Dolar 18,6253
Euro 19,2719
Altın 1.043,38
BİST 4.923,23
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 14°C
Çok Bulutlu
İstanbul
14°C
Çok Bulutlu
Sal 15°C
Çar 16°C
Per 14°C
Cum 12°C

SAL’da Haftanın Hakemleri açıklandı

A+
A-
11.11.2022

İstanbul Süper Amatör Ligde, 12-13 ve 16 Kasım tarihlerinde oynanacak maçların Hakemleri, İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

Hakem sıkıntısı çeken İl Hakem Kurulu’nun Alibeyköyspor-Tophane Tayfun maçına Süper Lig Hakemi Volkan Bayarslan’ı vermesi dikkatleri çekerken, Kurul gelecek haftalarda Klasman Hakemleri mümkün mertebe Amatör Liglerde görevlendireceğinin sinyalini de vermiş oldu. Malum, kış mevsimi de yavaş yavaş geliyor. İnsanlar artık hem hayat pahalılığı hem de havaların soğuması nedeniyle dışarıda fazla gezemiyor, evde oturmaktansa maça gitmek, bilhassa evli erkekler için evde oturmaktan iyidir :-)

Liste her hafta alfabetik olarak sıralanmıştır. 1877 Alemdağ, Akşemsettin Parseller ve Alibeyköyspor’u iki haftada bir üst sıraya yazıyoruz diye iltimas geçiyoruz sanmayın… 

1877 Alemdağ-Pınarspor: Halil İbrahim Ekmekci
Akşemsettin Parseller-Çamlıcaspor: Tolga Akbaba
Alibeyköyspor-Tophane Tayfun: Volkan Bayarslan
Bahçelievler Gümüşhane-Taçspor: Ahmet Yiğit İlbasmış
Bahçelievler Soğanlı-Ayazağaspor: İlker Yasin Avcı
Bayrampaşa Altıntepsi-Orhanlıspor: Deniz Güven
Beşyüzevler-Paşabahçe: Oğuzcan Duran
Beykoz 1908-Yamanspor: Erkan Tellioğlu
Beykoz Çavuşbaşı-Albayrak: Enes Talha Hanbeyoğlu
Büyükçekmece Belediye-Başakşehirspor: Onur Can Dolğun
Çekmeköy Belediye Alemdağ-İstanbul Gümüşhane: Serhad Ürkmez
Denizköşkler-Küçükayasofya: Ali Eren Talu
Dikilitaş-Çıksalınspor: Şenol Bektaş
Galata-Balatspor: Abdurrahman Duman
Gülsuyu-Leventspor: Aytaç Geçgel
Gültepe-İstanbul Anadolu Aş: Erkan Erzen
Irmakspor-Avcılar Belediye: Oğuzcan Duran
İFA-Bakırköyspor: Özer Bektaş
İnkılap Spor Kulübü-Pazariçi Köprülü: Recep Oğuz Akkuş
İstanbul Mesudiye-Cevizli Anadolu: Sercan Yılmaz
İstanbul ve Esenyurt Ordu-Beykoz İY: Muhammed Oğulcan Malkoç
İstinye-Kağıthanespor: Mehmet Alperen Güçyetmez
Küçükçekmece Yeşilova Esnaf-Kartalgücü: Bektaş Onur Eren
Kartaltepe-Soğuksuspor: Göksu Sayın
Küçükçekmece İY-Gaziosmanpaşa: Görkem Sefa Menekşe
Küçükyalı Yelken-İshaklı Köyü: Serkan Hanoğlu
Maltepespor-Küçükköyspor: Şakir Kepekçi
Mecidiyeköy-Çengelköyspor: Ercan Olgun
Merkezefendispor-Nart Spor Kulübü: Sezer Kaplan
Mimarsinan-Özkaracaahmet: Ercan Olgun
Okspor-Bağlarbaşı: Çağrı Yıldırım
Selimiye-Dudullu: Mahmut Hasan Küçük
Şilespor-Balkan Yeşilbağlar: Emrah Asil Büyükyıldırım
Yeniköyspor-Siirt İstanbul Y.Selim: Hatem Yarar
Yeşilbayır-İstanbul Bulancak: Erdinç Zengi
Yeşilköy-Yeşilılgaz: İsmail Barkın Özsavlu
Zeytinburnuspor-Taşlıtarlaspor: Ruken Dağ
İstanbul Mesudiye – Küçükçekmece: Neslihan Muratdağı (81.Dakikadan İtibaren)

AmatorLig.Net

 

error: İzinsiz kopyalanamaz!