Ana Sayfa
Bölgesel Amatör Lig
Süper Amatör Lig
1. Amatör Lig
2. Amatör Lig
Alt Yapılar
MiniMinik
U12
U13
U14
U15
U16
U17
U18
U19
U21
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Kadınlar
İletişim
SON DAKİKA
Bağcılar İSTOÇ ile İSTOÇ TM arasında güç birliği
Silivrispor U19 Beylikdüzüspor’a mağlup oldu
Galata’da Şaban Yıldırım dönemi başladı
Göktürk Saray Edirne deplasmanından puansız döndü
Dört gollü randevuda kazanan çıkmadı
Dolar
49,6021
Euro
55,7070
Altın
6.586,31
BİST
11.593,88
Adana
Adıyaman
Afyon
Ağrı
Aksaray
Amasya
Ankara
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Iğdır
Isparta
İstanbul
İzmir
K.Maraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şanlıurfa
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak
İstanbul
20°C
Açık
İstanbul
20°C
Açık
Per
21°C
Cum
21°C
Cts
19°C
Paz
20°C
Bölgesel Amatör Lig
Süper Amatör Lig
1. Amatör Lig
2. Amatör Lig
Alt Yapılar
Kadınlar
Profesyonel Ligler
Transfer
Köşe Yazarları
Sonuçlar
Transfer
Anasayfa
»
Transfer
(Sayfa 65)
REKLAM ALANI
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
24 Mayıs 2018 17:10
Hasan Emre Aydın B. Yeniçarşıspor’da
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Beyoğlu Yeniçarşıspor, Kavacıkspor ile Klasman...
Manşet
,
Manşet Altı
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
24 Mayıs 2018 16:37
Uğur Öten de ‘İstanbul Siirtgücü’ dedi
Süper Amatör Ligdeki Sultanbeyli Uzunderespor’un yarışma hakkını devralan ve transfer...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Manşet Altı
,
Transfer
24 Mayıs 2018 16:26
Sezonun en başarılı stoperi yeniden anlaştı
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Yeşilköyspor Yönetimi, savunma oyuncusu Ömer Faruk...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
24 Mayıs 2018 16:01
Beşyüzevlerspor’da imzalar devam ediyor
Teknik Direktör Tugay Uzyürük ve Antrenör Osman Kalkan ile anlaştıktan...
Manşet
,
Manşet Altı
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
24 Mayıs 2018 15:17
Başakşehirspor maestrosunu buldu
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Başakşehirspor, Vefa ile 2017-2018 sezonunda...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
24 Mayıs 2018 15:13
Mustafa Yalçın Maltepespor’da
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Maltepespor, geçtiğimiz sezon Beylikdüzüspor formasını giyen...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
24 Mayıs 2018 14:44
Barışcan Karadeniz İstanbul Siirtgücüspor’da
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden İstanbul Siirtgücüspor, son olarak Kağıthanespor...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Manşet Altı
,
Transfer
24 Mayıs 2018 14:29
Erdi Kenan takımı ile yeniden anlaştı
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Beşyüzevlerspor, birçok takımdan transfer teklifi alan...
Manşet
,
Manşet Altı
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
24 Mayıs 2018 14:14
Türk Telekomspor’da beklenmeyen ayrılık
Tarihinde ilk defa Süper Amatör Lige yükselmeyi başaran İstanbul Türk...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
24 Mayıs 2018 14:06
Semih Göçmen İstanbul Siirtgücü’nde
İstanbul Süper Amatör Ligin yeni ekiplerinden Siirtgücüspor, tecrübeli orta saha...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
24 Mayıs 2018 13:57
Aka Çayırovaspor’a imza attı
Kocaeli’nin BAL temsilcisi bir süredir temas halinde olduğu Fildişi Sahilli...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
24 Mayıs 2018 13:42
İstanbul Siirtgücü’nde teknik kadro belli oldu
Sultanbeyli temsilcisi Uzunderespor’un yarışma hakkını devralarak Süper Amatör Lig’den sezona...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
24 Mayıs 2018 13:25
Ozan Çakır yuvada kaldı
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Beşyüzevlerspor, iç transferde başarılı defans oyuncusu...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
24 Mayıs 2018 11:48
Beşyüzevlerspor’da kaptan gemiyi terk etmedi
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Beşyüzevlerspor, iç transferde ilk anlaşmayı kaptan...
