DOLAR 7,4126
EURO 9,0363
ALTIN 441,98
BIST 1.542
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
13°C
Sağanak Yağışlı
Pts 14°C
Sal 15°C
Çar 6°C
Per 4°C

1. Amatör Lig 16 Aralık Cumartesi Maç Skorları

1. Amatör Lig 16 Aralık Cumartesi Maç Skorları
16.12.2017
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 12. hafta maçları bugün oynanacak maçlarla sona erecek. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17. Grup maçlarının canlı skorlarına haberin devamında bulabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp yada SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

1. Grup
14:00 Yalıköy 2-4 İzzettin (Karacaköy)
14:30 Yeşilbayır 1-0 Kavaklı Köyü (Hadımköy)
14:30 Büyükçekmece Mimarsinan 2-0 Akalan (Mimarsinan Baba Hakkı)
14:30 Tepecik Anadolu 0-3 Çantaköy (Tepecik Şenol Güneş)
__ __ Bolluca (BAY)

 

3. Grup
12:30 Denizköşkler 5-1 Taşoluk (Firüzköy Atatürk)
14:30 Güzelce 0-0 Avcılar Cihangir (Güzelce)
14:30 Gazitepe 2-1 Dağyenice (Silivri)
15:00 Esenyurt 1-1 Gürpınar (Esenyurt)
__ __ Çatalca İhsaniye (BAY)

 

5. Grup
09:00 Giresun Emeksan 3-3 Bayrampaşa Teknikspor (Alibeyköy )
10:45 Batı Trakya Türklerispor 0-1 İstanbul Bulancak (Merkezefendi)
14:30 Sultanmuratspor 0-4 İstanbul Bayburt (Sefaköy Kartal)
16:00 Cevat Köprübaşı 2-0 Fatih Hilal (Kemerburgaz Şehit Osman Yumuk )
__ __ Çayırbaşı Özkan 0-3 Şirinevler (Hükmen)



7. Grup
10:45 Vardar 3-7 1453 Fatih Gençlik (Namık Sevik)
12:30 Bahçelievler 1-1 Gelişimspor (Kocasinan)
15:00 Yıldız Kanaryalar 1-2 Kazım Karabekir Mevlana (Bahçeköy)
16:00 İstanbul Türk Telekom 0-0 Küçükçekmece (Çilekli)

9. Grup
10:45 Yeşilpınarspor 4-1 Mahmutşevketpaşa (Alibeyköy)
10:45 GOP Barbarosspor 0-6 Altınova (İBB Bayrampaşa)
12:30 Söğütlüçeşme 2-0 Mimarsinan (İFA)
12:30 Seyrantepe Yeşilce 0-5 Galata (Yahya Kemal)
14:30 Cevatpaşa 1-2 İstinyespor (İBB Bayrampaşa)

11. Grup
10:45 Yeniköyspor 7-0 Bağcılar İY Cemspor (Çayırbaşı)
12:30 Sefaköy 2-1 Cevizli (Sefaköy Kartal)
14:30 Yeni Levent Konaklar 1-2 Şişli Yayla (Çilekli)
15:00 Hamidiyespor 3-1 Bayrampaşa Demir (Nurtepe)
15:00 Çayırgücü 1-1 Küçük Ayasofya (Yıldıztabya)



13. Grup
10:30 İkitelli 1-2 Aksaray (İFA)
14:30 Sütlüce 7-0 Muradiye (Beyoğlu)
15:00 Sultançiftliği 4-3 Bahçelievler Gümüşhane (İBB Cebeci)
15:00 Haznedar Çetinkaya 2-3 Günyamaç (Gazi Mahallesi)
16:30 Zeytinburnu Yıldız 2-5 Pınarspor (Merkezefendi)

15. Grup
14:30 Kartal Elçi 3-0 Taşdelen (Kartal Yunus)
14:30 Pendik Kaynarca 4-1 Onayspor (Kaynarca)
14:30 Gümüşsuyu 2-1 Çakmakspor (Paşabahçe)
16:00 Sarıgazi 2-3 Heybeliada (Sarıgazi)
__ __ 1923 Esenkent (BAY)


17. Grup
12:30 İstanbul Sahil 1-0 Valide Tayfun (Bulvar Kubilay Köse)
15:00 Sitespor 6-1 İdealtepe (İstanbul Site)
16:00 Aydınlıspor 1-0 Kartal Yunusspor (Çamlık)
18:00 Sancaktepe 3-4  Pendik Esenyalı (Sarıgazi)
__ __ Anadolu Hisarı (BAY)

 

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!