Dolar 32,8221
Euro 35,1421
Altın 2.449,46
BİST 10.771,36
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Açık
İstanbul
29°C
Açık
Paz 29°C
Pts 30°C
Sal 29°C
Çar 29°C

1. Amatör Lig 14 Ekim Cumartesi Canlı Maç Sonuçları

A+
A-
14.10.2017

İstanbul 1. Amatör Ligde 3. hafta maçları bugün oynanacak maçlarla sona erecek. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup maçlarının canlı skorlarına haberin devamında bulabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp yada SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

Not:Maçlar bittiğinde puan durumları eklenecek.

2. Grup
12:30 Çatalca Öznakkaş 0-2 Merkez Kayaşehir (İzzettin)
12:30 Hadımköy 0-1 Muratbeyspor (Hadımköy)
14:30 Kamiloba 0-1 Çatalca Çiftlikköy (Celaliye Kema Karasu)
14:30 Ambarlı Işık 1-0 Silivri Alibeyspor (Avcılar Atatürk)
__ __ Esenkent Gençlik (BAY)

4. Grup
10:45 Kumkapı Sarıçubuk 2-1 Neslişah (Fatih Mimarsinan)
13:30 Karadolapspor 1-2 Telsiz (Karadolap)
14:00 İstanbul Sinop 6-0 Taksim (İFA)
14:30 Harmantepe 3-1 Çankırı Maruf (Yahya Kemal)
14:30 Ceylanspor 0-5 Bahçeköy Astraspor (Küçükköy)

6. Grup
12:00 Trabzon 1453 0-0 Ferahevler (Bağcılar Mahmutbey)
12:30 Yenigayret 2-1 Ulusspor (Namık Sevik)
12:30 Hürriyetgücü 3-1 Küçükpazar (Nurtepe)
14:30 Havataşspor 0-2 Piyalepaşa (Albayrak Suni Çim)
14:30 Sefaköy Kartal 4-1 Ulutepespor (Sefaköy Kartal)

8. Grup
10:45 Zeytinburnu 1-1 Abide-i Hürriyet (Merkezefendi)
12:30 Haliçspor 2-0 Mecidiyeköy (Fatih Mimarsinan)
12:30 Küçükçekmece Yeşilova Esnaf 2-2 Yeni Özkartal (K.Çekmece Metin Oktay)
13:00 Okmeydanı Fetih 4-3 Boğaziçi (Okmeydanı Fetih)
14:30 Esenlerspor 2-1 1863 Boğaziçi (İBB Esenler BLD)




10. Grup
12:30 Reşitpaşaspor 1-0 Bahçelievler Soğanlı (Çayırbaşı)
15:00 Yücespor 1-0 Tophane Tayfunspor (Bakırköy 1 Nolu Saha)
14:30 Alibeyköy Parseller 0-2 İstanbul Esenler Tokat (Alibeyköy)
14:30 İzzetpaşa 0-1 İstanbul Trabzonspor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
16:00 Şafak 76 2-3 Kocamustafapaşa (Bağcılar Mahmutbey)

12. Grup
12:30 Sağmalcılar 7-1 Öz Yarımburgaz (Bayrampaşa Bld.)
12:30 Öz Alibeyköy 1-0 Sakarya İMÇ (Alibeyköy)
14:30 İstanbul Ünye 3-1 Rumeli Kavağı (Kocasinan)
14:30 Şehzadebaşı 2-3 Şirintepe (Gazi Mahallesi)
16:30 İstanbul Kastamonu 0-3 Kuruçeşme (Namık Sevik)

14. Grup
14:30 Kartal Yuvası 0-2 Kanlıca (Kartal Yunus)
14:30 Koşuyolu 1-0 Pendik Güllübağlar (Yeni Sahra)
16:00 Örnekspor 0-2 Tuzla Şifa (Gülsuyu Asım Kara)
16:00 Ortadağspor 1-2  Esenkent (Sarıgazi)
__ __ Üsküdar Anadolu (BAY)

16. Grup
12:00 Kartal Çavuşoğlu 1-4 İstanbul Ağrıspor (Kartal Yunus)
14:30 Tokatköy 0-2 Orhanlıspor (Ortaçeşme)
15:00 Beykoz Çavuşbaşı 0-0 Selimiye (Çavuşbaşı)
16:30 Yamanspor 2-0 Gülsuyu (Ümraniye Bld. Suni Çim)
__ __ Ataşehir Doğuş (BAY)

18. Grup
10:45 İstanbul Altınordu 7-1 İstanbul Esnafspor (Kartal Yunus)
10:45 Maltepe Yıldızspor 2-0 Yeldeğirmeni (Maltepe Başıbüyük)
12:30 Denizcilik İşletmeleri 1-2 Pendikgücü (Ortaçeşme)
14:30 Çamlıcaspor 4-3 Gülensuspor (Selimiye)

AmatörLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!