Manşet
,
TFF 3. Lig
,
Transfer
24 Mayıs 2018 11:17
Serik Belediyespor’dan kaleye takviye
Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig 7.Grupta rahatlıkla Play-Off’a kalıp eleme...
1. Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
24 Mayıs 2018 11:03
Rıdvan Ekici imzayı attı
Geçtiğimiz sezon İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Yıldıztabyaspor’da forma giyen...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Manşet Altı
,
Transfer
24 Mayıs 2018 09:48
Tugay Uzyürük kariyeri tercih etti
Geçtiğimiz sezon kurduğu nispeten düşük maliyetli takım ile büyük bir...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
24 Mayıs 2018 09:28
Maltepespor’da transfer devam ediyor
Son olarak formasını giydiği Cevizli Anadoluspor’da başarılı maçlar çıkaran sağ...
Manşet
,
Özel Günler
,
Transfer
24 Mayıs 2018 09:24
Boğaziçispor’da Ufuk Tuzcuoğlu Başkanlığa seçildi
1932 tarihinde kurulan ve Beşiktaş ilçesinde Amatör olarak spora hizmet...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
24 Mayıs 2018 09:11
Çantaspor Gürkan Uzun ile devam
Silivri’nin en yeni Süper Amatör Küme takımlarından olan Çantaköyspor yeni...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
24 Mayıs 2018 09:01
Iğdır Arasspor’a şampiyon orta saha
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Iğdır Arasspor’a şampiyon orta saha… Bölgesel...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
23 Mayıs 2018 15:44
Fatih Tolga Öztürk yeniden Yeşilköyspor’da
2017-2018 sezonunda Alibeyköyspor ile 3. Lige çıkan çıkma başarısı gösteren...
1. Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
23 Mayıs 2018 11:57
Erdal Yıldırım’ın teknik ekibi belli oldu
İstanbul 1.Amatör Ligde iddialı bir takım oluşturmak isteyen Beykoz temsilcisi...
Manşet
,
Manşet Altı
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
23 Mayıs 2018 11:21
Yeniçarşıspor Bulgar golcüyü renklerine bağladı
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden B. Yeniçarşıspor, geçtiğimiz sezon BAL’da...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
23 Mayıs 2018 09:01
Vedat Çıkın Beyoğlu Yeniçarşıspor’da
İstanbul Süper Amatör Ligde transfer dönemi başlamadan çalışmalarına başlayan ve...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
22 Mayıs 2018 15:14
Anıl Üstün Maltepespor’da
Geçtiğimiz sezon Çekmeköy Bld. Alemdağspor ve Ortaköyspor formalarını terleten Anıl...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
22 Mayıs 2018 15:11
Eyüp Yanmış Yeşilköyspor ile yeniden anlaştı
Geçtiğimiz sezonu Bölgesel Amatör Lig 10.Grupta altıncı sırada tamamlayan Yeşilköyspor,...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
22 Mayıs 2018 11:42
Samet Mert Kulübünde kaldı
3. Lig ve Bölgesel Amatör Ligden birçok takımın transfer etmek...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
22 Mayıs 2018 10:34
Yeniçarşıspor’un transferleri devam ediyor
Bölgesel Amatör Ligi hedefleyen ve Süper Amatör Lig için oldukça...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
22 Mayıs 2018 10:02
Yunus Emre Kapaklı Belediyespor’da
Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig şansını düşme-çıkma maçında kaçıran Kapaklı...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
22 Mayıs 2018 09:45
İstanbul Ağrıspor’da teknik ekip belli oldu
İstanbul Süper Amatör Lige yükselen Pendik Temsilcisi İstanbul Ağrıspor 2018-2019...
