1. Amatör Lig 10 Kasım Perşembe Canlı Maç Skorları
İstanbul 1. Amatör Ligde 7. hafta maçları bugün sona eriyor. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 19. Grup takımlarının oynayacağı maçların skorlarını haberin devamında takip edebilirsiniz.
Not: Maçların tamamlanmasının ardından puan durumları hemen eklenecektir.
10 Kasım 2016 Perşembe maç programı
1. Grup
15.00 Başakşehirspor 3-2 Bollucaspor (İBB Cebeci)
15.00 B. Mimarsinan 3-2 Çanakçaspor (Mimarsinan Baba Hakkı)
15.00 Kavaklıspor 1-1 Avcılar Cihangirspor (Silivri)
15.00 Esenyurt İncirtepespor 0-1 Yeşil Esenyurtspor (Esenyurt Bld.)
–.– Gazitepespor (BAY)
3. Grup
13.00 Büyük Kılıçlıspor 0-3 Akalanspor (Silivri)
15.00 Subaşıspor 1-2 Muratbeyspor (Çatalca)
15.00 Tepecik Anadoluspor 0-1 Silivri Alibeyspor (Tepecik Şenol Güneş)
15.00 Yeşilbayırspor 0-2 Denizköşklerspor
–.– Başahşehir İkitellispor (BAY)
5. Grup
14.00 Fatih Hilalspor 0-2 Havataşspor (F. Mimarsinan)
15.00 Şirinevlerspor 2-3 Güngörenspor (Kocasinan)
15.00 Hürriyetgücüspor 1-1 Cevatpaşaspor (Nurtepe) 78. dakikada yarıda kaldı
16.00 CFS Bağcılarspor 2-3 Yedikulespor (Mahmutbey)
–.– Sarıyer Yenimahallespor 0-3 Zeytinburnuspor (Hükmen)
7. Grup
13.00 Bahçelievler Soğanlıspor 1-1 Piyalepaşaspor (Kocasinan)
15.00 Mahmutşevketpaşaspor 2-0 Ulutepespor (Yusuf Tunaoğlu)
15.00 Tepebağ Kültürspor 3-3 Altınovaspor (Merkezefendi)
16.00 Topkapıspor 1-2 Kumkapı Sarıçubukspor (F. Mimarsinan)
–.– Abide-i Hürriyetspor 3-0 Etilerspor (Hükmen)
9. Grup
15.00 Ceylanspor 0-2 Çapaspor (Küçükköy)
15:00 Bahçeköyspor 6-1 Günyamaçspor (Orman Fakültesi)
16.00 Şehreminispor 1-3 Eroğluspor (Namık Sevik)
16.00 Bayrampaşa Teknikspor 6-2 Şafak 76 (Bayrampaşa Bld.)
–.– Gültepe Özgençlikspor (BAY)
11. Grup
14.00 İstanbul Bulancakspor 3-0 Poligon Fethiyespor (Mahmutbey)
15.00 Yıldıztabyaspor 3-0 Çankırı Marufspor (Yıldıztabya)
16.00 Çeliktepe Ümitspor 1-4 Küçükpazarspor (Yahya Kemal)
16.00 Kanaryaspor 1-1 Giresun Emeksanspor (Kanarya)
–.– Haliçspor (BAY)
13. Grup
13.00 Nurtepespor 3-1 Harmantepespor (Nurtepe)
14.00 Haydarspor 0-3 Yeni Levent Konaklarspor (Namık Sevik)
15.00 Sefaköyspor 0-2 Damlaspor (Sefaköy Kartalspor)
15.00 1863 Boğaziçispor 2-4 Cevizlispor (Çayırbaşı)
–.– Araphanspor (BAY)
15. Grup
15.00 Kavacıkspor 2-1 Taçspor (Kavacık)
15.00 Sancaktepespor 3-2 Heybeliadaspor (Sarıgazi)
15.00 Pendik Kaynarcaspor 0-5 Kartal Çavuşoğluspor (Kaynarca)
–.– Küçükyalı Yelkenspor 3-0 Ömerlispor (Hükmen)
–.– Üsküdar Anadoluspor (BAY)
17. Grup
13.00 Ataşehir Doğuşspor 2-0 Aydınlıspor (Yenisahra)
15.00 Fikirtepe Dumlupınarspor 2-1 Sapanbağlarıspor (Yenisahra)
15.00 Çakmakspor – Üsküdar 1919 Spor (Çakmak) (Üsküdar 1919 Spor Ligden çekildi)
15.00 Kartalgücüspor 0-0 Gümüşsuyuspor (Kartal Yunus)
–.– 1923 Esenkentspor (BAY)
AmatorLig.Net