DOLAR 8,6580
EURO 10,1795
ALTIN 488,66
BIST 1.419
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Az Bulutlu
İstanbul
29°C
Az Bulutlu
Paz 26°C
Pts 31°C
Sal 27°C
Çar 25°C

1. Amatör Lig 15 Ekim Pazar Canlı Maç Skorları

15.10.2017
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 3. hafta maçları bugün oynanacak maçlarla sona erecek. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17. Grup maçlarının canlı skorlarına haberin devamında bulabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp yada SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

Not: Maçlar tamamlandığında puan durumları eklenecek.

1. Grup
11:00 Çantaköy 5-0 Tepecik Anadolu (Silivri)
13:00 Kavaklı Köyü 2-0 Yeşilbayır (Silivri)
14:30 Akalan 2-1 Büyükçekmece Mimarsinan (İhsaniye)
14:30 İzzettin 2-3 Yalıköy (İzzetin)
__ __ Bolluca (BAY)

 

3. Grup
12:30 Dağyenice 2-1 Gazitepe (İzzettin)
14:30 Taşoluk 4-1 Denizköşkler (Taşoluk)
14:30 Gürpınarspor 1-1 Esenyurt (Gürpınar)
14:30 Avcılar Cihangir 0-0 Güzelce (Avcılar Atatürk)
__ __ Çatalca İhsaniye (BAY)

 

5. Grup
10:45 Bayrampaşa Teknik 1-1 Giresun Emeksan (Bayrampaşa Bld.)
12:30 Fatih Hilal 1-1 Cevat Köprübaşı (Fatih Mimarsinan)
12:30 İstanbul Bayburt 9-1 Sultanmurat (Yahya Kemal)
14:00 İstanbul Bulancak 1-1 Batı Trakya (Bağcılar Mahmutbey)
14:30 Şirinevler 2-2 Çayırbaşı Özkan (Kocasinan)

 

7. Grup
12:30 Gelimspor 3-2 Bahçelievler (Beyoğlu)
12:30 1453 Fatih Gennçlik 4-1 Vardar (Namık Sevik)
15:00 Küçükçekmece 0-3 Türk Telekomspor (K.Çekmece Metin Oktay)
14:30 Kazım Karabekir Mevlanaspor 0-3 Yıldız Kanaryalar (Albayrak Suni Çim)
__ __ Rumeli İdmanyurdu 3-0 Nurtepe (Hükmen)




9. Grup
10:45 Galata 6-2 Seyrantepe Yeşilce (Beyoğlu)
12:30 Altınova 0-2 GOP Barbaros (İFA)
12:30 İstinye 2-1 Cevatpaşa (Çayırbaşı)
14:30 Mahmutşevketpaşa 1-3 Yeşilpınar (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
16:30 Mimarsinan 5-1 Söğütlüçeşme (Fatih Mimarsinan)

 

11. Grup
10:45 Küçük Ayasofya 1-2 Çayırgücü (Namık Sevik)
11:30 Şişli Yayla 4-2 Yeni Levent Konaklar (Feriköy)
12:00 Bağcılar İY Cemspor 0-3 Yeniköy (Bağcılar Mahmutbey)
16:00 Bayrampaşa Demir 1-3 Hamidiyespor (Bayrampaşa Bld.)
16:30 Cevizli 0-4 Sefaköy (Beyoğlu)

 

13. Grup
12:30 Bahçelievler Gümüşhane 2-5 Sultangazi Sultançiftliği (Kocasinan)
14:00 Muradiye 0-3 Sütlüce (Çilekli)
15:00 Günyamaç 1-2 Haznedar Çetinkaya (Rami)
14:30 Pınarspor 3-4 Zeytinburnu Yıldız (Çayıbaşı)
16:30 Aksaray 0-5 İkitelli (Namık Sevik)

 

15. Grup
11:00 Taşdelen 2-2 Kartal Elçi (Alemdağ)
14:30 Heybeliada 3-1 Sarıgazi (Kartal Yunus)
15:00 Onayspor 1-3 Pendik Kaynarca (Sultanbeyli 75.Yıl)
16:00 Çakmakspor 1-0 Gümüşsuyu (Çakmak)
__ __ 1923 Esenkent (BAY)

 

17. Grup
12:30 Kartal Yunuspor 2-2 Aydınspor (Kartal Yunus)
13:30 Valide Tayfun 1-2 İstanbul Sahilspor (Selimiye)
14:30 Pendik Esenyalı 0-2 Sancaktepe (Pendik Çamlık)
15:00 İdealtepespor 1-1 Sitespor (İdealtepe Suni Çim)
__ __ Anadolu Hisarı (BAY)

AmatörLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!