Ana Sayfa
Bölgesel Amatör Lig
Süper Amatör Lig
1. Amatör Lig
2. Amatör Lig
Alt Yapılar
MiniMinik
U12
U13
U14
U15
U16
U17
U18
U19
U21
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Kadınlar
İletişim
SON DAKİKA
Denizköşklerspor rahat kazandı
Tolga Biber: İlk maça iyi başlamak istiyoruz
Fuzul Vefa’dan Akademi Ligleri kararı
Ayazağa’nın maçı ileri bir tarihe ertelendi
Öz Yarımburgaz’dan müthiş geri dönüş
Dolar
49,7384
Euro
55,8829
Altın
6.422,31
BİST
11.220,37
Adana
Adıyaman
Afyon
Ağrı
Aksaray
Amasya
Ankara
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Iğdır
Isparta
İstanbul
İzmir
K.Maraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şanlıurfa
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak
İstanbul
21°C
Hafif Yağmurlu
İstanbul
21°C
Hafif Yağmurlu
Cts
18°C
Paz
20°C
Pts
19°C
Sal
17°C
Bölgesel Amatör Lig
Süper Amatör Lig
1. Amatör Lig
2. Amatör Lig
Alt Yapılar
Kadınlar
Profesyonel Ligler
Transfer
Köşe Yazarları
Sonuçlar
Transfer
Anasayfa
»
Transfer
(Sayfa 115)
REKLAM ALANI
1. Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
21 Ağustos 2016 22:29
Piyalepaşaspor’a ‘Taş’ gibi stoper
Hedefini Süper Amatör Lig olarak belirleyen Piyalepaşaspor dış transferde geçen...
1. Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
21 Ağustos 2016 22:17
Piyalepaşaspor kaleye takviye yaptı
Hedefini Süper Amatör Lig olarak belirleyen Piyalepaşaspor dış transferde geçen...
1. Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
21 Ağustos 2016 22:05
Kerem Şendağ Piyalepaşaspor’da
Hedefini Süper Amatör Lig olarak belirleyen Piyalepaşaspor dış transferde geçen...
1. Amatör Lig
,
Transfer
21 Ağustos 2016 19:07
Koray Yaşar Gazitepespor’da
Yeni sezonda hedeflerini yüksek tutan Gazitepespor yeni sezon öncesinde transferlerine...
Manşet
,
Transfer
21 Ağustos 2016 16:23
Nihat Altman Alibeyköyspor’dan ayrıldı
Geçtiğimiz Süper Amatör Ligde Alibeyköyspor’un kalesini koruyan 20 yaşındaki Nihat...
Transfer
21 Ağustos 2016 13:58
Golcü oyuncu teklifleri değerlendirecek
Geçtiğimiz sezon Bağcılarspor forması giyen forvet oyuncusu Halil İbrahim Alan,...
1. Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
21 Ağustos 2016 00:58
Eyüp Yaşar Piyalepaşaspor’da
Hedefini Süper Amatör Lig olarak belirleyen Piyalepaşaspor dış transferde geçen...
1. Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
21 Ağustos 2016 00:49
Mirsat Uykan Piyalepaşaspor’da
Hedefini Süper Amatör Lig olarak belirleyen Piyalepaşaspor dış transferde geçen...
1. Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
20 Ağustos 2016 23:58
Olkan Sarı Cerrahpaşaspor’da
İstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden Cerrahpaşaspor, Zonguldak Gümelispor’dan Olkan Sarı’yı...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
20 Ağustos 2016 22:22
Çıksalınspor sağ kanadı buldu
İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Çıksalınspor kadrosuna önemli bir oyuncuyu...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
20 Ağustos 2016 20:09
Şile Yıldızspor’dan çilek transfer
2014-2015 sezonunda İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Çamlıcaspor’da oynadığı futbolla...
