 1-3 Gaziosmanpaşa (İBB Yenikapı)
15.00 Balatspor 4-2 Kilyos (Namık Sevik)
15.00 Leventspor 1-1 Haliç (Çilekli)
15.30 Kağıthanespor 2-1 Yenibosna (Hasbahçe)
16.30 Havataş 3-3 Söğütlüçeşme (Albayrak suni çim)
17.00 Çekmeköy Bld 0-4 Alemdağ-İnkilapspor  (Alemdağ)

Ali Kemal Demir

Liste sürekli olarak yenilenecektir

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!