Ana Sayfa
Bölgesel Amatör Lig
Süper Amatör Lig
1. Amatör Lig
2. Amatör Lig
Alt Yapılar
MiniMinik
U12
U13
U14
U15
U16
U17
U18
U19
U21
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Kadınlar
İletişim
SON DAKİKA
Bağcılar Yeni Yüzyılspor’dan hücuma takviye
Eyüpspor farklı kazandı
Sultangazispor U19 takımı tempoyu artırıyor
Sultangazispor U14 takımı çalışmalarını sürdürüyor
Yasin Gezgin ASKF’deki görevinden istifa etti
Dolar
48,0806
Euro
56,1339
Altın
7.198,00
BİST
14.501,49
Adana
Adıyaman
Afyon
Ağrı
Aksaray
Amasya
Ankara
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Iğdır
Isparta
İstanbul
İzmir
K.Maraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şanlıurfa
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak
İstanbul
31°C
Açık
İstanbul
31°C
Açık
Sal
31°C
Çar
30°C
Per
29°C
Cum
27°C
Bölgesel Amatör Lig
Süper Amatör Lig
1. Amatör Lig
2. Amatör Lig
Alt Yapılar
Kadınlar
Profesyonel Ligler
Transfer
Köşe Yazarları
Sonuçlar
Manşet
Anasayfa
»
Manşet
(Sayfa 267)
REKLAM ALANI
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
19 Ağustos 2018 15:15
Kocasinanspor Hocasını buldu
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Kocasinanspor’da teknik direktörlük görevine Neşet...
Hazırlık Maçları
,
Manşet
,
Süper Amatör Lig
19 Ağustos 2018 12:32
Osmaniye İstiklalspor umut verdi
Hazırlık maçında Gazi Mahallesispor’u konuk eden Osmaniye İstiklalspor, 1-0 kazandığı...
1. Amatör Lig
,
Alt Yapılar
,
Manşet
,
Transfer
18 Ağustos 2018 23:45
Okmeydanı Fetih 6 oyuncuyu A takıma çıkarttı
2018-2019 futbol sezonunda İstanbul 1. Amatör Lig 6. Grupta mücadele edecek olan...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
18 Ağustos 2018 23:32
İstanbul Bafraspor’un yeni sezona hazırlıkları devam ediyor
2018-2019 amatör futbol sezonunda İstanbul’da Süper Amatör Ligi 4. Grup’ta...
Hazırlık Maçları
,
Manşet
,
Süper Amatör Lig
18 Ağustos 2018 23:18
Sekbanlarspor ikinci yarıda sonuca gitti
İstanbul Süper Amatör Lig 8. Grup takımlarından Sekbanlarspor ile 6....
Hazırlık Maçları
,
Manşet
,
Süper Amatör Lig
18 Ağustos 2018 23:10
Güngören Belediyespor-Tunaspor dostça bitirdi
İstanbul Süper Amatör Ligin iki takımı Güngören Belediyespor ve Tunaspor...
Hazırlık Maçları
,
Manşet
,
Süper Amatör Lig
18 Ağustos 2018 22:59
Ortaköyspor tek golle kazandı
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Yeşilköyspor’un özel maçta konuğu olan Ortaköyspor,...
Hazırlık Maçları
,
Manşet
,
Süper Amatör Lig
18 Ağustos 2018 22:55
Kavacıkspor Sultanbeylispor’u gençleri ile geçti
Kavacıkspor, 15 Temmuz Şahitler Stadında İstanbul Süper Amatör Liginin Beykoz...
Hazırlık Maçları
,
Manşet
,
Süper Amatör Lig
18 Ağustos 2018 22:52
Beykoz 1908 ilk yarıda bulduğu gollerle
Beykoz 1908 A.Ş. 2018-19 Sezonu öncesinde ikinci hazırlık müsabakasını yine...
Hazırlık Maçları
,
Manşet
,
Süper Amatör Lig
18 Ağustos 2018 18:35
Piyalepaşaspor Bosna’yı geçti
İstanbul Süper Amatör Lig 7. Grup ekiplerinden Piyalepaşaspor, hazırlık maçında...
1. Amatör Lig
,
Manşet
18 Ağustos 2018 18:30
Okmeydanı Fetihspor hazırlıklarını sürdürüyor
İstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden Okmeydanı Fetihspor yeni sezon hazırlıklarını...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
18 Ağustos 2018 16:50
Dağıstan Saçu Sekbanlarspor’da
Süper Amatör Lig takımlarından Sekbanlarspor dış transferde en son İstanbul...
