DOLAR 13,5995
EURO 15,3158
ALTIN 795,77
BIST 1.951,17
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 5°C
Az Bulutlu
İstanbul
5°C
Az Bulutlu
Per 7°C
Cum 6°C
Cts 6°C
Paz 8°C

1. Amatör Lig 12 Ocak 2020 Pazar Canlı Maç Skorları

12.01.2020
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 16. hafta, bugün oynanacak maçlarla sona eriyor. 2, 4, 6, 8, 10, 12 ve 14. Grup takımlarının maçlarının canlı skorlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 790 1735 numaralı telefona SMS ve ya WhatsApp yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.



12 Ocak 2020 Pazar Maç Programı

2. Grup
10:45 Merkez Kayaşehirspor 3-1 İzzettinspor (Şehit Erdem Özçelik)
12:30 Gazitepespor 2-1 Hadımköyspor (Silivri Ortaköy)
12:30 Anadolu Esenyurtspor 1-2 Güzelcespor (Esenyurt)
16:30 Esenyurtspor 5-0 Çatalca Çiftlikköyspor (Esenyurt)
12:30  Esenyurt Acarspor 1-2  Gökçealispor

4. Grup
14:30 Sefaköy Kartalspor 2-2 Mimarsinanspor (Sefaköy Kartal)
14:30 Esenlerspor 2-3 Muradiye (Esenler )
14:30 Davutpaşa 1-1 Bahçelievler İY (Namık Sevik)
16:00 Bağcılar Güneşlispor 1-4 Gelişimspor (Bağcılar Mahmutbey)
— . — Bahçeköyspor 0-3 h İzzetpaşa

6. Grup
12:30 Zeytinburnu Zaferspor 2-4 Seyrantepe Yeşilcespor (Z. Hasan Doğan)
12:30 KK Mevlanaspor 5-4 İkitellispor (Küçükköy)
12:30 Başakşehir Kartalspor 2-0 Bahçelievler Olimpikspor (Şehit Erdem Özçelik)
14:30 Tozkoparan Birlikspor 5-2 Vardarspor (Albayrak Suni)
— . — Güneşlispor 3-0 h Kumkapı Sarıçubuk

8. Grup
14:30 Merkezefendispor 5-1 Çankırı Marufspor (Merkezefendi)
14:30 Kilyosspor 5-1 Olimpiyatspor (Kilyos)
14:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 4-1 Halil Rıfat Paşa (Kemal Aktaş)
18:30 Akatlarspor 6-3 Esenayspor (İsmet İnönü)
— . — Rumeli İY 0-3 h İstanbul Kastamonuspor



10. Grup
14:30 Merterspor 0-1 Cankurtaranspor (Avcılar Atatürk)
14:30 Damlaspor 1-1 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu (Z. Hasan Doğan)
— . — Tophane Tayfunspor 3-0 h Söğütlüçeşme Birlikspor
— . — Mahmutbey 3-0 h Ulutepespor
— . — Ayazağaspor 3-0 h Çeliktepespor

12. Grup
12:30 Esenler Kent Yıldızspor 4-2 Şirinevlerspor (Esenler )
14:30 Galata 3-0 İstanbulspor Kulübü (Beyoğlu )
14:30 Etiler Kartalspor 1-3 İstanbul Gümüşhanespor (İsmet İnönü)
— . — Emirganspor 0-3 h  Tepebağ Kültürspor

14. Grup
14:30 Taşdelenspor 1-3 Yeldeğirmenispor (Dudullu)
14:30 Kanlıcaspor 1-0 Kartal Çavuşoğluspor (Paşabahçe)
17:00 Sultanbeylispor 7-1 Sapanbağlarıspor (Sultanbeyli Belediye)
17:00 Öz Karacaahmetspor 1-2 İstanbul Sitespor (Selimiye)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!