Dolar 15,5583
Euro 16,2239
Altın 906,91
BİST 2.402,42
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Açık
İstanbul
23°C
Açık
Sal 22°C
Çar 16°C
Per 16°C
Cum 19°C

Süper Amatör Lig 16 Ocak Pazar Canlı Maç Skorları

A+
A-
16.01.2022

İstanbul Süper Amatör Lig 14. hafta bugün oynanacak maçlarla sona eriyor. 1, 3, 5, 7 ve 9. Grup takımlarının canlı maç skorlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

1. Grup 
14:30 Ortaçeşme 1-0 Hadımköyspor (Ortaçeşme Sahası)
14:30 Aksarayspor 0-3 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor (Namık Sevik Stadı)
14:30 Büyükçekmece Mimarsinanspor  1-5 İstanbul Ve Esenyurt Orduspor (Mimarsinan Baba Hakkı Stadı)
14:30 Bayrampaşa Altıntepsispor  2-0  Ataşehir Çamolukspor (İBB Bayrampaşa Stadı)
14:30 Akşemsettin Parsellerspor  5-1 Kilyosspor (Eyüp Karadolap Sahası)
16:30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor  2-1 Orhanlıspor (Alemdağ Stadyumu)

3. Grup
12:30 Bahçelievlerspor 5-3 Valide Tayfunspor (Bahçelievler İl Özel İdare Stadı)
12:30 Bayrampaşa Tunaspor  0-2 Mecidiyeköyspor (İBB Bayrampaşa Stadı)
14:00 İstanbul Mesudiyespor 4-1 Gaziosmanpaşa (Ümraniye Bld.Suni Çim Saha)
14:30 Söğütlüçeşmespor  1-0  Kanlıcaspor (İFA Sahası)
14:30 Balatspor 3-1 Kulaksız Okspor (Zara Ekinli Stadı)

5. Grup
10:45 Kartaltepe  2-0 Başakşehir Kartalspor (İBB Bayrampaşa Stadı)
14:00 Çıksalınspor 1-2 Feriköy (Beyoğlu İlçe Stadı)
14:30 Yahya Kemalspor 0-4 Yenibosnaspor (Kağıthane Bld.Yahya Kemal Sahası)
14:30 Taşolukspor  1-2 Paşabahçe (Taşoluk Stadı)
15:00 Tunusbağı  0-0 Ümraniye Yamanspor (Beylerbeyi 75.Yıl Stadı)

7. Grup
12:30 Esenler Tokatspor 2-1 Gümüşsuyuspor (Zara Ekinli Stadı)
14:30 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor  4-1 İstinyespor (Bahçelievler İl Özel İdare Stadı)
14:30 İstanbul Bafraspor  2-3 Haliçspor (Bayrampaşa Belediye Stadı)
14:30 Marmara Karayollarıspor 0-1 Küçükköyspor (Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı)
— / — Galata 3-0 Tuzla Şifaspor (Hükmen)

9. Grup
14:30 Cankurtaranspor 3-0 Selimiyespor (İBB Yenikapı Tesisleri)
14:30 Havataşspor 4-1 Okmeydanı Fetihspor (Albayrak Suni Çim Sahası)
14:30 Küçükçekmece İdman Yurdu  2-0 Yeşil Esenyurtspor (Halkalı Etap Stadı)
14:30 Osmaniye İstiklalspor  0-1 Kağıthanespor (Bakırköy Belediye 2 Nolu Saha)
15:00 Büyükçekmece Belediyespor 2-1 Şehzadebaşı (Büyükçekmece İlçe Stadı)

Not: 0552 946 6128 numaralı telefona WhatsApp veya SMS yoluyla skor desteği verebilirsiniz.

AmatorLig.Net

ETİKETLER:
error: İzinsiz kopyalanamaz!