Dolar 18,5770
Euro 18,5384
Altın 1.027,24
BİST 3.458,03
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Az Bulutlu
İstanbul
20°C
Az Bulutlu
Per 20°C
Cum 20°C
Cts 21°C
Paz 21°C

1. Amatör Lig 12. Hafta Maç Bülteni

A+
A-
27.11.2019

İstanbul 1. Amatör Ligde 12. hafta maç bülteni açıklandı. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17. Grup takımları maçlarını 30 Kasım 2019 Cumartesi günü oynarken 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 ve 16. Grup takımları 1 Aralık 2019 Pazar günü oynayacak

30 Kasım 2019 Cumartesi Maç Bülteni

1. Grup
14:00 Karacaköy Belediyespor – Denizköşklerspor (Karacaköy)
14:30 GOP Yeniköyspor – Silivri Ortaköyspor (Terkos)
14:30 Doğa Hospital Yeşilkentspor – Ormanlı Köyüspor (Avcılar Atatürk)
14:30 Akalanspor – Gürpınarspor (Çatalca Ziya Altınoğlu)
14:30 Alibeyspor – Büyükçekmece Mimarsinanspor (Müjdat Gürsu)

3. Grup
12:30 Taksimspor – İstanbul Erzincanspor Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
13:00 Reşitpaşa – Şehreminispor (Çayırbaşı)
14:30 Hamidiyespor – Sağmalcılarspor (Yahya Kemal)
14:30 Yeni Levent Konaklarspor – Kocamustafapaşa (İsmet İnönü)
14:30 Okmeydanı Fetihspor – Trabzon 1453 Spor (Beyoğlu)

5. Grup
14:30 1863 Boğaziçi SK – Hasköy (Bahçeköy Orman Fakültesi)
14:30 Gültepespor – Terazidere (Seyrantepe)
14:30 Şişli Yaylaspor – Bağcılar İstoçspor (Yusuf Tunaoğlu)
14:30 Yeni Ufukspor – Kadırgaspor (Yeşilova Kemal Aktaş)

7. Grup
10:45 Sakarya İMÇ – Çeliktepe Ümitspor (Fatih Mimarsinan)
12:30 Ramispor – Mecidiyeköy Tayfunspor (Rami)
14:30 İstanbul Barışspor – Haliçspor (Bakırköy 1 Nolu)
14:30 Sultangazi Sultançiftliğispor – Bollucaspor (Cebeci)
15:00 Yıldıztabya – Bahçelievler Gümüşhanespor (Küçükköy)

9. Grup
12:30 Mustafakemalpaşa – Havataşspor (Avcılar Atatürk)
12:30 Aksarayspor – Eroğluspor (Fatih Mimarsinan)
— . — Güngörenspor 3-0 h Etilerspor
— . — Bayrampaşa Doğanspor 3-0 h Yeni Ortabayırspor

11. Grup
10:45 Gayretspor – Zeytinburnu Yıldızspor (Namık Sevik)
12:30 Esentepe Adıyamanspor – Bayrampaşa Demirspor (Cebeci)
12:30 İstanbul Trabzonspor – Küçükpazarspor (Halkalı Etap)
13:00 Çayırgücü – Alibeyköy Parsellerspor (Küçükköy Stadı)

13. Grup
12:00 İstanbul Kemahspor – Onayspor (Selimiye)
14:30 İçerenköy İdman Yurdu – Kaynarcaspor (Dudullu)
14:30 Örnekspor – Ümraniye Hekimbaşıspor (Maltepe Başıbüyük)
15:00 Yakacıkspor – Cevizli Gençlergücü (Kartal Yunus)

15. Grup
13:00 Heybeliadaspor – Gümüşsuyuspor (Kartal Yunus)
14:00 Tuzla Şifaspor – Atlas Yıldızspor (Orhanlı)
14:30 Bostancıspor – Anadolu Üsküdarspor (Yenisahra Suni Çim)
15:00 1923 Esenkentspor – Pendik Kaynarcaspor (Gülsuyu Asım Kara)

