DOLAR 8,0580
EURO 9,6752
ALTIN 460,38
BIST 1.408
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 15°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
15°C
Parçalı Bulutlu
Cts 13°C
Paz 18°C
Pts 17°C
Sal 17°C

1. Amatör Lig 15. Hafta Maç Bülteni

18.12.2019
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 15. Hafta maç bülteni açıklandı. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 ve 16. Grup takımları maçlarını 21 Aralık 2019 Cumartesi günü oynarken 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17. Grup takımları 22 Aralık 2019 Pazar günü oynayacak.

22 Aralık 2019 Pazar Maç Programı

2. Grup
12:30 Hadımköyspor – Esenyurtspor (Çatalca Ziya Altınoğlu )
12:30 Esenyurt Acarspor – Anadolu Esenyurtspor (Esenyurt Belediye )
12:30 Gazitepespor – Çatalca Çiftlikköyspor (Silivri Ortaköy )
14:30 Güzelcespor – İzzettinspor (Güzelce )
14:30 Gökçealispor – Merkez Kayaşehirspor (Çatalca Ziya Altınoğlu )

4. Grup
10:45 Muradiye – Sefaköy Kartalspor (Beşiktaş İsmet İnönü )
12:30 Gelişimspor – Mimarsinanspor (Beyoğlu İlçe )
14:00 Esenlerspor – Bağcılar Güneşlispor (Esenler İlçe )
14:30 İzzetpaşa – Davutpaşa (Feriköy )
— . — Bahçeköyspor – Bahçelievler İdman Yurdu

6. Grup
12:30 Kumkapı Sarıçubuk – Zeytinburnu Zaferspor (Fatih Mimarsinan )
13:00 Kazım Karabekir Mevlanaspor – Vardarspor (Küçükköy )
14:30 Bahçelievler Olimpikspor – Seyrantepe Yeşilcespor (Küçükçekmece Yeşilova Kemal Aktaş)
14:30 İkitellispor – Tozkoparan Birlikspor (İFA )
14:30 Güneşlispor – Başakşehir Kartalspor (Bağcılar Mahmutbey )

8. Grup
Çankırı Marufspor – Rumeli İdman Yurdu
12:00 Olimpiyatspor – İstanbul Kastamonu Gençlikspor (Esenler İlçe )
14:30 Merkezefendispor – Kilyosspor (Merkezefendi )
17:00 Esenayspor – K.Çekmece Yeşilova Esnafspor (Eyüp Belediyesi Bahariye )
18:30 Akatlarspor – Halil Rıfat Paşa (Beşiktaş İsmet İnönü )

10. Grup
14:00 Cankurtaranspor – Tophane Tayfunspor (Namık Sevik )
14:30 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu – Ayazağaspor (Fatih Mimarsinan )
14:30 Merterspor – Mahmutbey (Gazi Mahallesi )
14:30 Damlaspor – Çeliktepespor (Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan )
— . — Ulutepespor – * Söğütlüçeşme Birlikspor

12. Grup
Esenler Kent Yıldızspor – * Emirganspor
12:30 Tepebağ Kültürspor – İstanbulspor Kulübü (Merkezefendi )
12:30 Şirinevlerspor – Galata (Şenlikköy )
13:30 İstanbul Gümüşhanespor – Sultanmuratspor (Kağıthane Bld.Yahya Kemal )

14. Grup
14:30 İstanbul Sitespor – Maltepe Yıldızspor (İstanbul Site )
14:30 Kanlıcaspor – Sultanbeylispor (Kanlıca )
14:30 Kartal Çavuşoğluspor – Taşdelenspor (Kartal 75.Yıl )
15:00 Sapanbağlarıspor – Yeldeğirmenispor (Kartal Yunus )

22 Aralık 2019 Pazar Maç Bülteni

1. Grup
10:45 Ormanlı Köyüspor – Akalanspor (Çatalca Ziya Altınoğlu )
12:30 Doğa Hospital Yeşilkentspor – Karacaköy Belediyespor (Avcılar Bld.Atatürk )
14:30 Silivri Ortaköyspor – Alibeyspor (Silivri Ortaköy )
14:30 Denizköşklerspor – Gürpınarspor (Avcılar Bld.Atatürk )
14:30 Büyükçekmece Mimarsinanspor – GOP Yeniköyspor (Mimarsinan Baba Hakkı )

3. Grup
10:45 Kocamustafapaşa – Taksimspor (Namık Sevik )
12:30 İstanbul Erzincanspor – Yeni Levent Konaklarspor (İFA )
14:00 Okmeydanı Fetihspor – Reşitpaşa (Okmeydanı Fetih )
16:00 Trabzon 1453 Spor – Hamidiyespor (Bağcılar Mahmutbey )
16:30 Şehreminispor – Sağmalcılarspor (Namık Sevik )

5. Grup
12:30 Terazidere – 1863 Boğaziçi SK (Bayrampaşa Belediye )
14:30 Gültepespor – Şişli Yaylaspor (Kağıthane Bld.Seyrantepe )
14:30 Bağcılar İstoçspor – Hasköy (Bağcılar Bld.İstoç Tesisleri)
16:30 Altınovaspor – Yeni Ufukspor (İBB Bayrampaşa )

7. Grup
14:30 Sultangazi Sultançiftliğispor – Ramispor (Cebeci Spor Kompleksi)
14:30 Bollucaspor – İstanbul Barışspor (Bolluca )
14:30 Mecidiyeköy Tayfunspor – Haliçspor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu )
16:30 Bahçelievler Gümüşhanespor – Sakarya İ.M.Ç. (Şenlikköy )
— . — Çeliktepe Ümitspor – Yıldıztabya

9. Grup
Havataşspor – * Etilerspor
Yeni Ortabayırspor – * Eroğluspor
10:45 Bayrampaşa Doğanspor – Mustafakemalpaşa (Bayrampaşa Belediye )
14:30 Güngörenspor – Aksarayspor (İFA )

11. Grup
09:00 Bayrampaşa Demirspor – Alibeyköy Parsellerspor (Bayrampaşa Belediye )
12:30 Gayretspor – Esentepe Adıyamanspor (Fatih Mimarsinan )
14:30 Zeytinburnu Yıldızspor – Çayırgücü (Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan )
16:30 Boğaziçispor – İstanbul Trabzonspor (Beşiktaş İsmet İnönü )

13. Grup
13:00 Cevizli Gençlergücü – Örnekspor (Kartal 75.Yıl )
14:30 Yakacıkspor – İçerenköy İdman Yurdu (Bulvar Mimar Kubilay Köse )
14:30 Kaynarcaspor – Ümraniye Hekimbaşıspor (Kaynarca )
15:00 Çubukluspor – İstanbul Kemahspor (Beykoz İlçe )

15. Grup
14:30 Pendik Kaynarcaspor – Anadolu Üsküdarspor (Başıbüyük Tuncay Karartı )
15:00 Tuzla Şifaspor – 1923 Esenkentspor (Tuzla Belediyesi Orhanlı )
15:00 Atlas Yıldızspor – Bostancıspor (Sultanbeyli Bld.)

17. Grup
Pendik 571 Velibaba Şahingücü – * Orhanlıspor
12:30 Marmara Karayollarıspor – Gülensuspor (Bulvar Mimar Kubilay Köse )
14:00 Küçükbakkalköyspor – Selamsızspor (Yenisahra Suni Çim )
15:00 Kartal Elçispor – Ortadağspor (Kartal Yunus )

AmatorLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!