Manşet
,
Transfer
22 Mayıs 2018 09:39
Yedikulespor’a ödüllü sol bek
Son iki sezonda önce Alibeyköyspor sonra Vefa ile şampiyonluk yaşayarak...
Bölgesel Amatör Lig
,
Transfer
22 Mayıs 2018 09:20
Ali Yavuz Akkaya Maltepespor’da
Teknik Direktörlük görevine Metin Kaygın’ı getiren Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
22 Mayıs 2018 01:52
Maltepespor savunmacısı ile yeniden anlaştı
Geçtiğimiz sezon Maltepespor formasını 11 kez terleten 1995 doğumlu savunma...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
22 Mayıs 2018 01:44
Kubilay Atak Yalova temsilcisine imza attı
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Altınova Belediyespor son iki sezondur Bigaspor...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
22 Mayıs 2018 01:25
Şakir Kıyak Maltepespor’da
Geçtiğimiz sezon Antalya’yı BAL’da temsil eden Kepez Belediyespor takımında 24...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
22 Mayıs 2018 00:55
BAL’ın gol makinası Yeni Amasyaspor’da
Bölgesel Amatör Lig’de 142 maçta 102 gole ulaşan ve BAL’da...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
22 Mayıs 2018 00:34
Samet Şenol yeniden Maltepespor’da
Daha önce profesyonel ligde mücadele eden Maltepespor ile profesyonelliğe imza...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
21 Mayıs 2018 18:03
Samet Kalkan Altınova Belediyespor’da
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Altınova Belediyespor, geçtiğimiz sezon BAL ekiplerinden...
Manşet
,
SAL Klasman Grubu
,
Transfer
21 Mayıs 2018 14:40
Hasan Çaylan’ın talipleri çoğaldı
2017-2018 futbol sezonunda Beyoğlu Yeniçarşıspor’da 16 maç, Klasman Grubunda Beşyüzevlerspor’da...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
21 Mayıs 2018 14:14
Bartınspor’un ilk dış transferi Luka
Geçen sezon Adıyamanspor 1954 ile 3. Lig sevinci yaşayan Gürcistanlı...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
21 Mayıs 2018 14:05
Nijerya uyruklu İngiliz futbolcu Sökespor’da
Bölgesel Amatör Lig (BAL) ekiplerinden Aydın temsilcisi Sökespor, transfer çalışmaları...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
21 Mayıs 2018 14:02
Çayırovaspor dış transfere başladı
Gelecek sezon şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri olmak isteyen Çayırovaspor,...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
21 Mayıs 2018 13:25
Şenol Yıldırım takımında kaldı
Geçtiğimiz sezon 3. Lig ekibi Kocaelispor’dan Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
21 Mayıs 2018 11:52
Oğuz Yeşil Maltepespor’da
Son iki sezondur Bölgesel Amatör Ligde Sultangazi forması giyen Oğuz...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
21 Mayıs 2018 11:37
Vefa iç transferde 12 oyuncuyla anlaştı
26 Mayıs 2018 Cumartesi günü Vefa Lisesi’nde yapılacak olan Kongrede...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
21 Mayıs 2018 09:37
Ozan Baş tercihini Yeniçarşı’dan yana kullandı
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden İFA’da oynadığı futbolla adından çokça...
Bölgesel Amatör Lig
,
Manşet
,
Transfer
21 Mayıs 2018 09:30
Tolga Öztürk Alibeyköyspor’dan ayrıldı
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Alibeyköyspor ile 3. Lige çıkma sevinci...
Manşet
,
Manşet Altı
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
21 Mayıs 2018 09:15
Muhammet Çetin Beyoğlu Yeniçarşıspor’da
İstanbul Süper Amatör Ligde güçlü bir kadro kurmak için transfer...
Manşet
,
Süper Amatör Lig
,
Transfer
21 Mayıs 2018 09:14
Soğanlık Çarşıspor’da Serhat Maden dönemi
İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Kartal temsilcisi Soğanlık Çarşıspor’un Teknik...
Sonraki sayfa »
Daha Fazla İçerik Yükle
Yükleniyor...
error:
İzinsiz kopyalanamaz!