DOLAR 9,2213
EURO 10,7519
ALTIN 529,09
BIST 1.433
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 18°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
18°C
Parçalı Bulutlu
Per 18°C
Cum 19°C
Cts 19°C
Paz 18°C

İstanbul’da oynanacak hazırlık maçlarının programı

30.09.2021
A+
A-

Bölgesel Amatör Lig ve Süper Amatör Lig takımları yeni sezona hazırlanıyor. Muhtemel maç programları haberin devamındadır.

29 Eylül 2021 Çarşamba
20.30 Kavacıkspor-İstinyespor (Kavacık 15 Temmuz Şehitleri)

30 Eylül 2021 Perşembe
14.00 Beyoğlu Yeniçarşı U19-Beşyüzevler (Şenlikköy)
15.00 Beykoz 1908-İstanbul Sinop (Beykoz)
15.30 Bayburt 1918 FK-Bağcılarspor (Nurtepe)
16.30 Silivrispor-Beylikdüzüspor (Müjdat Gürsu)
19.00 Çekmeköy Belediyesi Alemdağ-Tunusbağı (Alemdağ)
20.00 Şehreminispor-Kanaryaspor (Namık Sevik)
20.00 Aksarayspor-Yeni Ufukspor (İBB Yenikapı)

01 Ekim 2021 Cuma
11.00 Büyükçekmece Belediye-Irmakspor (Büyükçekmece Atatürk)

02 Ekim 2021 Cumartesi
11.00 İFA-Bahçelievler (İFA)
13.00 Albayrak-Kavacık (Albayrak çim)
13.00 Vefa-Kuruçeşme (Namık Sevik)
13.00 Alibeyköyspor-A. Parseller (Alibeyköy)
14.00 Dudulluspor-Çubukluspor (Dudullu)
14.00 Bakırköyspor-Beşyüzevler (Bakırköy Bld)
15.00 Feriköy-Osmaniye İstiklal (Feriköy)
15.00 İstanbul Sinop-Lüleburgaz (Şenlikköy)
15.00 Leventspor-Batı Trakyaspor (Çilekli)
15.00 Silivrispor-Eyüpspor U19 (Silivri)
16.00 Küçükköy-İstanbul Esenyurt ve Ordu (Küçükköy)
16.00 Ayazağaspor-Aksarayspor (Ayazağa Atatürk)
16.00 Yamanspor-Çubukluspor (Ümraniye Hekimbaşı)
16.30 Gazi Mahallesi SK – Gaziosmanpaşa (İBB Cebeci)
16.30 Kanlıcaspor-İstanbul Mesudiyespor (Kanlıca)
17.00 Kartalgücü-Orhanlıspor (Kartal 75. Yıl)
17.00 HAVATAŞ-Fişekspor (Albayrak suni çim) U18 maçı
18.00 Avcılarspor- Deniz Köşkler Mahallesi SK (Avcılar Belediye)
18.00 Söğütlüçeşme-Küçükçekmece İY (Kemal Aktaş)
18.00 Gültepespor-İstanbul Gümüşhanespor (Yahya Kemal)

03 Ekim 2021 Pazar
12.00 Büyükçekmece Belediye-İstanbul Siirtgücüspor (Atatürk)
14.00 Ataşehir Çamoluk-Kartaltepe (Başıbüyük)
15.00 Beykoz 1908-Haliç (Beykoz)
15.00 Kağıthanespor-Şafakspor (Nurtepe)
16.00 Albayrak-Başakşehir (Albayrak çim)
16.00 Osmaniye İstiklal-Nişantaşıspor (Bakırköy Bld)
16.00 Ortaköy-Beyoğlu Yeniçarşı U19 (Çilekli)
16.00 Dudulluspor-Yeldeğirmeni (Dudullu)
16.00 Yamanspor-Çubukluspor (Ümraniye Hekimbaşı)
17.00 İstanbul Bulancakspor-İstinyespor (Bağcılar Mahmutbey)
17.00 Çekmeköy Belediyesi Alemdağ-Gümüşsuyu (Alemdağ)
17.00 HAVATAŞ-Şehzadebaşı (Albayrak suni çim)

Ali Kemal Demir

Liste sürekli olarak güncellenecektir

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!