Dolar 18,8302
Euro 20,2420
Altın 1.138,28
BİST 4.186,01
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 4°C
Çok Bulutlu
İstanbul
4°C
Çok Bulutlu
Per 5°C
Cum 6°C
Cts 7°C
Paz 8°C

1. Amatör Lig 15 Ekim Cumartesi canlı maç skorları

A+
A-
15.10.2016

İstanbul 1. Amatör Lig 3. hafta maçları bugün oynanan maçlarla başlıyor.  2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grupta oynanacak maçların canlı skorlarını haberin devamında takip edebilirsiniz.

Not: Maçlar sona erdiğinde puan durumları hemen eklenecektir.

15 Ekim 2016 Cumartesi maç programı

2. Grup
15.00 Gökçeali 1-2 Kamiloba (Çatalca)
15.00 Hadımköy 1-0 Silivri Ortaköy (Hadımköy)
15.00 Çiftlikköy 2-1 Avcılar Yeşilkent (Karacaköy)
15.00 İstanbul Kayaşehir 2-1 Güzelce (Cebeci)
— . —  Merkez Kayaşehirspor (BAY) 

ekran-alintisi-2

4. Grup
13.00 Kocamustafapaşa 0-4 Küçükçekmece İdmanyurdu (Namık Sevik)
13.00 Kazım Karabekir Mevlana 2-0 Bayrampaşa Demir (Kazım Karabekir)
13.00 Kağıthane 4-0 Bağcılar İdmanyurdu Cemspor (Yahya Kemal)
16.00 Muradiye 2-2 Yenişehir (Çilekli)
— . —  Talatpaşaspor 0-3 Rumeli Kavağıspor (Hükmen)
ekran-alintisi

6. Grup
15.00 Ateştuğla 0-1 Yeni Özkartal (Mahmutbey)
15.00 Selvi 3-2 Pınarspor (ZB. Hasan Doğan)
15.00 Terazidere 2-1 Sefaköy Kartal (Bayrampaşa Bld.)
15.00 Hamidiye 1-0 Tophane Tayfun (Nurtepe)
15.00 Cevat Köprübaşı 6-0 Küçük Ayasofya (Kemerburgaz Şehit Osman Yumuk)
ekran-alintisi-6

8. Grup
11.00 Sanayi Mahallesi 0-0 Kilyos (Mehdi Sancak)
13.00 Bahçelievler 3-1 Şişli Yayla (Kocasinan)
13.00 Sultançiftliği 3-2 Cerrahpaşa (Cebeci)
15.00 İstanbul Trabzon 1-2 Gültepe (Halkalı Etap)
15.00 Esenler 0-1 Zeytinburnu Yıldız (Yıldıztabya)

ekran-alintisi-8

10. Grup
15.00 Karadolap 5-3 Çayırgücü (Eyüp Karadolap)
15.00 Kanarya Azim 0-2 Aksaray (Kanarya)
15.00 İstanbul Gümüşhane 0-3 Örnektepe (Mehdi Sancak)
18.00 Akatlar 0-0 Okmeydanı Fetih (Çilekli)
— . —  Mimarsinanspor (BAY)




12. Grup
12.00 Boğaziçi 0-0 Balat Yeşilova (Çilekli)
13.00 Seyrantepe Yeşilce 0-3 Kartaltepe (Mehdi Sancak)
15.00 Sultanmurat 4-1 Şehzadebaşı (Sefaköy Kartal)
15.00 İstanbul Bayburt 3-2 Güneşli (Yahya Kemal)
— . —  Öz Alibeyköyspor (BAY) 

1a12

14. Grup
11.30 Taşdelen 9-1 İçerenköy İ.Y. (Alemdağ)
13.00 Örnekköy 2-2 İstanbul Esnaf (Ortaçeşme)
14.00 Koşuyolu 5-1 Balkan Yeşilbağlar (Yenisahra)
15.00 İdealtepe 1-2 Barbaros (İdealtepe)
— . —  Cevizli Anadoluspor (BAY)
ekran-alintisi-14

16. Grup
12.00 Elmalı 4-3 Maltepe Yıldız (Paşabahçe)
12.00 Valide Tayfun 0-1  İstanbul Sahilspor (Yenisahra)
13.00 Pendik Kavakpınar 2-0 Orhanlıspor (Kaynarca)
16.00 Acıbadem 0-4 Yamanspor (Çakmak)
— . —  Kartal Yuvasıspor (BAY) 

ekran-alintisi-16

18. Grup
13.00 Kemahspor 1-3 Sarıgazi (Selimiye)
13.00 Adalar 0-6 Beykoz Çavuşbaşı (Kartal Yunus)
15.00 Yakacık 1-0 Gülensu (Bulvar)
15.00 İstanbul Altınordu 1-1 Acıbadem Üsküdar (Kartal Yunus)
— . —  Pendik Güllübağlarspor (BAY) 

ekran-alintisi-18

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!