Manşet
,
Manşet Altı
,
TFF 2. Lig
,
Transfer
18 Ağustos 2018 00:44
Serkan Dokuz Bayrampaşaspor’da
Bu sezon yeniden 2. Ligde mücadele edecek olan Bayrampaşaspor’da Serkan...
1. Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
18 Ağustos 2018 00:38
Ayhan Uşar yuvaya döndü
İstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden Yücespor, 2018-2019 sezonu için uzun...
Bölgesel Amatör Lig
,
Hazırlık Maçları
,
Manşet
,
Süper Amatör Lig
17 Ağustos 2018 15:48
Arnavutköy Belediyespor’dan olumlu prova
İstanbul Süper Amatör Lig 5. ekiplerinden Arnavutköy Belediyespor, hazırlık maçında...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
17 Ağustos 2018 15:38
Cihan Evin Arnavutköy Belediyespor’da
İstanbul Süper Amatör Lig 5. Grup ekiplerinden Arnavutköy Belediyespor, Ortaköyspor’dan...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
17 Ağustos 2018 15:12
Aydınspor 1923’ten şok protesto
İdman sonrası tesislerde suların kesik olması nedeniyle duş alamayan futbolcular,...
1. Amatör Lig
,
Manşet
,
Manşet Altı
17 Ağustos 2018 15:09
Yedikuleliler sahalarını geri istiyor
Yedikulespor ve Yedikule halkı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğünün Motorlu...
Manşet
,
Manşet Altı
,
TFF 3. Lig
17 Ağustos 2018 14:40
Erokspor Kasımpaşa’dan Esenler’e taşındı
Üçüncü Ligde ikinci sezonunu yaşayacak olan Erokspor, adından Kasımpaşa’yı çıkarttı...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
17 Ağustos 2018 14:14
Sercan Uygun Piyalepaşaspor’da
İstanbul Süper Amatör Lig 7.Grup ekiplerinden Piyalepeşaspor, İstanbul Mesudiyespor’dan orta...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
17 Ağustos 2018 10:25
Kavacıkspor’dan kaleye transfer
İstanbul Süper Amatör 7. Grup ekiplerinden Beykoz temsilcisi Kavacıkspor, 2018-19...
1. Amatör Lig
,
Manşet
17 Ağustos 2018 10:22
TED İstanbul Koleji oksijen depoladı
Beykoz İlçesini İstanbul 1.Amatör Ligde temis edecek olan TED İstanbul...
Bölgesel Amatör Lig
,
Hazırlık Maçları
,
Manşet
,
Süper Amatör Lig
17 Ağustos 2018 10:19
5 gollü maç Kartal Bulvarspor’un
2018-2019 sezonunda Süper Amatör Lig 1. Grupta mücadele edecek olan...
Hazırlık Maçları
,
Manşet
,
Süper Amatör Lig
17 Ağustos 2018 09:18
Nişantaşıspor’dan golsüz prova
İstanbul Süper Amatör Lig 2.Grup ekiplerinden Nişantaşıspor, hazırlık maçında aynı...
Bölgesel Amatör Lig
,
Hazırlık Maçları
,
Manşet
17 Ağustos 2018 09:07
10 gol var kazanan yok
Bölgesel Amatör lig takımlarından Gaziosmanpaşaspor ile İstanbul Süper Amatör Lig...
Manşet
,
TFF 3. Lig
,
Transfer
17 Ağustos 2018 08:59
Şile Yıldızspor stoperini buldu
Bu sezon 3.Lig 1. Grup’ta mücadele eden Şile Yıldızspor dış...
Manşet
,
Manşet Altı
,
Süper Amatör Lig
16 Ağustos 2018 15:24
Karakuş: İç saha maçlarını Beykoz’da oynayacağız
İstanbul Süper Amatör Lig 6. Grup ekiplerinden Küçükköyspor’da Yönetim Kurulu,...
Hazırlık Maçları
,
Manşet
,
Süper Amatör Lig
16 Ağustos 2018 15:11
Hazırlık maçında Merkezefendispor galip ayrıldı
İstanbul Süper Amatör Lig 5. Grup ekiplerinden Davutpaşaspor, özel maçta...
Hazırlık Maçları
,
Manşet
,
Süper Amatör Lig
16 Ağustos 2018 13:43
Beylikdüzüspor ilk yarıda bitirdi
Süper Amatör Lig 1. Grup takımlarından Beylikdüzüspor, dün kendi sahasında...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
16 Ağustos 2018 10:52
Gazi Mahallesispor’da 8 futbolcu A takıma yükseldi
2018-2019 sezonunda İstanbul Süper Amatör Lig 3.Grupta mücadele edecek olan...
Manşet
,
TFF 3. Lig
16 Ağustos 2018 09:54
Alibeyköyspor’un Bosna Hersek kampı sona erdi
Yeni sezon hazırlıkları kapsamında 10 gündür Bosna Hersek’in Medjugorje şehrinde...
