1. Amatör Lig 12 Kasım Cumartesi canlı maç skorları
İstanbul 1. Amatör Ligde 8. hafta maçları bugün başlıyor. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup takımlarının oynayacağı maçların skorlarını haberin devamında takip edebilirsiniz.
Not: Maçların tamamlanmasının ardından puan durumları hemen eklenecektir.
12 Kasım Cumartesi maç programı
2. Grup
15:00 Kamiloba 2-2 Avcılar Yeşilkent (Celaliye Kemal Karasu)
15:00 Güzelce 0-1 Ortaköy Silivri (Cebeci Spor Kompleksi)
15:00 İstanbul Kayaşehir 2-1 Merkez Kayaşehir (İBB Cebeci)
–.– Gökçeali 0-3 Hadımköy (Hükmen)
–.– Çatalca Çiftliköy (BAY)
4. Grup
15:00 Küçükçekmece İ.Y. 2-1 Bağcılar İ.Y.Cemspor (Metin Oktay)
15:00 Rumeli Kavağı 3-1 Bayrampaşa Demir (Çayırbaşı)
15:00 Kocamustafapaşa 2-2 K.K.Bekir Mevlana (Namık Sevik)
15:00 Kağıthane 4-0 Yenişehir (Kağıthane Hasbahçe)
–.– Talatpaşa 0-3 Muradiye (Hükmen)
6. Grup
13:00 Küçük Ayasofya 5-2 Sefaköy Kartal (Namık Sevik)
15:00 Cevat Köprübaşı 6-1 Ateştuğla (Kemerburgaz)
15:00 Tophane Tayfun 1-0 Pınarspor (Beyoğlu)
15:00 Hamidiyespor 4-0 Terazidere (Kağıthane Nurtepe)
15:00 Selvispor 2-1 Yeni Özkartal (Z.Burnu Hasan Doğan)
8. Grup
11:00 İstanbul Trabzonspor 1-2 Kilyos (Halkalı Etap)
11:00 Cerrahpaşa 3-3 Gültepe (Namık Sevik)
13:00 Zeytinburnu Yıldız 2-0 Şişli Yayla (Z.Burnu Hasan Doğan)
13:00 Sultangazi Sultançiftliği 1-3 Bahçelievlerspor (Cebeci)
15:00 Esenler 1-0 Sanayi Mahallesi (Yıldıztabya)
10. Grup
15:00 Okmeydanı Fetih 3-1 Aksaray (Okmeydanı Fetih)
15:00 Çayırgücü 2-3 Örnektepe (Gaziosmanpaşa)
15:00 Karadolapspor 1-1 Mimarsinan (Karadolap)
16:00 Akatlar 1-1 İstanbul Gümüşhane (Beşiktaş Çilekli)
–.– Kanarya Azimspor (BAY)
12. Grup
15:00 Şehzadebaşı 3-1 Kartaltepe (Gazi Mahallesi)
15:00 Sultanmurat 3-2 İstanbul Bayburt (Sefaköy Kartal)
15:00 Balat Yeşilova 1-1 Güneşli (Fatih Mimarsinan)
18:00 Boğaziçi 1-0 Öz Alibeyköyspor (Beşiktaş Çilekli)
–.– Seyrantepe Yeşilce (BAY)
14. Grup
13:00 Barbaros 6-1 İstanbul Esnafspor (Selimiye)
14:00 İdelatepe 0-5 Cevizli Anadolu (Maltepe İdealtepe Suni Çim)
15:00 İçerenköy İ.Y. 0-7 Balkan Yeşilbağlar (Site Sahası)
15:00 Taşdelen 3-2 Örnekköyspor (Alemdağ)
–.– Koşuyolu (BAY)
16. Grup
13:30 Valide Tayfun 1-1 Pendik Kavakpınar (Dudullu)
15:00 İstanbul Sahil 1-1 Maltepe Yıldız (Maltepe Başıbüyük)
15:00 Acıbadem 1-0 Kartal Yuvası (Çavuşbaşı)
16:00 Yamanspor 7-3 Orhanlıspor (Çakmak)
–.– Elmalıspor (BAY)
18. Grup
10:00 Sarıgazi 5-2 Gülensuspor (Sarıgazi Stadı)
15:00 Kemahspor 2-0 Adalar (Selimiye)
<
15:00 İstanbul Altınordu 0-0 Pendik Güllübağlar (Yeni Sahra)
–.– Yakacık (BAY)
AmatorLig.Net