Dolar 18,6240
Euro 19,2648
Altın 1.042,86
BİST 4.923,23
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 14°C
Çok Bulutlu
İstanbul
14°C
Çok Bulutlu
Sal 15°C
Çar 16°C
Per 15°C
Cum 14°C

SAL’da Haftanın Hakemleri açıklandı

A+
A-
18.11.2022

İstanbul Süper Amatör Ligde, 19 ve 20 Kasım 2022 tarihlerinde oynanacak olan maçların Hakemleri, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

Buna göre;

Albayrak-Küçükçekmecespor: Emine Öz
Avcılar Belediye-Kartaltepe: Yakup Özhan
Ayazağaspor-Küçükçekmece İY: Özer Bektaş
Bağlarbaşı-Irmakspor: Alp Tanırgan
Bakırköyspor-Anadolu Hisarı İY: Sezer Yalçın
Balatspor-Mecidiyeköy: Oğuzcan Duran
Balkan Yeşilbağlar-Büyükçekmece Belediye: Süleyman Özdemir
Başakşehirspor-Fikirtepe Dumlupınar: Remzi Mert Coşkun
Beykoz İY-Merkezefendispor: Süleyman Özdemir
Cevizli Anadolu-Alibeyköyspor: Çağdaş Altay
Çamlıcaspor-Denizköşkler: Ferdi Karadoruk
Çengelköyspor-Boyacıköyspor: Cihat Şamil Ulutaş
Çıksalınspor Küçükyalı Yelken: Yalçın Taşkınfurat
Çubuklu-Yeşilköy: Şakir Kepekçi
Dudullu-Ortaçeşme: Oktay Koçak
Gaziosmanpaşa-Tunaspor: Kaan Aksoy
İstanbul Anadolu AŞ-Zeytinburnuspor: Serhad Ürkmez
İstanbul Bafra-1877 Alemdağ: Mehmet Alperen Güçyetmez
İstanbul Bulancak-Beşyüzevler: Erkan Erzen
İstanbul Gümüşhane-Dikilitaş: Mehmet Alperen Güçyetmez
İzzetpaşa – Beykoz 1908: Şenol Bektaş
Kağıthanespor-Beykoz Çavuşbaşı: Çağrı Yıldırım
Kartalgücü-Çekmeköy Belediye Alemdağ: Serkan Hanoğlu
Küçükayasofya-İFA: İsmail Barkın Özsavlu
Küçükköyspor-Okspor: Sinan Ertinğü
Nart Spor Kulübü-BGS: Berkay Urlu
Orhanlıspor-İstanbul Mesudiye: Recep Oğuz Akkuş
Özkaracaahmet-Yeşilbayır: Erkan Tellioğlu
Paşabahçe-Şilespor: Recep Buğra Demirci
Pazariçi Köprülü-Akşemsettin Parseller: Gökalp Özen
Pınarspor-Gültepe: Ercan Olgun
Sarıyer Yeni Mahalle-İnkılap Spor Kulübü: Ruken Dağ
Siirt İstanbul Yavuz Selim – Yeniufuk: Fikret Hakan Abay
Soğuksuspor-Yeniköyspor: Mertcan Tubay
Taçspor-Galata: Elif Köroğlu
Taşlıtarlaspor-Selimiye: Abdurrahman Duman
Tophane Tayfun-İstinye: Oğuzhan Talha Karakuş
Yamanspor-Bahçelievler Soğanlı: Ali Koç
Yeşilılgaz-Yenibosna: Abdullah Murat Yoldaş

AmatorLig.Net

ETİKETLER: ,
error: İzinsiz kopyalanamaz!