Hazırlık Maçları
,
Manşet
,
Süper Amatör Lig
16 Ağustos 2018 09:37
Küçükköyspor’dan etkili prova
İstanbul Süper Amatör Lig 8.Grup ekiplerinden Çıksalınspor ile 6.Grupta mücadele...
Bölgesel Amatör Lig
,
Hazırlık Maçları
,
Manşet
,
Süper Amatör Lig
16 Ağustos 2018 09:33
Beşyüzevlerspor Albayrak’ı 2 golle geçti
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Beşyüzevlerspor, özel maçta karşılaştığı Süper Amatör...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
15 Ağustos 2018 23:20
Sharıf Amanya Sekbanlarspor’da
Sekbanlarspor dış transferde geçtiğimiz sezon Esenler Öz Yavuz Selimspor takımında...
1. Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
15 Ağustos 2018 23:10
Fuat Özer Güngörenspor’da
1. Amatör Ligde iddialı takım kurmak isteyen Güngörenspor, iç transferde...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
15 Ağustos 2018 22:51
Nuri Can Kaya Sekbanlarspor’da
Süper Amatör Lig ekiplerinden Sekbanlarspor transfer çalışmalarına ara vermeden devam...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
15 Ağustos 2018 18:58
BAL 2018 – 2019 Sezonu grupları belli oldu
2018-2019 sezonu Spor Toto Bölgesel Amatör Lig grupları bellii oldu....
1. Amatör Lig
,
Manşet
15 Ağustos 2018 18:52
1. Amatör Ligde kuralar çekildi
2018-2019 sezonunda İstanbul 1. Amatör Lig kuraları bugün Orhan Saka...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
15 Ağustos 2018 13:50
Süper Amatör Lig 1. Hafta programı
2018-2019 sezonunda Süper Amatör Ligde 1. hafta programı şöyle oluştu....
Manşet
,
Süper Amatör Lig
15 Ağustos 2018 09:55
İstanbul Süper Amatör Lig kura çekimi sona erdi
Orhan Saka Amatörler Evinde Kulüp temsilcilerin katılımı gerçekleşen, 2018-2019 sezonu...
1. Amatör Lig
,
Manşet
,
TFF
15 Ağustos 2018 09:52
1. Amatör Ligde 9 takım ligden çekildi
İstanbul 1. Amatör Ligde, 2018-2019 sezonu kura çekimi öncesinde ligden...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
15 Ağustos 2018 09:38
Bahçeköy ligden çekildi; takım sayısı netleşti
Geçtiğimiz sezon 1. Amatör Ligde ikinci sıradan Süper Amatör Lige...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
15 Ağustos 2018 09:08
Furkan Erdoğan Osmaniye İstiklalspor’da
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Osmaniye İstiklalspor, Haznedarspor’dan 18 yaşındaki...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
15 Ağustos 2018 09:07
Tolga Keskin takımıyla yeniden anlaştı
Süper Amatör Lig ekiplerinden Gazi Mahallesispor, 21 yaşındaki defans oyuncusu...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
15 Ağustos 2018 09:05
Kartalspor topbaşı yaptı
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Kartalspor, 2018-19 sezonu için hazırlık çalışmalarına...
Bölgesel Amatör Lig
,
Hazırlık Maçları
,
Manşet
,
Süper Amatör Lig
15 Ağustos 2018 09:04
Atlasspor hazırlık maçında berabere kaldı
Süper Amatör Ligin yeni takımlarından Atlasspor, kamp yaptığı Bolu Gerede’de...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
14 Ağustos 2018 23:26
Sekbanlarspor’a taş gibi stoper
Kadrosunu güçlendirmek isteyen Sekbanlarspor, Davutpaşa’nın 1.90’lık stoperi Mehmet Baş ile...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
14 Ağustos 2018 23:01
Sekbanlarspor’dan kaleye takviye
Transfer çalışmalarını sürdüren Sekbanlarspor yapılan görüşmeler sonunda anlaşmaya vardığı 27...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
14 Ağustos 2018 22:35
Semih Balkan Sekbanlarspor’da
Süper Amatör Lig ekiplerinden Sekbanlarspor dış transferde Semih Balkan’ı yeniden...
1. Amatör Lig
,
Manşet
14 Ağustos 2018 20:25
Cerrahpaşaspor lige katılmıyor
Geçtiğimiz sezon 2. Amatör Ligden 1. Amatör Lige terfi eden...
Sonraki sayfa »
Daha Fazla İçerik Yükle
Yükleniyor...
error:
İzinsiz kopyalanamaz!