17. Grup
10:00 Orhanlıspor – Gülensuspor (Orhanlı)
11:00 Kartal Elçispor – Marmara Karayollarıspor (Kartal Yunus)
16:30 Ortadağspor – Küçükbakkalköyspor (Sarıgazi)
— . — Pendik 571 Velibaba Şahingücü 0-3 h Selamsızspor

1 Aralık 2019 Pazar Maç Bülteni

2. Grup
10:45 Esenyurtspor – Gazitepespor (Esenyurt)
12:30 Merkez Kayaşehirspor – Anadolu Esenyurtspor (Şehit Erdem Özçelik)
14:30 İzzettinspor – Esenyurt Acarspor (İzzettin)
14:30 Güzelcespor – Gökçealispor (Güzelce)
14:30 Çatalca Çiftlikköyspor – Hadımköyspor (Karacaköy)

4. Grup
10:45 Davutpaşa – Bahçeköyspor (Namık Sevik)
12:30 Gelişimspor – Muradiye (Beyoğlu)
14:30 Sefaköy Kartalspor – Bağcılar Güneşlispor (Sefaköy Kartal)
14:30 Mimarsinanspor – Esenlerspor (Fatih Mimarsinan)
16:30 Bahçelievler İdman Yurdu – İzzetpaşa (Şenlikköy)

6. Grup
09:00 Vardarspor – İkitellispor (Namık Sevik)
12:30 Seyrantepe Yeşilcespor – Güneşlispor (Seyrantep Stadı)
12:30 Bahçelievler Olimpikspor – Kumkapı Sarıçubuk (İFA)
14:30 Zeytinburnu Zaferspor – Başakşehir Kartalspor (Z. Hasan Doğan)
14:30 Tozkoparan Birlikspor – Kazım Karabekir Mevlanaspor (Gazi Mahallesi)

8. Grup
10:45 İstanbul Kastamonu Gençlikspor – Merkezefendispor (Fatih Mimarsinan)
14:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor – Akatlarspor (Yeşilova Kemal Aktaş)
14:30 Olimpiyatspor – Çankırı Marufspor (Esenler)
14:30 Halil Rıfat Paşa – Esenayspor (Nurtepe)
— . — Rumeli İdman Yurdu 0-3 h Kilyosspor

10. Grup
10:45 Tophane Tayfunspor – Mahmutbey (Beyoğlu)
12:30 Ulutepespor – Cankurtaranspor (Nurtepe)
14:30 Çeliktepespor – Siirt İst.Yavuz Selim Okulu (Seyrantepe)
15:00 Ayazağaspor – Damlaspor (Zara Ekinli)
— . — Söğütlüçeşme Birlikspor 0-3 h Merterspor

12. Grup
12:30 Sultanmuratspor – Etiler Kartalspor (Sefaköy Kartal)
14:30 Tepebağ Kültürspor – Şirinevlerspor (Merkezefendi)
15:00 İstanbulspor Kulübü – Esenler Kent Yıldızspor (K. Metin Oktay)
— . — Galata 3-0 h Emirganspor

14. GRup
14:30 Maltepe Yıldızspor – Öz Karacaahmetspor (Başıbüyük)
14:30 Yeldeğirmenispor – Kanlıcaspor (Yenisahra Suni Çim)
15:00 Sapanbağlarıspor – Kartal Çavuşoğluspor (Kartal Yunus)
15:00 Taşdelenspor – Sultanbeylispor (Alemdağ)

16. Grup
12:00 Üsküdar Anadolu – Ümraniye Yamanspor (Selimiye)
13:00 İstanbul Esnafspor – Kartal Yunusspor (Alemdağ)
14:30 Pendik Kavakpınarspor – Aydınlıspor (Kaynarca)
15:00 Adalarspor – Esenkentspor (İdealtepe Suni Çim)

AmatorLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!