DOLAR 8,3226
EURO 9,9969
ALTIN 477,42
BIST 1.420
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
23°C
Parçalı Bulutlu
Per 22°C
Cum 25°C
Cts 24°C
Paz 21°C

1. Amatör Lig 12. Hafta programı

06.01.2016
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Lig’de yeni yılın ilk hafta karşılaşmaları 9 Ocak 2016 Cumartesi ve 10 Ocak 2016 Pazar günü oynanacak.

9 Ocak 2016 Cumartesi

2. Grup
10.45 Gökçeali-Başakşehir (Çatalca)
12.30 Dağyenice-Kamiloba (Çatalca)
14.00 Silivri Ortaköy-Muratbey (Silivri Ortaköy)
14.30 Arnavutköy Yeniköy-Büyükçekmece Mimarsinan (Taşoluk)

4. Grup
12.30 Tepebağ Kültür-Boğaziçi (Merkezefendi)
14.00 Ceylanspor-Yenişehir (Küçükköy)
14.00 Bezirganbahçe-Göktürk (Halkalı Etap)
14.30 Küçükayasofya-Yıldırım Bosna (Namık Sevik)
14.30 Aslantepe-CFS Bağcılar (Sadabad)

6. Grup
12.30 Yedikule-Talatpaşa (Namık Sevik)
12.30 Terazidere-Topçular (Bayrampaşa Bld.)
14.00 İTÜ-Kartaltepe (İTÜ Ayazağa Kampüsü)
14.00 Örnektepe-Sefaköy Kartal (Kağıthane Bld. Mehmet Akif)
14.30 Bağcılar Gençlergücü-Kanarya Azim (Mahmutbey)

8. Grup
10.45 Bağcılar İdmanyurdu Cemspor-İstanbul Esenler Tokat (Mahmutbey)
10.45 Cerrahpaşa-Ulutepe (Namık Sevik)
14.30 Şirinevler-Tophane Tayfun (Kocasinan)
14.30 1907 Ataköy Çobançeşme-Cevatpaşa (Bakırköy Bld. 2)
14.30 İstanbul Giresun-İstanbul Malatyaspor (Bayrampaşa Bld.)

10. Grup
10.45 Fatih Hilal-Denizköşkler (Mimarsinan)
14.30 Esen Bayburt-Kanarya (Esenyurt Bld.)
14.30 Karadolapspor-Bahçelievler Olimpik (Karadolap)
16.00 Şişli Yayla-Yahya Kemal (Mehmet Akif Ersoy)

12. Grup
12.30 Mahmutbey-Kumkapı Sarıçubuk (Mahmutbey)
12.30 Zeytinburnu Yıldız-Cevizli (Hasan Doğan)
14.30 Nurtepe Güneyyıldızı-Yıldıztabya (Nurtepe)
14.30 Gürzafer-Muradiye (Kemerburgaz Şehit Osman Yumuk Tesisleri)

14. Grup
12.30 Kartal Elçi-Taçspor (Kartal Yunus)
14.00 Yamanspor-Sultantepe (Çakmak)
14.30 Kartalgücü-Küçükyalı Yelken (Bulvar)
14.30 Kavakpınar-Anadolu Hisarı (Kaynarca)
14.30 Aydınlıspor-Sarıgazi (Tuzla Bld.)

16. Grup
12.30 Öz Karacaahmet-Heybaliada (Selimiye)
12.30 Koşuyolu-Elmalıspor (Yenisahra Suni Çim)
14.00 Şile-Acıbadem Üsküdar (Şile)
14.30 Sapanbağları-Kanlıca (Kurtköy)
14.30 Sultanbeyli Uzundere-İstanbul Esnaf (Sultanbeyli 75. Yıl)

18. Grup
12.30 İdealtepe-Pendik Kavakpınar (Maltepe Başıbüyük)
12.30 İstanbul Mesudiye-Üsküdar Anadolu (Paşabahçe)
14.00 Selami Ali Yeşilsaha-Maltepe Yıldız (Haydarpaşa)
14.30 Adalar-Yakacık (Kartal Yunus)

 

10 Ocak 2016 Pazar

1. Grup
14.00 Hadımköy-Merkez Kayeşehir (Hadımköy)
14.00 Çatalca Çiftlikköy-Esenyurt (Karacaköy)
14.00 Celaliye-Başakşehir Kartal (Celaliye)
14.30 Bolluca-Tepecik Anadolu (Taşoluk)

3. Grup
10.45 Mustafakemalpaşa-Güzelce (Avcılar Firuzköy)
10.45 Kavaklı Köyü-Silivri Mimarsinan (Silivri)
12.30 Avcılar Cihangir-İhsaniye (Firuzköy)
14.00 Çanakça-Gümüşkaya (Çanakça)

5. Grup
10.45 Haliç-Sultanmurat (Namık Sevik)
12.30 Şehzadebaşı-İstanbul Bafra (Albayrak)
12.30 Reşitpaşa-Söğütlüçeşme (Çayırbaşı)
14.00 GOP Barbaros-Hürriyet Gücü (Küçükköy)
14.30 Mimarsinan-Sanayi Mahallesi (Fatih Mimarsinan)

7. Grup
12.30 Fişekspor-Bahçeköy (Yıldıztabya)
12.30 Bayrampaşa Teknik-Mahmutşevketpaşa (Bayrampaşa Bld.)
14.30 Nişanca Kale-Çayırgücü (Alibeyköy)
14.30 Küçükçekmece İdmanyurdu-Aksaray (Küçükçekmece Metin Oktay)
14.30 Tozkoparan-Sekbanlarspor (Kocasinan)

9. Grup
10.45 Tarabya-İstanbul Demir (Çayırbaşı)
12.30 Merter-Kazım Karabekir Mevlana (İFA)
14.30 İstanbul Konya-Seyrantepe Yeşilce (Vefa)
14.30 Giresun Emeksan-Çapa (Yıldıztabya)
14.30 Yeni Levent Konaklar-Sütlüce (Çilekli)

11. Grup
10.00 1863 Boğaziçi-Bayrampaşa Demir (Bahçeköy Orman Fakultesi)
14.00 Okmeydanı Fetih-İstanbul Siirt (Okmeydanı Fetih)
14.30 Sefaköy-Yeni Özkartal (Sefaköy Kartal)
14.30 Zaferspor-Yavuz Sultan Selim (Zeytinburnu Hasan Doğan)

13. Grup
10.45 Hamidiye-Çankırı Maruf (Nurtepe)
12.30 Balat Yeşilova-Güneştepe (Vefa)
14.30 Havataş-Akatlar (Albayrak)
14.30 İkitelli-Telsiz (İFA)

15. Grup
10.45 Kartal Yuvası-Valide Tayfun (Bulvar)
13.00 Örnekköyspor-Tokatköy (Ortaçeşme)
14.30 Üsküdar 1919-Taşdelen (Selimiye)
14.30 Tuzla Şifa-Orhanlıspor (Tuzla Bld.)
14.30 Pendik Doğan-1923 Esenkent (Dolayoba)

17. Grup
10.45 Kartal Çavuşoğlu-Fikirtepe Dumlupınar (Kartal Yunus)
14.00 Çakmak-Ömerlispor (Çakmak)
14.00 İçerenköy İ.Y.-Doğangüneş (İstanbul Site)
14.30 Balkan Yeşilbağlar-Çavuşbaşı (Kurtköy)
14.30 1877 Alemdağ-Anadolu Kavağı (Alemdağ)

AmatorLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!