Manşet
,
TFF 3. Lig
,
Transfer
20 Ağustos 2016 20:01
Oğuz Kaan Höyük Maltepespor’da
3. Lig ekiplerinden Maltepespor, Derincespor’un orta sahasında görev yapan Oğuz...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
20 Ağustos 2016 13:07
Edirnespor’un stoperi Ödemişspor’da
Bölgesel Amatör Lig’de 90 maçta 3 golü bulunan savunma oyuncusu...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
20 Ağustos 2016 12:54
Tahir Balpınar Bayrampaşa Tunaspor’da
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Bayrampaşa Tunaspor, geçtiğimiz sezon Alibeyköyspor’da forma...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
20 Ağustos 2016 12:49
Okan Karabıyık’ın yeni takımı belli oldu
Geçtiğimiz sezon Çorluspor 1947’nin ardından Çekmeköyspor ile BAL’a yükselme sevinci...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
20 Ağustos 2016 00:19
Emre Fıçıcı Ayazağaspor’da
Süper Amatör Lig ekiplerinden Ayazağaspor, geçtiğimiz sezon Çeliktepe Ümitspor’da forma...
Manşet
,
TFF 3. Lig
,
Transfer
20 Ağustos 2016 00:12
Halide Edip Adıvarspor’a bir genç yetenek daha
Beşiktaş forması altında geçtiğimiz sezon 7 maçta 5 gol kaydeden...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
20 Ağustos 2016 00:05
Hamit Taşkın Ödemişspor’da
Geçtiğimiz sezon Kocaelispor’dan Arnavutköy Belediyespor’a transfer olan 25 yaşındaki forvet...
Manşet
,
TFF 3. Lig
,
Transfer
19 Ağustos 2016 23:58
Safa Çağlar’ın yeni takımı belli oldu
Spor Toto 3. Lig’in yeni ekiplerinden Halide Edip Adıvarspor, Sancaktepe...
1. Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
19 Ağustos 2016 22:30
Güngörenspor kaptan Tugay ile yeniden anlaştı
Bu sezon İstanbul 1. Amatör Liginde mücadele edecek olan Güngörenspor...
1. Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
19 Ağustos 2016 22:20
Genç sol bek takımında kaldı
Bu sezon İstanbul 1. Amatör Liginde mücadele edecek olan Güngörenspor...
1. Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
19 Ağustos 2016 22:14
Güngörenspor’un kalesi genç kaleciye emanet
Bu sezon İstanbul 1. Amatör Liginde mücadele edecek olan Güngörenspor...
1. Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
19 Ağustos 2016 22:06
Genç savunmacı Güngörenspor’da
Bu sezon İstanbul 1. Amatör Liginde mücadele edecek olan Güngörenspor...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
19 Ağustos 2016 19:52
Iğdır Arasspor’a Ganalı iki futbolcu
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Iğdır Arasspor kadrosuna Ganalı iki...
Manşet
,
TFF 3. Lig
,
Transfer
19 Ağustos 2016 19:44
Tanju Çolak Maltepespor’da
Spor Toto 3. Lig’de mücadele eden Maltepespor’da Teknik Direktörlüğe UEFA...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
19 Ağustos 2016 16:29
Furkan Ersekmen GOP ile yeniden anlaştı
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Gaziosmanpaşaspor, geçtiğimiz sezon kadrosunda yer alan...
1. Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
19 Ağustos 2016 12:58
Tugay Eyiol imzayı attı
Futbola 2005 yılında Beşiktaş’ta başlayan ve sekiz yıl aralıksız olarak...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
19 Ağustos 2016 12:17
Oğuz Alkan Gaziosmanpaşaspor’a imza attı
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Gaziosmanpaşaspor, Vefa’dan sol kenar oyuncusu Oğuz...
Manşet
,
Transfer
19 Ağustos 2016 10:58
Yeşilova Esnafspor’dan iki transfer
İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Yeşilova Esnafspor bu sene ligde...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
19 Ağustos 2016 10:26
İstanbul Sinopspor Toygül’e emanet
İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından İstanbul Sinopspor Teknik Direktörü Altay...
1. Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
19 Ağustos 2016 09:37
Kavaklıspor’a bir golcü daha
2016-2017 sezonu için iddialı bir kadro kurmayı planlayan, bunu da...
1. Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
19 Ağustos 2016 09:00
Yakacıkspor golcüsünü buldu
1. Amatör Lig takımlarından Yakacıkspor, dış transferde son olarak Ortadağspor...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
19 Ağustos 2016 00:02
Küçükköyspor’a Fildişi Sahilli oyuncu
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Küçükköyspor, Fildişi Sahilli oyuncu Kre...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
18 Ağustos 2016 23:30
Genç kaleci Alibeyköyspor’da
Süper Amatör Lig ekiplerinden Alibeyköyspor, ligin başlamasına kısa süre kala...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
18 Ağustos 2016 22:43
Aydın Tabak Ödemişspor’da
2. Lig’de 163 maçta 28 gol, 1. Lig’de 40 maçta...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
18 Ağustos 2016 22:38
Zeytinburnu 1957’den orta sahaya transfer
Geçtiğimiz sezon Sultangazispor forması altında 20 maçta orta sahada forma...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
18 Ağustos 2016 22:01
Erdemlispor’dan müthiş bir transfer daha
Yeni sezonda Nilüferspor’un BAL’da oynama hakkını alan ve kadrosuna kattığı...
1. Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
18 Ağustos 2016 15:46
Mehmet Kaan Demirtaş ‘Yuvası’na döndü
İstanbul 1. Amatör Lig de iddialı bir kadro kurarak Süper...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
18 Ağustos 2016 15:16
Yahya Kemalspor golcüsünü buldu
Henüz 18 yaşına bile girmeden 2008 yılında Alibeyköyspor forması ile...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
18 Ağustos 2016 14:59
Emirhan Küre Gaziosmanpaşaspor’da
Geçtiğimiz sezon Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Tekirdağspor’da forma giyen...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
18 Ağustos 2016 13:44
Görelespor fransız oyuncusunu getirdi
Bölgesel Amatör Lig Giresun temsilcilerinden Görelespor, tarihindeki ilk yabancı futbolcusunu...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
18 Ağustos 2016 11:59
Şampiyon kaleci yuvaya döndü
İstanbul Süper Amatör Ligin yeni ekiplerinden Sultanbeyli Uzunderespor, 2016-2017 sezonunda...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
18 Ağustos 2016 09:02
Ahmet Hasan Hüseyinoğlu imzayı attı
Geçtiğimiz sezona İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Şile Yıldızspor’da başlayan...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
17 Ağustos 2016 23:19
Yenibosnaspor aradığı golcüyü buldu
Geçtiğimiz sezon Ortaköyspor’da forma giyen 1989 doğumlu golcü oyuncu Sinan...
Süper Amatör Lig
,
Transfer
17 Ağustos 2016 23:03
Burak Ateşli 1877 Alemdağspor’dan ayrıldı
Yeni sezon öncesi Bağlarbaşıspor’dan 1877 Alemdağspor’a transfer olan tecrübeli forvet...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
17 Ağustos 2016 22:07
Savaş Bıçak Irmakspor’da
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Irmakspor dış transfer tecrübeli orta...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
17 Ağustos 2016 16:54
Ünver de takımdan ayrıldı
Bölgesel Amatör Lig Konya temsilcilerinden Sarayönü Belediyespor’da iç savaş devam...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
17 Ağustos 2016 16:33
Caner Yürekyakan Ardahan’dan ayrıldı
Son iki sezondur Üniversite öğrenimi için gittiği Ardahan’da, Ardahan 1....
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
17 Ağustos 2016 15:50
Vombola (Nono) imzaladı
Bölgesel Amatör Lig Amasya temsilcisi Yeni Amasyaspor Madagaskarlı forvet Vombola...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
17 Ağustos 2016 14:20
Akşehirspor’a BAL tadında transfer
Bölgesel Amatör Lig Konya temsilcilerinden Akşehirspor, Atiker Konyaspor’un pilot takımı...
Sonraki sayfa »
Daha Fazla İçerik Yükle
Yükleniyor...
error:
İzinsiz kopyalanamaz!