Dolar 15,9641
Euro 16,7134
Altın 931,79
BİST 2.393,61
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 17°C
Az Bulutlu
İstanbul
17°C
Az Bulutlu
Per 21°C
Cum 20°C
Cts 21°C
Paz 20°C

Süper Amatör Lig 22 Ocak Cumartesi canlı maç skorları

A+
A-
22.01.2022

1.GRUP
12.30 Akşemsettin Parsellerspor 2-3 Es.Orduspor(Eyup-Karadolap)
14.00 Kilyosspor 0- 0 A.Çamolukspor (Kilyos)
14.30 Ortaçeşmespor 0-2 Ç.Alemdağspor (Ortaçeşme)
14.30 Aksarayspor 1-2 Hadımköyspor (Namık Sevik)
14.30 Büyükçekmece Mimar Sinanspor 2-5 Orhanlıspor (Baba Hakkı)
14.30 Bayrampaşa Altıntepsispor 2-1 Yeşilova Esnafspor (İBB Bayrampaşa)

3. GRUP
12.30 Bahçelievlerspor 3-0 Kanlıcaspor ( Bahçelievler İl Özel İdare)
14.30 Balatspor 3-0 Kestanelikspor (Fatih Mimarsinan)
14.30 İstanbul Mesudiyespor 0-0 Valide Tayfunspor (Ümraniye Bld) Tehir
14.30 Gaziosmanpaşaspor 2-0 Mecidiyeköyspor (Küçükköy)
16.30 B.Tunaspor 0-1 Kulaksız Okspor (İBB Bayrampaşa)

5. GRUP
12.30 Çıksalınspor 3-1 Yamanspor (Beyoğlu)
13.00 Tunusbağıspor 1-4 İFA (Beylerbeyi)
14.30 Kartaltepespor 3-0 Paşabahçespor (Bayrampaşa Bld)
14.30 Yahya Kemalspor 6-2 Basaksehir Kartalspor (Yahya Kemal)
14.30 Yenibosnaspor 1-3 Feriköyspor ( Bahçelievler İl Özel İdare)

7. GRUP
10.45 Olimpikspor 1-0 Haliçspor ( Bahçelievler İl Özel İdare)
12.30 Bafraspor 4-2 Gümüşsuyuspor (Bayrampaşa Bld)
14.30 Marmara Karayollarıspor 1-2 Çamlıcaspor (Bulvar)
14.30 Galata 1-0 Küçükköyspor (İBB Beyoğlu)
–.– İstinyespor-Tuzla Şifaspor 3-0 H

9. GRUP
12.30 Cankurtaranspor 8-0 Okmeydanı Fetihspor (Namık Sevik)
14.30 Küçükçekmece İY 1-0 Muratbeyspor (Halkalı Etap)
14.30 Selimiyespor 7-0 Şehzadebaşıspor (Selimiye)
15.00 Havataş 1-4 Kağıthanespor (Gazi Mahallesi)
15.00 Büyükçekmece Bld 3-1 Yeşil Esenyurtspor (B.Çekmece)

Skor desteği için 0552 946 6128 numaraya bilgilendirme yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!